izmir bornovada temizlikçi bayan arıyorum..

maske271

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
8
0
merhabalar..ben izmir bornovada oturuyorum..şu ana kadar bana gelen temizlikçi bayanlardan hiç memnun kalmadım..bütün amaçları üstünkörü temizleyip,zaman doldurmak..akşam oluncada parayı alıp gitmek oldu..ben temiz,işine sahip,dürüst bir temizlikçi arıyorum..temizliğe gelebilecek olanlar,yada bana temizlikçi tavsiye edebilecekler,yardımcı olursanız sevinirim..çok sıkıldım artık bu konudan...bu arada siteye yeni üye olduğum için özelden mesaj atamıyorum..şimdiden teşekkürler..

merhaba.. ilanınızla ilgileniyorum. dilerseniz siz neler istediginizi yazın.. ben mesajla size cep numaramı gondereyim. iyi gunler dilerim..

bende bornovada oturuyorum ve çok çok acil temizlikçi bayan arıyorum.Bilgisi olan varsa lütfen cevap göndersin

merhabalar ilanınızla ilgileniyorum fakat insan böyle internet ortamından olunca çekiniyor nasıl görüşebiliriz

merhabalar ilanınızla ilgileniyorum fakat insan böyle internet ortamından olunca çekiniyor nasıl görüşebiliriz

bende arıyorum. bana öğleden sonrası için acil lazım. daha sonraki günler içinde düzenli olarak çağırabileceğim birini arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Bornova ve İzmir'de Temizlikçi Bay - Bayan Personeller için numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Temizlik Şirketi burası, İzmir'in genelinde temizlikçi gönderiyorlar, ev temizliği ofis temizliği gibi bir çok temizleme hizmetini uygun ve kaliteli olarak sunuyor. Web siteleri de bu istersen bakabilirsin:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba...
bornova kola köprüsü civarı askeri lojmana temizliğe geliyorum, dilerseniz referans verebilirim.
tel:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende arıyorum. bana öğleden sonrası için acil lazım. daha sonraki günler içinde düzenli olarak çağırabileceğim birini arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba...
bornova kola köprüsü civarı askeri lojmana temizliğe geliyorum, dilerseniz referans verebilirim.
tel: 538 - 341 9162

Merhaba izmir buca ve cevresine temizliğe gidiyorum memnun kalacağınızdan eminim ilgilenenler bana ulaşabilirler

Merhaba izmir bucada oturuyorum buca ve cevresine temizliğe gidiyorum Bornova'da olabilir işim iyidir memnun kalacağınızdan eminim ilgilenenler bana ulasabilir

merhabalar..ben izmir bornovada oturuyorum..şu ana kadar bana gelen temizlikçi bayanlardan hiç memnun kalmadım..bütün amaçları üstünkörü temizleyip,zaman doldurmak..akşam oluncada parayı alıp gitmek oldu..ben temiz,işine sahip,dürüst bir temizlikçi arıyorum..temizliğe gelebilecek olanlar,yada bana temizlikçi tavsiye edebilecekler,yardımcı olursanız sevinirim..çok sıkıldım artık bu konudan...bu arada siteye yeni üye olduğum için özelden mesaj atamıyorum..şimdiden teşekkürler..
Merhaba izmir bucada oturuyorum buca ve cevresine temizliğe gidiyorum Bornova'da olabilir ihtiyacınız olursa burdayım tesekkürler

Merhaba bornova da ev islerimde yardimci ariyorum acil gelebilicek.olan lutfen donus saglasin

İzmirde bes yıldır temizlikçiyiz.temiz abla facebook sayfamızı inceleye bilirsiniz.watsup..0534 499 18 69

Merhaba temizlikçi bayan bulabildin iz mi acaba? Bende İzmir Bornova da yaşıyorum yeni taşındım ve hiç tanıdık yok güvenilir temiz dürüst bir bayan arıyorum öneriniz var mı

Merhaba temizlikçi bayan bulabildin iz mi acaba? Bende İzmir Bornova da yaşıyorum yeni taşındım ve hiç tanıdık yok güvenilir temiz dürüst bir bayan arıyorum öneriniz var mı
Bende Bornovadayım ama bulamadım gelende hiç güzel yapmadı. Siz bulabildiniz mi acaba?

X