Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Sizi anlıyorum ama tedavim tamamlanmadan kimseyi tavsiye etmek istemiyorum, hatalı birşey yapıp başkasını etkilemekten korkuyorum kusura bakmayın. Ama irenbe de ismail bey ve Ümit hanımdan başarılı sonuç alan yakın tanıdıklarım var , görüşmediyseniz mutlaka görüşün bence kendileriyle
Kesinlikle katılıyorum canım inşallah tedavin ismail bey veya da ğmit hanımda oluyordur ben kaan bey irenbedeyken 2018 de görüşmeye gittim tüp bebek için inanın azarlar tarzda konuşması vardı eşim ve ben vazgeçtik 2018 sonlarına doğru ümit hanım. İle görüştüm ve inanın tatlı diline hayran kaldım açıkça bir
Tedavi planı oluşturduk ve tedaviye başladık şu an elhamdülillah 7aylık ikizlerim kucağımda önce Allah sonra ümit hanı. Sayesinde donmuş embryolarım hala merkezde eğer nasip olurda tekrar bebek süşümür isem doktorum belli doğumumu da kendisi yaptırdı çok ama çok memnunum kendisinden🥰

Merhaba arkadaslar. Ben kaan beyin en eski hastalarindanim. 2014 yilinda tedaviye baslamis uzun yorucu zor bir yoldan gecip 2015 yilinin mayis ayinda ilk ve tek transferde ikiz hamile kalmistim. Yasim suan 39. O zamanlar fsh:21 amh:0.13 idi. Erken menepoz kalitesiz yumurta ve rezerv azligi. 1 sene de 3 tane 2. Kalite embriyo elde ettik(4,5,6 hucreli) ve nu embriyolardan suan 3 yasinda ikizlerim var. Asil mucize normal yoldan hamile kalamiyorum nasil olsa deyip hic korunmadik ve o kadar kotu rezerve, kalitesiz yumurta varligina ragmen dogal yoldan hamile kaldim ve simdi 13 aylik oldu bile. Diyecegim su ki asla yilmayin. Sartlar hastaliklar ne kadar zor olsa da Allahtan umit kesilmez. Doktorunuza guvenin. Kaan beyin yapisi tarzi oyle. Fazla konusmaz az oz bilgi verir. 7/24 ulabilirsiniz kendisine. Oyle uzun uzun sohbet edememesinin nedeni cok yogun olmasi. Bizim zamanimizda da bu konu cok tartisildi suratsiz 5 dakika oturup konusamiyoruz vs diye. Herkese 45 dakika ayirdigini dusunsenize. O zaman yetebilecegi yardim edebilecegi umut verebilecegi insan sayisi ne yazikki gunde 15 kisiye dusecekti. Ben avukati degilim nerdeyse 2 senedir kaan beyi gormuyorum ama takip ediyorum kendisini. İsini iyi yapan guvenilir bir doktor. Bazen size mutsuz gorunebilir o da bazen hastasi olumsuz sonuc aldimi mutsuz olan bir doktor. Modu dusebiliyor. Ayrica bir insan oldugunu ve bazen sinirli mutsuz olabilecegini unutmamak gerekir. Hee isine yansitmali mi o ayri konu. Yansitmamali ama insaniz iste zayif yonlerimiz hep var. Umit hanimda cok iyidir. Gebelik takibimi kaan bey yapmisti ama birkac kere umit hanimda takip etmisti. İyi guler yuzlu bir doktor. Oraya herkes tek bir amac icin gidiyor cocuk sahibi olabilmek icin. İnsallah Allah size de en guzelinden nasip eder. Bu guzel duyguyu yasarsiniz.
Merhabalar, takviye kullandınızmı acaba, Allah evlatlarınızı bağışlasın, inşallah bizede nasip olur

7 yıl... ve bu 7 yıla sıgdırılan büyük hayal kırıklıkları... Her seferinde yıkılan ümitler...
Pes ettiğim artk daha fazla yol alamayacagımı düşündüğüm anda karsılaştım Kaan bey ile...
Daha öncesinde doktorlara göre hiçbir sıkıntımızın olmayışı ve sayısız yumurta takibi, 3 asılama ve 5 kez denenen basırısız tüp bebek denemesi ve 2 kez düşük...
Aklımda tek bir soru vardı NEDEN???
Bütün cevaplar birbirine benziyordu ama ben cok ayrıntıcıydım ve ben ikna olmuyordum.
Bir cok doktor gezdim fakat Kaan beyle ilk görüşmemizde kendinden emin tavrı, net olusu ile son bir kez sans verdiğim bu serüvenime noktayı koyacagına inandırdı.Bütün olmasını engelleyecek nedenleri tek tek arastırıp ve akabinde bir sonuca baglayıp tedavimi gerceklestirip önce Allahın izni sonra Kaan bey'in tecrübesiyle saglıklı bir gebelik gerekleşti. Kaan bey ve ekibine cok tesekkür ederim. Gönül rahatlıgyla tercih edebilirsiniz.

öncelikle bu süreçleri yaşayanlara Allah kolaylık versin tez zamanda yavrularınız olsun inşallah ben kendim yaşamadım ama yeğenim tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi oldu ondan gördüm kolay değil bursanın ilçesinde ikamet ediyorlar çok araştırdı bursada doktorlar denedi bir yakınlarının önerisi ile kaan beyi tercih ettiler izmire gittiler kendini yalnız hissetmesin diye birkaç görüşmelerine bende gittim kaan beyi görmem öyle oldu ilgili bilgili işinde uzman olduğu belliydi yeğenimle sanki aileden biri gibi bir abi gibi ilgilendi çok şükür tedavisi olumlu geçti çocuklarına kavuştular gördüğüm kadarıyla burnu yüksek esnaf doktorlara benzemiyor içten güleryüzlü biriydi bana sorulsa herkese tavsiye ederim

Merhabalar, takviye kullandınızmı acaba, Allah evlatlarınızı bağışlasın, inşallah bizede nasip olur
Tüp bebek zamanında evet birçok takviye vermişti Kaan bey. Ama 3. Çocuğumda çok da Sağlıklı beslendigim veya takviye aldığım söylenemez. Allah inşallah gönlümüze göre verir. Tabi hayırlısı ise...
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır girmiyor takip edemiyordum. Ama inşallah bu sayfada güzel haberler geliyordur.

Kaan beyle tanışmamız ablamin kaan beyin hastası olup güzel sonuç elde edilmesi ilgili doğru yönlendirme güler yüzü güven duygusu ile bana tavsiye edip gitmemle başladı her adımımız da yanımızda olması doğru yönlendirmelerle geçirdiğim operasyonlar da daha da kendisine güvenmem oraya her gittiğimde bütün çalışanların ve kaan beyin ailesinden biriymiş gibi davranılması ve sonuç olarak önce allah'ın izni sonra kaan beyin sayesinde 6 haftalık hamile olmam.gercekten eşinizle yada kendinizle ilgili aklınıza takılan bir sorun varsa mutlaka danışma için bile olsa gidin derim .iyiki Kaan beyle tanışmışız

Tüp bebek zamanında evet birçok takviye vermişti Kaan bey. Ama 3. Çocuğumda çok da Sağlıklı beslendigim veya takviye aldığım söylenemez. Allah inşallah gönlümüze göre verir. Tabi hayırlısı ise...
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır girmiyor takip edemiyordum. Ama inşallah bu sayfada güzel haberler geliyordur.
Kusura bakmayın bu sitede yeniyim umarım allah'ım her isteyene evlat verir..

Kizlar merhaba ....ben gecen hafta yumurta rezerv azligimdan ve 3 spontan dusukten sonra tup bebek icin kaam hicayla gorustum..kaan hoca adetimin 2. Gunu olmasi sebebiyle yumurta sayimi yapti ultraaondan ve 9 tane buldu ve 10 gun sonra yani bu cuma gorusmeye cagirdi...esimle bana ortak kullanmak uzere bi kac vitamin verdi...bizden kan ve esimin spermiyogrami istendi ve testi dun aldik resmen yikildim morfoloji %1cikti ve sperm hareket cok dusukmus.....rezerv azligimdan ve 3 dusukten sonra bunj ogrenmek yikti...pskolojikmen iyi degilim..bu durumu yasayan var mi?mikro cip uygulamasi acaba varmidir kaan hocada

Kizlar merhaba ....ben gecen hafta yumurta rezerv azligimdan ve 3 spontan dusukten sonra tup bebek icin kaam hicayla gorustum..kaan hoca adetimin 2. Gunu olmasi sebebiyle yumurta sayimi yapti ultraaondan ve 9 tane buldu ve 10 gun sonra yani bu cuma gorusmeye cagirdi...esimle bana ortak kullanmak uzere bi kac vitamin verdi...bizden kan ve esimin spermiyogrami istendi ve testi dun aldik resmen yikildim morfoloji %1cikti ve sperm hareket cok dusukmus.....rezerv azligimdan ve 3 dusukten sonra bunj ogrenmek yikti...pskolojikmen iyi degilim..bu durumu yasayan var mi?mikro cip uygulamasi acaba varmidir kaan hocada
merhaba ben bursada ikamet ediyorum geçen yıl kaan hocanın hastasıydım böyle bişi bizde de oldu hiç moralini bozma mikro çip söylendiği gibi sperm sayısında çok etkin bir yöntem değil en iyi spermi seçmekte işe yarıyormuş bi çok yerde okudum araştırdım ama beslenme takviyeleri sperm kalitesi arttımada çok etkili oluyor beslenme desteğinden sonra sperm seçmek için mikroçip kulanmıştı bizde kaan hocam bir sürü öneride bulunmuştu vitamin minarel aklına ne gelirse sonunda şimdi hamileyim hayırlısı ile doğumu bekliyorum

merhaba ben bursada ikamet ediyorum geçen yıl kaan hocanın hastasıydım böyle bişi bizde de oldu hiç moralini bozma mikro çip söylendiği gibi sperm sayısında çok etkin bir yöntem değil en iyi spermi seçmekte işe yarıyormuş bi çok yerde okudum araştırdım ama beslenme takviyeleri sperm kalitesi arttımada çok etkili oluyor beslenme desteğinden sonra sperm seçmek için mikroçip kulanmıştı bizde kaan hocam bir sürü öneride bulunmuştu vitamin minarel aklına ne gelirse sonunda şimdi hamileyim hayırlısı ile doğumu bekliyorum
Allahim saglikla kollariniza almayi nasip etsin🙏benim 3 dusuk olunca ayri korkuyorum bir de yumurtalik rezervi azligim var gerci hoca adetliyken 9 tane saydi ve iyi dedi bu sayi bekledigim gbi kotu degil dedi ama bakalim simdilik bana ve esime de bol vitaminler verdi..esim 9 cesit ben 6 cesit aliyorum...beslenmenize de dikkat edin dedi bol bol oneri ve nasihat...Allahim hayirlisiyla vana da kismet etsin insallah🙏ve usteyen herkese

Allahim saglikla kollariniza almayi nasip etsin🙏benim 3 dusuk olunca ayri korkuyorum bir de yumurtalik rezervi azligim var gerci hoca adetliyken 9 tane saydi ve iyi dedi bu sayi bekledigim gbi kotu degil dedi ama bakalim simdilik bana ve esime de bol vitaminler verdi..esim 9 cesit ben 6 cesit aliyorum...beslenmenize de dikkat edin dedi bol bol oneri ve nasihat...Allahim hayirlisiyla vana da kismet etsin insallah🙏ve usteyen herkese
Hayırlısı ile benim doğuma 15 günden az vaktim kaldı inancını kaybetme doktora güvenmek gerçekten çok önemli kafanı karıştırma Allah'ın izniyle en kısa zamanda sende benim gibi içinde hareketlerini hissedersin inşallah bizim burda kaan hoca mucize doktor gibi kim gitse gebe kaldı darısı senin başına malum doğum her an olabilir kızım sabırsız çıkarsa :) ama yinede aklına bişi takılırsa sor yazabildiğim kadar yazarım 🙏🙏🙏

Çok ilgisiz ve özensiz davrandıklarını düşünüyorum. Kaan bey sadece ultrasonla kontrol yaptı yani her kontrolde 1 dk görebildim soru soracak olursanız hemen hemşiresine yönlendiriyor çünkü gerçekten çok yoğun. Bu kadar insan geliyor demek iyi doktor yeterki sonucumuz pozitif olsun diye herşeyi sineye çektik. Size şunu söyleyeyim ; yumurta toplama sonrası gaz sancısı olması mümkünmüş ama bize kimse bu tip şeylerden bahsetmedi. Ben 4 gün boyunca ağrı çektim artık 4 günün sonunda hemşiresini aradım (cumartesi saat 15:00 te) beni resmen telefonda azarladı. Gaz sancısıdır o beni bunun için mi cumartesi aradın dedi. O saatten sonra bende zaten muhatap olmayı bıraktım muayenelere gittim geldim. Eksik ilaç yazmış hemşire, transfere 3 gün kala tesadüfen bir arkadaşımla konuştuktan sonra öğrendim ve hemen aradım. Bana saatler sonra(6 saat sonraa) dönüş yaptı 5 kutu olarak reçeteye yazdığı ilacın aslında transfer sonrasına kadar kullanmam gerektiğini kutu hesabını kendim yapmam gerektiğini vs söyledi. Ben böyle böyle transfere girdim ve sonuç negatif oldu. Bu arada transferi Tavmergen de yapıyorlar, randevuyu ayarladıktan sonra size haber veriyor hemşiresi. Bana haber vermeyi bile unuttular ben aradım. Yani ben hiç mi hiç memnun kalmadım ama sonuç pozitif olsunda ne olursa olsun düye düşünerek hep sabrettim . Yanlış yapmışım şimdi anlıyorum. Şimdi farklı bir doktorla 2.denemeye başladım tedavi çok farklı ilerliyor, ben daha durum nasıl diye düşünmeden hemşiresi arayıp Bilgi veriyor. Bu süreçte rahat olmak önemli, ben ilkine çok stresli girdim bu aksaklıklardan dolayı. Şimdi tecrübeliyim artık

Merhaba ,ben mayis ayinda ve haziran ayi basinda izmirde tup bebek icin doktor arastiririken paylasimini yaptiginiz hanimefendinin bu yazisini gormustum fakat olum-olumsuz pek cok kisi yorum yapmisti hatta ona ragmen kaan hoca ile israel aruh arasinda kalmis ve israel beyden randevu bile almistim...sonra yillardir gittigim jinekologumla tesadufen bir enfeksiyon sebebiyle gorustukten sonra israel beyin randevusunu iptal etmis kaan beyden randevu almistim...cok buyuk onyargiyla gittim klinigine cunku pek cok kisi ilgisiz kalabalik ,aksi ve dalgin demisti...bilmiyorum belki hanim efendiye nasil bir zamanda denk geldi bilemiyorum ama tam tersi bizim disimizda klinikte 2 cift daha vardi ve saatinden once aldilar bizi....yanimizda goturdugumuz tum tetkiklerimizi tek tek kontrol edip onundeki bize ayirdigi not defterineldeki sayfaya kayit etti...hikayemizi dinledi ve beni muayene etti regli oldugum icin folikul saydi ve o kadar sakin ve guler yuzluydu ki tum sorularimiza da cevap verdi hemsiresini de oturtup ne vitamin kullanacaksak tek tek yazdirdi hangi testlerimiz eksikse tektek not olarak yazip verdi...biz yarin 3. Gorusmeye godecegiz ...ben acele etmem dedi sorunun uzerine tek tek gidecehiz vucudu kendine getirecegiz oyle tup bebege gececegiz olacaksa ilk seferde olsun dedi ve acikcasi ben de esim de cok memnunuz suana kadar ...ilerde ne olur bilemem ama okudugum olumsuz yorumlardaki asik suratli olusu kalabalik olusu dalgin olusu bize suana kadar denk gelmedi...insallah saglikla isteyen herkesin bebegi olur...nerde oldgunun elbette bir onemi yok Allah ol der ve olur gerisi aracidir

Sağlıkla kızımı kucağıma aldım :) Allah hepinize sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Son dakikaya kadar panikledim ve her aradığımda cevap aldım Allah Razı olsun Kaan Hoca ve ekibinden yoğunluktan yazamadım bir kez daha söylüyorum mucize doktorumuzu herkese tavsiye ederim iyiki var :)

kaan beyle tanismadan once 5 yillik bir tedavi surecim olmustu.kaan beye giderken cok umutlu degildim cunku tek yumartaya sahiptim ilk gittigim andan beri ailenin icinde hissetmemi sagladilar yaklasimlar cok sicak ilgili ve bilgiliydi.beni cok mutlu ettiler sonucta ilk transferden sonra gebelik gerceklesti .bizi cok mutlu etti hala cok ilgililer. duygularimi sozlerle ifade edmiyorum bile insallah cocugumuzu saglikla kavusacagimiz gunu bekliyorum. kaan bey ve butun calisanlarindan allah razi olsun.🤲🙏

Doktorum Kaan Bozkurt, ilk olarak gerek güler yüzü gerekse samimiyetiyle yaşadığım olumsuz tüp bebek tecrübelerini bir kenara bırakmam konusunda çok destek oldu. Sonrasında hem fiziksel hemde duygusal olarak hazır olduğum zaman tedaviye başladık. Kaan Bey'in yaptığı bu hazırlık aşaması bana çok iyi geldi ve şu anda tedavinin ilk haftasında kendimi çok iyi hissediyorum. Tabi bunda orada çalışanların ve kendisinin verdiği pozitif enerjinin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte en çok duygusal desteğe ihtiyacımız olduğunu düşünürsek çok şanslıyım diyebilirim. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

Yaşadığım dış gebelik sürecinde ameliyatla tüplerimden biri alındıktan sonra geçirdiğim bunalımı anlatamam. Doktorlardan bazıları çocuk şansımın %50 azaldığını, bazıları yaşımın ilerlediğini (yas31) söyleyerek iyice moralimi bozmuştu. Biz de eşimle tup bebek merkezi arayışına girdik. 2 merkezle görüştük. Ama ikisi de yaptırdığım testleri adamakıllı incelemeden kendileri de herhangi bir test istemeden bir dahaki ay adetinin 2. Günü gel işleme başlayalım dediler. Akılları sadece paramızdaydı. Ama Kaan Bozkurt bambaşkaydı. Tüp bebek icin kesinlikle acele ettirmedi ve hep ümit verdi. Kesinlikle onceligi para olmayan bir doktor(benim istedigim de boyle bir insandı) Önce hsg çektirelim ilaç takviyesi yapalım dedi ve ben onun beni rahatlatmalari ve verdiği doğru öneriler ile o ay kendiliğimden hamile kaldım. Şimdi 13 haftalık bir anne adayıyım. Bu forumlar sayesinde bulmuştum kendisini. Şimdi ben de başkasına bu konuda umut olmak istiyorum.

X