izmir medical park hastanesi

slm kızlar doğum yapan oldumu yada tanıdığınız falan oldumu hiç doktorların deneyimi nasıl acaba ben gaziye tecrübeden dolayı çok güveniyorum ama burada doğum yapan dymadım..

merhaba canım , ultrason mak.gayet güzel,hastane , bekleme odası,doğumhane herşeyiyle bence iyi bir hastane..fiyatlar normal 750,epidural normal1.000,sezeryan epiduralli 1.100 tl..özel oda farkı 225 tl,onun dışındada ek bir ücret yok zaten yeni kanuna görede özel hastanede yeni, doğan bebeğe yapılan herşey ücretsiz.. ben zekeriya bey e gidiyorum ve yaklaşık 20 dakikaya yakın bakılıyoruz..gayet iyi bir doktor ben 5.ayımda olduğum için şimdilik sadece ultrasonda bakıyo iyimi kötümü diye,haftaya detaylı ultrs.giricez bakalım...

saol cnm bizde sormuştukda sürekli fiyat artıyo ya ondan sordum..bide doğum yapan deneyimli biri yazsa çok iyi olurdu..doğuma eşimide istiyorum yanımda burası kabul ediyomu acaba..

evet canım , eğer doktorun izin verirse eşlerde doğuma girebiliyormuş..

gerçekten çok fazla 300 tl oda süslemesi ben sadece kapı süsü istiyorum onuda kendim alıp takmak istiyorum çikolatamıda kendim getiririm diyorum bende süslü bi oda isterdim ama bunlarda insanı soymak için ne yapıcağını şaşırmış durumda peki fotoğraf parasıyla oda süsleme parasını kime veriyoruz hastaneye mi işi yapan firmayamı anlayamadım foto olayı tamam ama isterim bebeğimin profesyonel çekim fotoları olsunda benim özel sağlık sigortam var epidural normal 1000 tl ama yüzde 20 sini ödücem bide özel oda fiyatı falan artık kaç parayla çıkarım bilmiyorumda hayırlısı bakalım bende merve hanıma randevu aldım 21 ocakta ama hamilelik yok ben şimdiden bi dr.başlayayım istiyorum randevu almamın sebebide 25 aralıkta regl olucaktım ama bebek denemesi vardı eğer hamilelik olursa die kendimi sağlama alayım randevum olsun istedim siz hangi dr.gidiyoırsunuz ve memnuniyet dereceniz nedir??

hayırlısı olsun canım şimdiden , ben zekeriya bey'e gidiyorum ve çok memnunum..hastane zaten insanı memnun ediyor doktorlarıda öyle zekeriya beye değilde vedat bey yada merve hanımada gitsem yine memnun kalınır bence..ama fiyatların maşallahı var gerçekten bakalım biz doğum yapana kadar değişim olucak mı? ayrıca arkadaşlar ben 3lü ult.giricem 20.haftam bittiğinde fiyat konusunda 250 diyen var hastane 180 diyo giden , öğrenen olursa yazar mı ?

kızlar ben amasyadayım fakat doğumum izmird olcak inşallah.eşimin annesi medical parkın karşısında oturuyo.o nedenle medical parkı istiyorum.fiyatlar konusunda yazdıklarınız 300 lira 350 liralar mı doğru yoksa 1000 1100 liralar mı doğru.ben martta gelicem izmire.şimdiden dosya açtırsammacaba daha artarmı ki? birde sgkyla anlaşmalı fiyatlar değilmi bu fiyatlar.

mrb canım öncelikle hayırlısı olsun , 300-350 lik fiyatlar geçen seneye ait ilk açılış fiyatlarıydı şimsi ssk lı bayanlara,750 normal doğum 1100sezeryan doğum..umarım değişmez artık..

bugün medikal parktaydım, doğumuma 3 hafta kadar bi zaman kaldığını öğrenip şok oldum:)
fiyatları aldım. epidural sezeryan için 1250tl, özel oda ve refakatçi 225tl, bebek sağlığı paketi 250tl. bilginize...

benim bir yakınım ocakta doğum yaptı.sezeryan 2.000 tl ye çıktılar ... hastane %30 sgk anlaşmalı olmuş.açıklamaları bu.

benim bir yakınım ocakta doğum yaptı.sezeryan 2.000 tl ye çıktılar ... hastane %30 sgk anlaşmalı olmuş.açıklamaları bu.

ben bugün aldım fiyatı daha, 1250 dediler sezeryana. ama tabi özel oda refakatçi bebeğin ilk kontrolleri fln derken hemen hemen 2000civarında oluyor

benim doğuma 13 gün var.. bana eski fiyatlar geçerli dendi... sızın yakınınız hastaneye daha önce gittimi.. yoksa direk doğumamı geldi..çünkü ben kaç kişiyle görüştüm siz bizim hastamızsınız ocakta doğum yapacağınız için size ilk verilen fiyatllar geçerli dendi...
cuma günü artık son kontrolüm var... tekrar sorup içim rahat etsin istiyorum...340 tl sezeryan denmişti ama tabi epidural farkı ne kadar olacak o konuyu konuşcam...125-225 oda fiyatları...normal oda özel oda... heyecan başladı...herşeyden önce sağlıklı bebeklere kavuşmak dileğiyle arkadaşlar...fırsat bulursam doğumdan sonra burda yazarım doğum hikayemi...

benim doğuma 13 gün var.. bana eski fiyatlar geçerli dendi... sızın yakınınız hastaneye daha önce gittimi.. yoksa direk doğumamı geldi..çünkü ben kaç kişiyle görüştüm siz bizim hastamızsınız ocakta doğum yapacağınız için size ilk verilen fiyatllar geçerli dendi...
cuma günü artık son kontrolüm var... tekrar sorup içim rahat etsin istiyorum...340 tl sezeryan denmişti ama tabi epidural farkı ne kadar olacak o konuyu konuşcam...125-225 oda fiyatları...normal oda özel oda... heyecan başladı...herşeyden önce sağlıklı bebeklere kavuşmak dileğiyle arkadaşlar...fırsat bulursam doğumdan sonra burda yazarım doğum hikayemi...

canım sana kolay, sağlıklı doğumlar diliyorum. inşallah bir an evvel kavuşursun meleğine. daha sonra bize yazarsan sevinirim. özellikle personelin ilgisi nasıldı? bugün yine farklı bir bölüme gittim medikal parkta ve yeni doğum yapmış bir bayanla sohbet ettim tesadüfen. doktordan çok memnun kaldığını ama hemşirelerin çok ilgisiz olduğunu, bebeğin ilk kontrollerinin bile tam olarak yapılmadığını fln anlattı. genel olarak benim görüşüm personelin ilgili ve güleryüzlü olduğu yönünde ancak yataklı servis bölümündekiler nasıldr bilemiyorum.
bana da 1725tl fiyat verdiler bebek paketiyle birlikte. benim anlamadığım bu bebek paketini almazsak bebeğin ilk testleri yapılmıyormu yani???

canım sana kolay, sağlıklı doğumlar diliyorum. inşallah bir an evvel kavuşursun meleğine. daha sonra bize yazarsan sevinirim. özellikle personelin ilgisi nasıldı? bugün yine farklı bir bölüme gittim medikal parkta ve yeni doğum yapmış bir bayanla sohbet ettim tesadüfen. doktordan çok memnun kaldığını ama hemşirelerin çok ilgisiz olduğunu, bebeğin ilk kontrollerinin bile tam olarak yapılmadığını fln anlattı. genel olarak benim görüşüm personelin ilgili ve güleryüzlü olduğu yönünde ancak yataklı servis bölümündekiler nasıldr bilemiyorum.
bana da 1725tl fiyat verdiler bebek paketiyle birlikte. benim anlamadığım bu bebek paketini almazsak bebeğin ilk testleri yapılmıyormu yani???

bebek doğunca çocuk dr muayene olması lazım.. ama topuktan kan alma vs sanırım o pakete dahil etmiş uyanık hastane.. valla ben onu sağlık ocağında yaptırcam..sağlık ocakları bedavaya yapıyor zaten doğumdan sonraki sanırım beş gün içinde sağlık ocaklarına gitmek zorundayız..inşallah bebişlerde sağlıklı olursa bence devletin bedavaya yaptığı şeyi 250 tl vermeye gerek yok... işitme testinide behçet uz yapıyor ama bazı özellerdede normal muayene ile baktırabiliriz galiba.. 250 tl bence fazla..

bebek doğunca çocuk dr muayene olması lazım.. ama topuktan kan alma vs sanırım o pakete dahil etmiş uyanık hastane.. valla ben onu sağlık ocağında yaptırcam..sağlık ocakları bedavaya yapıyor zaten doğumdan sonraki sanırım beş gün içinde sağlık ocaklarına gitmek zorundayız..inşallah bebişlerde sağlıklı olursa bence devletin bedavaya yaptığı şeyi 250 tl vermeye gerek yok... işitme testinide behçet uz yapıyor ama bazı özellerdede normal muayene ile baktırabiliriz galiba.. 250 tl bence fazla..

bebek doğduğunda hangi testlerin ve nelerin yapılması gerekiyor biliyor musun? birçok hastanede bunlar doğum fiyatına dahil ama medical parkta paket halinde. acaba o pakette farklı testler fln mı varki?

cnm benim tanıdığım acil olarak o hastene gitti açıkçası daha önceden kontrolleri o hastanede değildi.

Kızlar önümüzdeki hafta medicalde doğum yapacağım Allah nasip ederse...Size ayrıntıyla bütün herşeyi yazacağım:KK66:

dün muyanem vardı nts ve kan tahlilleride ücretli olmuş iyice soyup sogana cevircekler benim ayın 17 de günüm doluyo dogum icin ama 19 da cagırdı doktor sonra bi hafta daha bekleye biliriz dedi anlamadım şimdi ben 39 hafta 4 günlügüm..... banada eski fiyatdan dediler bakalım dogumdan sonra fiyatları görcez işallah gecirmezler bize...

dün muyanem vardı nts ve kan tahlilleride ücretli olmuş iyice soyup sogana cevircekler benim ayın 17 de günüm doluyo dogum icin ama 19 da cagırdı doktor sonra bi hafta daha bekleye biliriz dedi anlamadım şimdi ben 39 hafta 4 günlügüm..... banada eski fiyatdan dediler bakalım dogumdan sonra fiyatları görcez işallah gecirmezler bize...

:)) haklısın bu hastane tamamn ticari kafayla çalışıyo... nts den 15 tl alıyorlar.. kan tahlilindendemi alıyorlar artık..

bebek doğduğunda hangi testlerin ve nelerin yapılması gerekiyor biliyor musun? birçok hastanede bunlar doğum fiyatına dahil ama medical parkta paket halinde. acaba o pakette farklı testler fln mı varki?

bebek doğunca ilk aşısı oluyor.. bebek doktoru muayene ediyor..ve topuktan kan alınıyor..hatta işitme testinide yapıyor galiba..ama bu hastane topuktan kan almayı .işitme testini ve prof mauyenesi diye 250 ye paket yapmış anladığım kadarıyla...

X