Dövme İZMİR Köprüaltı Tattoo'da dövme yaptıran var mı?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Canım kabuklar düşmeye başladı dün erken mi bilmiorm ama kremi masaj yapar gibi sürerken siyah siyah soyulmaya başladı altından harika çıkıo yazı sevmeye başladım dövmemi. Çirkin görüntüsü kabuklar yüzündenmiş.

normal bı durum bu :) kabukların krem surdukce dusucek.genelde ınsanlar dovmeyı 1 hafta geçmeden dovme kendıne gelmeden cok kotu olmuş dıye yapıştırıveriolar etiketi kendılerıde pişman oluyolar.yuvarlak daireler cızerek msaj yapar gıbı sureklı vazelın sur ben bıtırdım vazelınımı oyuzden belkıde cok kabuk tutmadı benım dovmem,ama dovmecımın elı cok hafıftı ztn bu ınsanlarında soyledıgı bırsey dovme bıttınce bıraz kanadı okadar hıç kanamadı dıyebılırım dovmm yapılırken o yuzden de kabuk tutmaamış olabılır.

Evet cnm benim ilk dövmem olduğu için birde gözönünde olan bir yerdi bütün gün gözüm dövmemdeydi. Neyse şu rötuş işlemide bitsin 2 hafta daha geçsin merak ediorm nasıl olucak...

konuyu geç gördüm
bende köprüaltında yaptırdım
dövmemi atatürk imzsı
sanki vücudumun parçası gibi oldu artık
çoks eviyorum :-)

unuttum ismini ya
sahibi askeriyeden emekli doktordu
yapan cocukta gayet normal tipli top sakallı bişedi

ben yaptırdım beyoğlu köprü altında yeni 3 gün oldu daha muhakkak acıor sabırlı olmanız acıya katlanmanız gerek ilk başta acımıyor tabi içler dolunca arda arda iç dolumu yapınınca rengin oturması açısından yani diorum işte ozaman canınız yanıyor.zaten iğne derinize giriyor ben sabrettm ama hala acım var dövmecim işini iyi yapıyor allah için sadece katlanmanız gerek

kızlar bende atatürk dövmesini yaptırmak istiyorum halen ücretsiz mi yapılıyor bi bilgisi olan var mı bide randevuyu ne kadar zaman önce almak gerekiyor cevaplarınızı bekliyorum canlar :KK31:

izmirdeki tüm dövmeciler hakkında detaylı bilgilere fazlasıyla sahip olarak kesinlikle köprüaltında dövme yaptırmamanız gerektiğini söyliycem. işçilikleri yerlerde sürünüyo. hatta öyleki yeri geliyo düz çizgi bile çizemiyorlar. atatürk dövmesi dahi yaptırcak olsanız kesinlikle orda yaptırmayın derim.

izmirdeki tüm dövmeciler hakkında detaylı bilgilere fazlasıyla sahip olarak kesinlikle köprüaltında dövme yaptırmamanız gerektiğini söyliycem. işçilikleri yerlerde sürünüyo. hatta öyleki yeri geliyo düz çizgi bile çizemiyorlar. atatürk dövmesi dahi yaptırcak olsanız kesinlikle orda yaptırmayın derim.

Peki köprüaltının sterilizasyonu nasıl biliyor musun? İğneleri birden fazla kişiye kullandıklarını duymuştum bir ara...

Bu soruyu şu yüzden sordum, iki ay önce bileğime dövme yaptırdım köprüaltında, basit bir yıldızı çizememelerini geçtim bu söylentiyi duyunca şok oldum, gerçi tüm kan testlerini yaptırdım temiz çıktı ama böyle bir şey varsa öğrenmekte fayda var diye düşündüm...

oyle bısey olucagını hıc sanmıyorum.cunku her dovmecıde dovme yapılırken musterının yanında acılır ıgne.fakat soyle bı durum olabılır, malzemelerın otoklav denılen cıhazda temızlenmesı gerekıyo.(kımyasal temızleme dısında).dıscılerın kullandıgı,malzemelerı sterıl etme aletı varya otoklav o.
kesınlıkle bır ıgneyı farklı kısılerde kullanıcaklarını sanmıyorum oyle bısey olsa sımdıye kadar koprualtı falan kalmazdı.cok buyuk bı olay cunku.
yıne de ıcınızı rahatlatmak ve emın olmak amacı dovme yaptırırken ıgnelerı yanınızda acmalarını ısteyın.aynı zamanda ıgne dısında makınanın ucuna takılan plastık ucların da tek kullanımlık olmasına dıkkat edın.

Abim ve yengem köprüaltında yaptırmışlardı.Hatta abim 2.sini subat ayında yaptırdı.Çok memnunlar ikiside.Abim çok pimpiriklidir.İzmirde araştırılmadık yer bırakmamıştı hatırlıyorum.Güvenle gidebilirsiniz.

Peki hangi stüdyoyu önerirsin?
Yakın bi zamanda yaptıracağım nerede yaptıracağıma henüz karar veremedim
Bir de önerdiğin yerlerın makina açılışı ne kadar?

izmir köprüaltı tattoo'nun sitesine baktım. bazıları başarılı çalışmalar. fiyatları uçuk olan bir yer mi? eğer uygun fiyattaysa kolay dövmelerimi oraya yaptırcam da.:26: makina açılışı kaçtan yapılıyor? sitede ücrete dair bir şey bulamadım.:KK31: fiyatları çok önemli bilgilendirirseniz sevinirim:KK3:

Son düzenleme:
izmir köprüaltı tattoo'nun sitesine baktım. bazıları başarılı çalışmalar. fiyatları uçuk olan bir yer mi? eğer uygun fiyattaysa kolay dövmelerimi oraya yaptırcam da.:26: makina açılışı kaçtan yapılıyor? sitede ücrete dair bir şey bulamadım.:KK31: fiyatları çok önemli bilgilendirirseniz sevinirim:KK3:

İzmir'deki en uçuk fiyatlı stüdyo
Piercingi bile 80-100 tl arası yapıolar ben Zencifre'de 40 tlye yaptırdım
Köprüaltında mak.açılışı 60 euro yani 140-150 tl civarı
Fiyatlar sitede var sen görememişsindir
İstersen link atarım okursun canım

Son düzenleme:
X