Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Sizin gerçekten içiniz fesat bişey diyemiyorum buraya insanlar mutluluklarını paylaşıyor burda ve tabiki kimin sayesinde olduğunuda paylaşıcaz benim için rahat sahte falan değil hesabımda sen özellikle Kaan hocayı kötülemeye mi geldin buraya onu merak ediyorum bundan önce kaç arkadaşım Kaan hocaya gittiyse hepsi bebeklerini kucağına aldı insanları yargılarken bi daha düşün bence
Neden kötüleyeyim ben kendisine tedavi olmadım ki. 1 kere görüşmüşlüğümüz var o kadar. Ama siz sahtesiniz, siz ve birkaç kişi daha. Bunun herkes farkında. Allah var, yaptığınız ayıptır.

Evet gerçekten Allah var ve kim sahte görüyor ben sizi hiçbirşeye inandırmak zorunda değilim yaptığınızın attığınız iftiranında günahı boynunuza sadece insanların moralini bozmayın boşuna gerçekten başarılı bir hekim derken arayan herkese de tavsiye ediyorum

Evet gerçekten Allah var ve kim sahte görüyor ben sizi hiçbirşeye inandırmak zorunda değilim yaptığınızın attığınız iftiranında günahı boynunuza sadece insanların moralini bozmayın boşuna gerçekten başarılı bir hekim derken arayan herkese de tavsiye ediyorum
Öyle değil ama, hadi öyle olsun bakalım.

Bende Kaan beyde tedavi oldum ve kimseye tavsiye etmiyorum. Yapılan yorumda bir gariplik yok insanların tek yorumluk hesaplar için bu şekilde düşünmesi çok anormal değil. Burada kimse çok başarısız berbat bir doktor olduğunu söylemiyor. Memnun kalan var memnun kalmayan var herkes düşüncesini paylaşıyor. Rahatsız olunan konu farklı çarpıtmaya gerek yok.

Bende Kaan beyde tedavi oldum ve kimseye tavsiye etmiyorum. Yapılan yorumda bir gariplik yok insanların tek yorumluk hesaplar için bu şekilde düşünmesi çok anormal değil. Burada kimse çok başarısız berbat bir doktor olduğunu söylemiyor. Memnun kalan var memnun kalmayan var herkes düşüncesini paylaşıyor. Rahatsız olunan konu farklı çarpıtmaya gerek yok.

Doğrudur evet gerçekten herkesin her hekimden memnun kalması mümkün değil bende Kaan beyden önce bissürü doktora gittim bende onlardan hiç memnun kalmadım ama yapılan yorumlarada sahte hesap diye yafta yapıştırmadım benim kızdığım hekime laf söylemesi değil hesaba sahte demesi

Merhabalar bende kaan bey ile gorusmej istiyorum basari oranlarini biliyormusunuz kendilrini aradim transfrribi tavmergende yapiyotmus zaten bende orda erol beyde tedavi olmustum on gorusme yapmak istiyorum 2 tane basarisiz denememem oldu

Erol Tavmergen den söz ediyorum Kendisi malesef ki empati yeteneğini ve görev yaptığı bölümün hassasiyetini yıllar içerisinde yitirmiş bir isim. Başarısız bir denemeden sonra (ki zaten bu süreçte başarısızlık ihtimali de yüksek bir olasılık) kendileri bize telefon ile sonuç bildirip tekrar düşünürseniz buyrun dediler biz bu kadar mı bir değerlendirme randevusu olmayacak mı? Dediğimizde bize randevu veren ve yaşadığımız üzüntüye rağmen bizim bu kadar mı lafımıza alındığını dile getirip bizi sonrasında odasından kovan biri kemdisi. Zaten oldukça hassas bir dönemde olan bizlere bu yaklaşımını bize yardımcı olmak için değil de odasından kovmak için randevu vermiş olduğunu anladığımızda şok olmuştuk. Bu anlattıklarımda hiç bir yalan ya da abartı yoktur. Bu gibi insanların artık önlüklerini asma vakti çoktan gelmiş de geçmiş bence. Çünkü önlük zaten kasap ve manavda da var . Herkes bir doktor bu yüzden olamıyor bence.

Burası bir forum ve herkes kendi deneyimini paylaşıyor bunun neresi sizi rahatsız etti anlamadım? Kaan beyle olumsuz geçen tedavimden bahsettim ben 10 deneme yapmadım o nedenle diğerleride böyleydi Kaan beyde böyle o zaman susayım diyemezdim. Siz başarılı olmuşsunuz tebrikler ama ya herkesin tedavisi sizin ki gibi sürmediyse? Siz bizim tedavimizde yaşanılanları nereden biliyorsunuz da gerçek dışı diye yorum yapabiliyorsunuz? Kendisiyle de görüştüm kimse onun başarısız doktor olduğunu söylemiyor ben heryerde deneyimimi paylaşıyorum paylaşmaya da devam edeceğim. Siber saldırı olduğunu düşünüyor ve ispat ediyorsanız lütfen kullanın her türlü hakkı. Çünkü bende bu siteden bunu talep ettim , ısrarla fake yorum gördükçe ben buraya yazacağım.2000 küsür sayfalık bir konu haricinde sanırım Google yorumu da canını sıktı anladığım kadarıyla ama asla silmeyeceğim, kendisine de söyledim asla ve asla unutamayacağım kötü bir deneyim yaşadım, siz bunun gerçek dış bir deneyim olduğunu nerden biliyorsunuz da bununla beni suçluyorsunuz?
Merhabalar bende kaan beyi dusunuyorum sizin ne gibi kotu deneyiminiz oldu paylsirmisiz lutfen en dogrusu tabiki paylasmak bizde ona gore onlemimizi alcagiz

Merhabalar bende kaan beyi dusunuyorum sizin ne gibi kotu deneyiminiz oldu paylsirmisiz lutfen en dogrusu tabiki paylasmak bizde ona gore onlemimizi alcagiz
Çok ilgisiz ve özensiz davrandıklarını düşünüyorum. Kaan bey sadece ultrasonla kontrol yaptı yani her kontrolde 1 dk görebildim soru soracak olursanız hemen hemşiresine yönlendiriyor çünkü gerçekten çok yoğun. Bu kadar insan geliyor demek iyi doktor yeterki sonucumuz pozitif olsun diye herşeyi sineye çektik. Size şunu söyleyeyim ; yumurta toplama sonrası gaz sancısı olması mümkünmüş ama bize kimse bu tip şeylerden bahsetmedi. Ben 4 gün boyunca ağrı çektim artık 4 günün sonunda hemşiresini aradım (cumartesi saat 15:00 te) beni resmen telefonda azarladı. Gaz sancısıdır o beni bunun için mi cumartesi aradın dedi. O saatten sonra bende zaten muhatap olmayı bıraktım muayenelere gittim geldim. Eksik ilaç yazmış hemşire, transfere 3 gün kala tesadüfen bir arkadaşımla konuştuktan sonra öğrendim ve hemen aradım. Bana saatler sonra(6 saat sonraa) dönüş yaptı 5 kutu olarak reçeteye yazdığı ilacın aslında transfer sonrasına kadar kullanmam gerektiğini kutu hesabını kendim yapmam gerektiğini vs söyledi. Ben böyle böyle transfere girdim ve sonuç negatif oldu. Bu arada transferi Tavmergen de yapıyorlar, randevuyu ayarladıktan sonra size haber veriyor hemşiresi. Bana haber vermeyi bile unuttular ben aradım. Yani ben hiç mi hiç memnun kalmadım ama sonuç pozitif olsunda ne olursa olsun düye düşünerek hep sabrettim . Yanlış yapmışım şimdi anlıyorum. Şimdi farklı bir doktorla 2.denemeye başladım tedavi çok farklı ilerliyor, ben daha durum nasıl diye düşünmeden hemşiresi arayıp Bilgi veriyor. Bu süreçte rahat olmak önemli, ben ilkine çok stresli girdim bu aksaklıklardan dolayı. Şimdi tecrübeliyim artık

Çok ilgisiz ve özensiz davrandıklarını düşünüyorum. Kaan bey sadece ultrasonla kontrol yaptı yani her kontrolde 1 dk görebildim soru soracak olursanız hemen hemşiresine yönlendiriyor çünkü gerçekten çok yoğun. Bu kadar insan geliyor demek iyi doktor yeterki sonucumuz pozitif olsun diye herşeyi sineye çektik. Size şunu söyleyeyim ; yumurta toplama sonrası gaz sancısı olması mümkünmüş ama bize kimse bu tip şeylerden bahsetmedi. Ben 4 gün boyunca ağrı çektim artık 4 günün sonunda hemşiresini aradım (cumartesi saat 15:00 te) beni resmen telefonda azarladı. Gaz sancısıdır o beni bunun için mi cumartesi aradın dedi. O saatten sonra bende zaten muhatap olmayı bıraktım muayenelere gittim geldim. Eksik ilaç yazmış hemşire, transfere 3 gün kala tesadüfen bir arkadaşımla konuştuktan sonra öğrendim ve hemen aradım. Bana saatler sonra(6 saat sonraa) dönüş yaptı 5 kutu olarak reçeteye yazdığı ilacın aslında transfer sonrasına kadar kullanmam gerektiğini kutu hesabını kendim yapmam gerektiğini vs söyledi. Ben böyle böyle transfere girdim ve sonuç negatif oldu. Bu arada transferi Tavmergen de yapıyorlar, randevuyu ayarladıktan sonra size haber veriyor hemşiresi. Bana haber vermeyi bile unuttular ben aradım. Yani ben hiç mi hiç memnun kalmadım ama sonuç pozitif olsunda ne olursa olsun düye düşünerek hep sabrettim . Yanlış yapmışım şimdi anlıyorum. Şimdi farklı bir doktorla 2.denemeye başladım tedavi çok farklı ilerliyor, ben daha durum nasıl diye düşünmeden hemşiresi arayıp Bilgi veriyor. Bu süreçte rahat olmak önemli, ben ilkine çok stresli girdim bu aksaklıklardan dolayı. Şimdi tecrübeliyim artık
Şimdi kime gidiyorsunuz peki

Anladim sizin kotu tecrube olmus gercekten peki simdi hangi doktoea gidiyorsunuz bende yeni doktor arayisi icindeyimde tavsoyeniz olurmu acaba

Anladim sizin kotu tecrube olmus gercekten peki simdi hangi doktoea gidiyorsunuz bende yeni doktor arayisi icindeyimde tavsoyeniz olurmu acaba
Sizi anlıyorum ama tedavim tamamlanmadan kimseyi tavsiye etmek istemiyorum, hatalı birşey yapıp başkasını etkilemekten korkuyorum kusura bakmayın. Ama irenbe de ismail bey ve Ümit hanımdan başarılı sonuç alan yakın tanıdıklarım var , görüşmediyseniz mutlaka görüşün bence kendileriyle

Merhabalar
1)erkek kaynaklı sorunlar hakkında kişisel olarak bilgim yok ama sorunu olup tedavi gören kişiler oldukça fazla
2)mini tup bebek yapar ama bunu sizin isteğinize göre değil biyolojik durumunuzu değerlendirerek karar verir
3)israil beyde tüm uygulamalarını irenbe de yapıyor ve gereksiz pahalı biz 300 liralık teste orada 1500 TL ödemiştir öyle yani kaan bey bilgi olarak israil beyin altında bir doktor değildir ama doktor seçimi kişiye göre değişir
Bence ikiside iyi hekimler
Merhaba israel beyde mi gebe kaldiniz.ben de izmirde oturuyorum ve israel beyi dusunuyirum.ilk tup bebek deneyimim olacak amhim dusuk 0.65 ...

Merhaba ilaçlar 2500 den fazla tutacaktır ayrıca muayene ücreti haricinde yumurta takibi içinde ücret alıyorlar fiyatlar gerçekten pahalı ama bir istanbul ankaraya gitseniz bundan çok daha yüksek paralar ödemek zorunda kalacaksınız dediğiniz gibi 15000 rahat bulur sonuç iyi olsuna artık verdiğimiz para olsun negatif olunca elinde bir hiç le ortada kalıyorsun bu çok kötü oluyor
Merhaba siz hangi doktorla basariya ulastiniz acaba ?israel bey mi?

Merhaba İzmir de yaşıyorsunuz ama tüp bebek tedavisini İstanbul da tamamladınız? Şu an benim düşündüğüm şey de bu
İzmirde 4 başarısız tedavim oldu donmus embiryo lari bırakıp İstanbula gittim Rabbim ilk tedavide nasip etti inşallah kucagimada alırım. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz o şekilde devam edin bol şans diliyorum yüce Rabbim size de nasip etsin tez zamanda

İzmirde 4 başarısız tedavim oldu donmus embiryo lari bırakıp İstanbula gittim Rabbim ilk tedavide nasip etti inşallah kucagimada alırım. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz o şekilde devam edin bol şans diliyorum yüce Rabbim size de nasip etsin tez zamanda
Benim çevrem de herkes İzmir de büyük şehir başarılı me gerek var gibi yorumlar Yaptı ondan sordum.Amin çok teşekkür ederim. Sağlıkla kucağınıza alın.

X