İzmir ya da İstanbul'un En İyileri - 2022/2023

Bu durumda kim haklı bilmiyorum ama her işte bir hayır vardır.Benim İzmir’deki doktorum ameliyat günü sabah yola çıkmışken iptal etmişti ameliyatımı.Sabahın altısında yola çıkmayın beni arayın diye mesaj atmış.Bende telefona bakmadan çıkmış ve yolda mesajı görüp hayal kırıklığı ile dönmüştüm.Sonra yeni bir tarih verdi ama ameliyatım hiç istemediğim bir şekilde sonuçlandı.Keşke o gün vazgeçseydim diyorum hep.

Hala ödemli demişsiniz,burnunuzda ödem değil de iyileşme dokusu oluşmuş olabilir mi? Ben 14 ay önce revizyon olmuştum.Burun köprüme işlem yapılmıştı ama burun ucum şu an inanılır gibi değil.Hatta geçen yıla göre tostoparlak,kaba bir hale geldi.Bunun ödemle değil,kötü iyileşme dokusu ya da ameliyatta yapılan yanlış bir teknik ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım.Bir ay sonra iki doktorla görüşmem var.Görüşümü destekleyecekler mi merak ediyorum.
Kötü iyileşme dokusu olup olmadigi şişlik dışında nasıl anlaşılır? Sizin deriniz ince miydi? Ince derililerde derinin altında hafif kırmızılık olursa kotu iyileşme dokusu mu demek oluyor?

Taaaa 10 yil öncesinde uskudar hospital türk hastanesinde Dr. Erdinç Ak ameliyat etmişti. O zamanlar 2.500 liraya falan olmuştum düşünün 😄 Şuan 30'a geldik sayılır. Hiçbir pişmanlık yasamadim. Canım burnum benim ❤️ Sadece alerjik bir bünyeye sahip olduğum için nefes almakta hala sıkıntı yaşıyorum. Erdinç Bey'i tekrar ziyaret ettiğimde alerji için anca ilaçla, veya spreyle tedavi edebileceğini söyledi. O da doktorun elinde olan bir şey değil zaten.

Kötü iyileşme dokusu olup olmadigi şişlik dışında nasıl anlaşılır? Sizin deriniz ince miydi? Ince derililerde derinin altında hafif kırmızılık olursa kotu iyileşme dokusu mu demek oluyor?
İyileşme dokusunu deri altında geçmeyen şişlik,burun ucu hatlarının kaba görünüp planlanan şekli almaması diye biliyorum.Ben bir buçuk yılı doldurdum.Burun ucum ilk ameliyatımdaki gibi değil. Ne olduğunu da maalesef tam olarak kestiremiyorum.

Merhaba ben de 6 yıl önce estetik olmadan septoplasti ameliyatı oldum.Şimdl yine nefes sorunum tekrarladı.Hem estetik hem fonksiyonel bir burun için tekrar ameliyat olmaya karar verdim .İzmir de 2 doktorla görüştüm ikisi de kıkırdaklarımın yetmeyebileceğini söylediler.Ya kadavradan ya da kaburgadan kıkırdağa ihtiyaç olunabilirmiş.İkisi de korkutucu geldi düşünme aşamasındayım şu anda.Siz kaburgadan alınan kıkırdak ile süreci nasıl geçirdiğinizi anlatır mısınız zor muydu?Bir de memnun olmadığınız doktoru özelden paylaşır mısınız?
Benim kaburgamdan 2 tane kikirdak alındı. Ilk 4 gun ağrılı. Diğer günler ağrı daha da azalıyor tabi. Yanınızda birinin olması şart yoksa oturup kalkamazsınız.

Bu durumda kim haklı bilmiyorum ama her işte bir hayır vardır.Benim İzmir’deki doktorum ameliyat günü sabah yola çıkmışken iptal etmişti ameliyatımı.Sabahın altısında yola çıkmayın beni arayın diye mesaj atmış.Bende telefona bakmadan çıkmış ve yolda mesajı görüp hayal kırıklığı ile dönmüştüm.Sonra yeni bir tarih verdi ama ameliyatım hiç istemediğim bir şekilde sonuçlandı.Keşke o gün vazgeçseydim diyorum hep.
Merhaba hangi doktora oldunuz?

Dostlar merhaba:KK24:

İzmir'de yaşıyorum ve burun estetiği olmaya karar verdim. Ameliyatı İzmir'de olursam daha rahat edeceğim kesin ama içime sinen bir hekim için İstanbul yolunu da arşınlayabilirim.

Bir süredir araştırmadığım doktor, okumadığım yorum kalmadı. En sonunda çareyi sizlere danışmakta buldum. Özellikle aşağıdaki doktorlar hakkında fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Varsa önereceğiniz başka biri onları da seve seve araştırabilirim :KK9: Olumlu olumsuz yorumları toparlayabilirsek, ben de bu başlıkta seve seve listeleme yapıp hepimizin daha rahat yorumlara ulaşmasını sağlayabilirim, gelecek nesillere de bir faydamız olur :KK200:

Benim uzun bir listeden eleyip olabilir olarak değerlendirdiğim doktorlar :

İzmir:
  • Ahmet Seyhan
  • Mehmet Durmuşoğlu
  • Fırat Demirtaşoğlu
  • Fahri Mola
  • Atay Atabey
  • Cüneyt Özek
  • Halis Ünlü
  • Ufuk Bilkay

İstanbul:
  • Reşit Burak Kayan
  • Tamer Erdem
  • Erhan Coşkun
  • Mehmet Erbil
  • Abdülkadir Göksel

Olumlu olumsuz tüm deneyimlerinizi/duyumlarınızı/fikirlerinizi bekliyorum :KK52:
Ben direk DR YÜCEL BİRİNCİ derim isteğen varsa bana mesaj atabilir hiç pişman olmaz bundan 5 yıl önce burun ameliyatı ile başlayıp daha sonrasın da botox dolgu ve yüz estetiği ile DR YÜCEL BİRİNCİ ile yoluma devam ettim doğallı arayan doğallıkla beraber güzelliği arayan varsa DR YÜCEL BİRİNCİYE bi baksın derim NETTTTR

Merhaba izmirden Can Kopala burun estetigi yaptiran yada yaptirmis tanidigi olan varmi nasil sizce

X