Iyimisiniz..? Yoksa Mutlumu..?

saglıgım pek iiyiye gıtmıyo bu aralar bu yüzden pek ii degılim ama esım oglum arkadaslarım ailem ilgilerı coook güzel mutluyum bu yüzden ...

iyiym ama mutlumu şu an değil ama olucam inş :1yes2: :1yes2:

mutluluk göreceli bir kavram herkese göre değişir.çok şükür benim ve ailemin sağlığı yerinde kimseye muhtaç değiliz mutluyum diyebilirim çok şükür

yani bende ıyıyım cok şukur mutlu olabılmek cokta kolay degıl sanırım ama şöylede duşunecek olursam ailem sag cok şukur benıde cooook sevdıklerını bılıyorum oglum eşim ve bende cok şukur ıdare edıyoruz yani yok denebılır etrafımıza bakılarak.ıyıyım ya hatta mutluluga yakınım dıyebılırım

bundan 1 yıl öncesine göre iyiyim ama hala mutlu değilim. Yaralarımı sarmaya hayatta iyi tarafından bakmaya çalışıyorum. Umudum var en azından bigün başarıcağım ve bende mutlu olacağım. :1yes2:

MUTLU OLMAK İÇİN OKADAR ÇOK SEBEBİMİZ VAR Kİ ASLINDA!!!!EVET BENDE MUTLUYUM HEMDE ÇOK ALLAHA ŞKÜR AİLEMLE HUZURLU Bİ ŞEKİLDE YAŞIYORUM SAĞLIĞIM YERİNDE SEVDİĞİM VAR...BAŞKA NE OLSUN Kİ DİİLMİ:KK66:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bu soruyu ılk okudugumda aklıma gelen tabıııkı ıyıyım oldu mutlulugum ıse olaylara baglı degısıyor su anda mutlumuyum evet mutluyum cunku ıkı prensım var benım

bana "nasılsın"? diye soranlara"nasıl görünüyorum?"cevabı yeterli geliyor..tavsiye ederim.. :))

ben de bu soruya hep huzurluyum diye cevap veriyorum.........insanlara değişik geliyor.

İyiyim ama kesinlikle mutlu değilim...Aslında iyi bile değilim ama iyi diyelm iyi olalım dimi...

X