İyot Damlası Kullananlar Var mı ?

İyot Damlası Gerçekten İşe Yarıyor Mu ? Yoksa Psikolojik Mi ?

• Kullandım, işe yarıyor

OY: 9 21,4%
  • Kullandım, psikolojik

OY: 0 0,0%
  • Kullanmayı düşünüyorum

OY: 27 64,3%
  • Kullanmayı düşünmüyorum

OY: 6 14,3%

• Ankete Katılan
    42
Selamlar
Ben de hipotroit hastasiydim. 2 yildir tiroit hapi kullaniyodum. Hamilelikten beri. Fakat arastirdim iyot eksikligi nedeniyle oluyormus tiroit yavasligi. 2 yildir facebookta saglikli yasiyoruz sayfasini takip ediyorum ve cok sey ögrendim. Suan tiroitlerim normale döndü. Yogurdumu sirkemi ekmegimi kendim yapiyorum. Ekmegi kestim sayilir sade kahvaltida ince dilim. Tereyagimi da kendim yapiyorum. Yalniz benim asil söylemek istedigim suydu; iyot zaten vücudun istedigi bir mineral ve biz bunu tuzdan sadece yüzde 10 alabiliyoruz. Vücüdun istedigi günlük 5 mg. Ben iodoral tablet kullaniyorum. 6 ay sonra idrardan iyot ölcümü yaptiricam. Bakalim eksiklik cikarsa devam.. Bi de bu iyot depolanan birsey. Takip etmek gerekiyor. Zayiflamak istiyorsaniz bunun yaninda omega 3 dvitamini ve mq7 K2 de kullanin. Ben cok faydasini gördüm. Ufak tefek rahatsizliklarim vardi gitti cok sükür. Benim hikayem uzun.

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum uzun zamandır takip ettiğim bir forum.

Konuyu açmamda ki neden merak ettiğim bir şey var. Ben yaklaşık 1 aydır iyot damlası kullanıyorum etkisini gördüğüm bir ürün psikolojik mi yoksa gerçekten faydalı mı bilmiyorum ama doktorum bana tiroidin yetersiz çalışıyor dedi internette araştırdıktan sonra iyotun iyi geldiğini öğrendim doktoruma danıştıktan sonra başladım 1 ay oldu kullanmaya başlayalı yaklaşık 6-7 kilo gibi bir zayıflama gördüm kendimde.

Forumda acaba başka kullananlar ve faydasını görenler oldu mu ? Bunu öğrenmek istiyordum acaba işe yarıyor mu yoksa gerçekten psikolojik bir şey mi zayıflamam :) Sipariş verdiğim site bu ....
önelıkle sevindim senin adına bendede troit sorunu var..damla dışında dıyet yaptınmı bende aldım iyot damlası yeni ulaştı elime merak ediyorum sonu ne olacak

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum uzun zamandır takip ettiğim bir forum.

Konuyu açmamda ki neden merak ettiğim bir şey var. Ben yaklaşık 1 aydır iyot damlası kullanıyorum etkisini gördüğüm bir ürün psikolojik mi yoksa gerçekten faydalı mı bilmiyorum ama doktorum bana tiroidin yetersiz çalışıyor dedi internette araştırdıktan sonra iyotun iyi geldiğini öğrendim doktoruma danıştıktan sonra başladım 1 ay oldu kullanmaya başlayalı yaklaşık 6-7 kilo gibi bir zayıflama gördüm kendimde.

Forumda acaba başka kullananlar ve faydasını görenler oldu mu ? Bunu öğrenmek istiyordum acaba işe yarıyor mu yoksa gerçekten psikolojik bir şey mi zayıflamam :) Sipariş verdiğim site bu ....

selam öncelikle sevindim adına kilo vermene bende troid hastası olarak çok zor kilo verildiğini biliyorum ..merak ettıgım damla ile dıyet yaptınmı ...

Merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum bi televizyon kanalında izledim reklam yapılıyordu fakat hiç güvenmiyorum televizyonlara o yuzden buraya baktım. Ben iki sefer doktora gittim triodlerim çok iyi çalışıyormuş peki bu kadar iyi çalışıyorsa ben niye kilo veremiyorum . Merak ttigim şey şu farzedelimki troidim doktorun dediği gibi calisiyo gene de kullanabilirimiyim bu ürünü

Ben tiroid için doktora falanda gitmedim ama iki haftadır kullanıyorum birşeyi farkettim göbeğimdeki şişlik biraz inmiş sanki

Bende kullanmak istiyorum ama güvenemiyorum yalnız benim troidler calisiyomu calismiyomu bilmiyorum ama diyet yapıyorum herşey yapıyorum ama yok zayiflayamiyorum ya bi akıl verin bana :110:

Kızlar Herbalife kullanın, ben kullandım kilo verdim, hiçbir zararını da görmedim aksine çok iyi geldi, şimdi tatlıya vereceğim paraya bir ölçek Herbalife içiyorum, hem besleniyorum kendimi hafif hissediyorum, tatlıyı yesem ağırlık çöküyordu, hemde mevcut kilomu koruyorum, çok mutluyum WhatsApp dan yazarsanız yada arasaniz daha detaylı bilgi veririm. Seval , musmutlu günler

Son düzenleyen: Moderatör:
Canocum biraz kullandım yok hiçbir etkisi. Kendi çabalarımLa beş kilo verdim şimdi gene eski hâlime döndüm. Sonu ne olacak bu işin hiç bilmiyorum.

Selamlar
Ben de hipotroit hastasiydim. 2 yildir tiroit hapi kullaniyodum. Hamilelikten beri. Fakat arastirdim iyot eksikligi nedeniyle oluyormus tiroit yavasligi. 2 yildir facebookta saglikli yasiyoruz sayfasini takip ediyorum ve cok sey ögrendim. Suan tiroitlerim normale döndü. Yogurdumu sirkemi ekmegimi kendim yapiyorum. Ekmegi kestim sayilir sade kahvaltida ince dilim. Tereyagimi da kendim yapiyorum. Yalniz benim asil söylemek istedigim suydu; iyot zaten vücudun istedigi bir mineral ve biz bunu tuzdan sadece yüzde 10 alabiliyoruz. Vücüdun istedigi günlük 5 mg. Ben iodoral tablet kullaniyorum. 6 ay sonra idrardan iyot ölcümü yaptiricam. Bakalim eksiklik cikarsa devam.. Bi de bu iyot depolanan birsey. Takip etmek gerekiyor. Zayiflamak istiyorsaniz bunun yaninda omega 3 dvitamini ve mq7 K2 de kullanin. Ben cok faydasini gördüm. Ufak tefek rahatsizliklarim vardi gitti cok sükür. Benim hikayem uzun.
Iodoral nerrden kaca aldiniz? Fayda yada zarar oldumu

X