izmir medical park hastanesi

bebek doğunca ilk aşısı oluyor.. bebek doktoru muayene ediyor..ve topuktan kan alınıyor..hatta işitme testinide yapıyor galiba..ama bu hastane topuktan kan almayı .işitme testini ve prof mauyenesi diye 250 ye paket yapmış anladığım kadarıyla...

bebek doğunca yapılan testler ücretsiz diye biliyodum bende tabi bu hastanede sormadım bunları ama bu nedir anlamadım gitti adım atsak para olmuş ben de bu hastaneye gidiyorum ikili testime para almamışlardı önümüzde test var mı bilmiyorum en son 62 lira verdim drum doçent diye tabi doğumda da 250 tl fark ediyormuş yine doçent diye birde eğer nomal doğum olursa ve mesai saatleri dışında ise kendi doktorumu çağırabiliyormuşum tabiki o da ücretli 500 tl falanmış yani sırf bu doktor beni doğurtacak diye doğum hariç 750 tl verecekmişim sabrım taşmaya başladı artık bi dahaki randevumu henüz almadım kafam ole bozuk ki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum resmen bizi ilk başlarda uyutmuşlar

bebek doğunca yapılan testler ücretsiz diye biliyodum bende tabi bu hastanede sormadım bunları ama bu nedir anlamadım gitti adım atsak para olmuş ben de bu hastaneye gidiyorum ikili testime para almamışlardı önümüzde test var mı bilmiyorum en son 62 lira verdim drum doçent diye tabi doğumda da 250 tl fark ediyormuş yine doçent diye birde eğer nomal doğum olursa ve mesai saatleri dışında ise kendi doktorumu çağırabiliyormuşum tabiki o da ücretli 500 tl falanmış yani sırf bu doktor beni doğurtacak diye doğum hariç 750 tl verecekmişim sabrım taşmaya başladı artık bi dahaki randevumu henüz almadım kafam ole bozuk ki devlet hastanesine gitmeyi düşünüyorum resmen bizi ilk başlarda uyutmuşlar

bnm de çarşamba nstye girmem gerekiyor ama artık gerçekten bi güvenszlk oluşmaya başladı bende. tamam herşey çok güzel, odalar harika fln vs ama bu fiyatlar aldı başını gidiyor. sürekli birşey çıkıyor

bnm de çarşamba nstye girmem gerekiyor ama artık gerçekten bi güvenszlk oluşmaya başladı bende. tamam herşey çok güzel, odalar harika fln vs ama bu fiyatlar aldı başını gidiyor. sürekli birşey çıkıyor

aynen oyle canım nerden ne çıkacağı belli değil bizde sgk ile anlaşmalı diye bu hastaneyi tercih ettik ama özel hastaneler kadar para ödeyeceksek ne anlamı kaldı nts nedir bu arada ne zaman yapılıyo herkese yapılıyo mu kusara bakma tecrübesizim biraz bu konularda

aynen oyle canım nerden ne çıkacağı belli değil bizde sgk ile anlaşmalı diye bu hastaneyi tercih ettik ama özel hastaneler kadar para ödeyeceksek ne anlamı kaldı nts nedir bu arada ne zaman yapılıyo herkese yapılıyo mu kusara bakma tecrübesizim biraz bu konularda

son haftalarda yapılıyor canım. karnına bağlıyorlar, rahim kasılmalarını, kelp atışlarının seyrini vs kaydediyor. bildiğim kadarıyla rutin gebelik takibinde uygulanıyor. ben 35. haftamdayım bu hafta nstye giricem.

son haftalarda yapılıyor canım. karnına bağlıyorlar, rahim kasılmalarını, kelp atışlarının seyrini vs kaydediyor. bildiğim kadarıyla rutin gebelik takibinde uygulanıyor. ben 35. haftamdayım bu hafta nstye giricem.

slm fiyatlar nolmuş böyleeee walla her yerden geçirmece :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: bende bi yandan burayıda takip ediyorum sırf yenidoğan ünitesi var diye anammm walla soyucakları bes belli bakalım ocak şubat doğumları nasıl olucak allah kurtarsın hepimizi...

merhaba arkadaşlar.. ben de hala nerde doğum yapacağıma karar veremedim. araştırırken de en son bu foruma takıldım. 25 haftalık hamileyim.bergamada oturuyorum. aslında devlet hastanesi düşünüyordum ama normal doğum istıyorum ve hastane ortamı beni çok gerdi.epidural normal olsun dedim ama o da özel de oluo.medical 1 saat falan sürüo evden o uzden düşünüyorum ama yazılanları okudukça kafam karıştı.umarım orda doğum yapanlar burda da paylaşır da biz de bilgileniriz.kuvezin bol olması epidural yapmaları bergama ya da yakınlığı benim için avantaj ama 1500 falan derken 2500 e çıkmak da istemem. aslında 1500 bile çok da.. çalışıyorum o kadar da lıksum olsun en öenmlisi de bebek güvenilir ellerde olsun dio insan...oofff kararsızlık berbat bi duygu.. allah hepimize kolay doğumlar sağlıklı bebekler nasıp etsın.

merhaba kızlar ;bir tavsiye üzerine başkent üni.zübeyde hanım hast.bir gidelim bakalım diye gittik , sonuç : hastanemi ve doktorumu değiştirdim..doç.dr.mesut özsoy bugüne kadar gittiğim en iyi doktor diyebilirim yaklaşık 1 saat muayene oldum ve odasında eşimle birlikte görüştük..hiç kapıda bekleyen hasta var diye acele etmeden , detaylı bir şekilde her şeyi anlattı..kilomu ve tansiyonumu sordu bende bilmiyorum dedim ölçülmüyodu dedim ve gözleri açıldı doktorun,nasıl yani dedi 20.haftandasın ve tansiyon , kilo bunlar ölçülmedimi dedi ? düşünün artık gerisini...gebe kartı açtı hemen banada verdi kendiside dosyaya kaldırdı,tüm tahlil sonuçlarımın fotokopisini aldı..bunların hiç birini ben medicalde ne gördüm ne duydum en azından zekeriya bey yapmıyodu..ücretlere gelince muayne ssk lıya 42 tl...doğum ücreti ise 586.00 sezeryan , 496.00 normal doğum..bu fiyatın içinde 2 gece özel odada kalıyosun (ki odalarının hepsi tek kişilik) sana ve bebeğe yapılan her tetkik ücretsiz..hastanede küvöz var,doğuma her koşulda doç.dr.mesut bey giriyormuş..çocuk doktoru var pınar hanım her doğuma birlikte giriyorlarmış..poliklinik ve hastane 2 ayrı yerde,polikl.atakentte hastane ise bostanlıda..

çok iyi olur cnm. sezeryan mı olacak doğumun drun kim?? bebek paketi denen şeyi aldınız mı?

Sezeryan olucak doktorum Mert bey...Bebek paketini almadık çünkü en son konuştuğumda gerek olmadığını gördüm zaten doğuma çocuk doktoru giriyormuş ve doktor bebeğin ilk muayenisini yapıyormuş extra topuktan kan alma var onuda zaten sağlık ocağı yapıyor ha bide prof dr Mustafa Bak muayene ediyormuş o yüzden extra 250 tl vermeyelim dedik...En son konuştuğumda diyorum çünkü hastanede sürekli bişiler değişiyor burdan kimseye yanlış bilgi vermek istemiyorum artık bi öyle bi böyle olduğundan dedim doğumu yapayım herşeyi öyle anlatayım...Bu arada evet nstden 15 tl fark alıyorlar almıyolardı güya ama artık alıyorlar...Bişeyler tam oturmadı hastanede ama inşallah herşey çok güzel olur ve hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız:KK66:

Nst son haftalarda yapılıyor bana 36. haftada başladılar...Bebeğin kalp grafiği gibi bişey bebeğin herhangi bir sıkıntısı varmı diye yapılıyor...sancın varmı,bebeğin stres durumu,kakasını yaptımı,suyu vs bu gibi şeyler için yapılan bişey ben 20 dk giriyorum her seferinde...arkadaşlarımda var hamile olan ama onlar başka yerlere gidiyorlar hepsinin giriş süresi farklı?karnına ekg çekilir gibi iki tane buton bağlanıyor ve bebeğin kalp sesini duyuyorsun bi grafik çıkıyor dr bu grafiği kontrol edip bebeğin durumuna bakıyor...son haftalarda uygulanıyor ve ben her hafta bağlanıyorum medical parkta 15 tl alınıyor her defasında aslında hiçbir yerde nst için para alınmazmış ama biz artık tartışmaktan çok sıkıldık paşa paşa kabul ediyoruz:))çünkü bize ilk başta tahliller ve nst için extra ücret alınmıyor demişlerdi ama az öncede dedim sürekli bişiler değişiyor ben bi kaç güne doğumu yapacağım o zaman size herşeyi ayrıntıyla yazacağım...bu arada arkadaşım cuma günü doğumunu yaptı medicalde çok memnun kaldığını söyledi bunuda ekleyeyim:KK66:

merhaba kızlar ;bir tavsiye üzerine başkent üni.zübeyde hanım hast.bir gidelim bakalım diye gittik , sonuç : hastanemi ve doktorumu değiştirdim..doç.dr.mesut özsoy bugüne kadar gittiğim en iyi doktor diyebilirim yaklaşık 1 saat muayene oldum ve odasında eşimle birlikte görüştük..hiç kapıda bekleyen hasta var diye acele etmeden , detaylı bir şekilde her şeyi anlattı..kilomu ve tansiyonumu sordu bende bilmiyorum dedim ölçülmüyodu dedim ve gözleri açıldı doktorun,nasıl yani dedi 20.haftandasın ve tansiyon , kilo bunlar ölçülmedimi dedi ? düşünün artık gerisini...gebe kartı açtı hemen banada verdi kendiside dosyaya kaldırdı,tüm tahlil sonuçlarımın fotokopisini aldı..bunların hiç birini ben medicalde ne gördüm ne duydum en azından zekeriya bey yapmıyodu..ücretlere gelince muayne ssk lıya 42 tl...doğum ücreti ise 586.00 sezeryan , 496.00 normal doğum..bu fiyatın içinde 2 gece özel odada kalıyosun (ki odalarının hepsi tek kişilik) sana ve bebeğe yapılan her tetkik ücretsiz..hastanede küvöz var,doğuma her koşulda doç.dr.mesut bey giriyormuş..çocuk doktoru var pınar hanım her doğuma birlikte giriyorlarmış..poliklinik ve hastane 2 ayrı yerde,polikl.atakentte hastane ise bostanlıda..

slm bende ilk olarak zübeydede başlamıştım ama özlem hanımdı doktorum onu beğenmeyince bıraktım birde doğum için kimseden bir övme bir beğeni deneyim duymayınca vazgeççmiştim evim atakentte çokda yakınım aslında ama bana doğum için sezeryanlı fiyat 600 birde 1 gece yatış demişlerdi en önemliside bebek için yenidoğan ünitesi yoktu küvez yoktu bunlar çok önemli aslında birde doğum olayı fazla sık olmadığı için tecrübe önemlidir diye vazgeçtim mesut beydende..şimdi aklıma takıldı küvez ve yenidoğan için eminmisin ben gezip görmüştüm odaları ama bana başka hastanelere sevk ediyoruz demişlerdi :KK43:((

Nst son haftalarda yapılıyor bana 36. haftada başladılar...Bebeğin kalp grafiği gibi bişey bebeğin herhangi bir sıkıntısı varmı diye yapılıyor...sancın varmı,bebeğin stres durumu,kakasını yaptımı,suyu vs bu gibi şeyler için yapılan bişey ben 20 dk giriyorum her seferinde...arkadaşlarımda var hamile olan ama onlar başka yerlere gidiyorlar hepsinin giriş süresi farklı?karnına ekg çekilir gibi iki tane buton bağlanıyor ve bebeğin kalp sesini duyuyorsun bi grafik çıkıyor dr bu grafiği kontrol edip bebeğin durumuna bakıyor...son haftalarda uygulanıyor ve ben her hafta bağlanıyorum medical parkta 15 tl alınıyor her defasında aslında hiçbir yerde nst için para alınmazmış ama biz artık tartışmaktan çok sıkıldık paşa paşa kabul ediyoruz:))çünkü bize ilk başta tahliller ve nst için extra ücret alınmıyor demişlerdi ama az öncede dedim sürekli bişiler değişiyor ben bi kaç güne doğumu yapacağım o zaman size herşeyi ayrıntıyla yazacağım...bu arada arkadaşım cuma günü doğumunu yaptı medicalde çok memnun kaldığını söyledi bunuda ekleyeyim:KK66:

slm öncelikle doğumun çok yakınmış allah kurtarsın , rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı hepimizin başına..senin deneyimlerini de bekleriz ben sezeryan sonrasını merak ettipğim için herkesi takip ediyorum :) birde arkadaşın doğum yaptığında nekadarlık bir faturayla çıktı bu hastaneden bi bilgin varmı acaba

hastane açılalı 6 ay olmadı ama bu kadar degişiklik karambol güveni sarsıyor benımde yarın kontrolum var ama kafam karıstı, her an hersey olabilir diye mi bekliyeceğiz , enson gittiğimde yoğunluk azalmıştı sebeb bunlar sanırım:KK43:((

canım ben halkla ilişkiler müdürleri serkan bey ile görüştüm hemde mail yoluyla görüştüm yazılı belgede var yani :) şimdi tekrar mail gönderdim senin söylediklerini yazdım bakalım gelen cevaba göre yine yazıcam.ama ben hastanedeyken gelen 1-2 bayan ile görüştüm doğumlarına az kalmış ve çok memnunlardı hem mesut beyden hem fiyat ve imkanlardan..ayrıca 2 kişi var nette okuduğum doğum yapan , ikiside iyi şeyler yazmıştı bakalım bi cevap gelsin yazıcam....

canım halkla ilişkl.müdüründen cevap geldi ,yaklaşık 1.5-2 ay önce küvöz ve yeni doğan ünitesi faaliyete geçmiş...

canım halkla ilişkl.müdüründen cevap geldi ,yaklaşık 1.5-2 ay önce küvöz ve yeni doğan ünitesi faaliyete geçmiş...

ne diyosun walla küvezleri var yani artık kafam karıştı iyce :// sürekli doktor değiştirmekten fenalık geldi :KK43: binada tadilat olucaktı doğum için bölümleri büyütceklerini ama nisan gibi biter demişlerdi bana :KK43: şimdide mesut beyemi dönsem..offff allak bullak oldum gazi uzak bana çok zorlanıyorumda gitmeye hatta doğumdan sonra kontrol falanda olucaksa o halde gitmekte zor olucak bana..doğum yapan kimler var burda 2-3 kişinin haricinde yorumunu okumadım..doğuma gelip gitmekde kolay olur benim için sen hastananeyi gördünmü yeni halini yani..epiduralmi yapıyolar acaba birde doğumda eşimi yanımda istiyorum burda kabul ediyolarmıydı..

canım ben halkla ilişkiler müdürleri serkan bey ile görüştüm hemde mail yoluyla görüştüm yazılı belgede var yani :) şimdi tekrar mail gönderdim senin söylediklerini yazdım bakalım gelen cevaba göre yine yazıcam.ama ben hastanedeyken gelen 1-2 bayan ile görüştüm doğumlarına az kalmış ve çok memnunlardı hem mesut beyden hem fiyat ve imkanlardan..ayrıca 2 kişi var nette okuduğum doğum yapan , ikiside iyi şeyler yazmıştı bakalım bi cevap gelsin yazıcam....

bende hastane araştırması içine girdim tekrar medical yakın diye sevinmiştim memnundum da ama böyle olması can sıkıcı senin yorumlarını takip ediyor olacağım çünkü oda yakın sayılr gaziyi düşünmüştük hatta ayşen hanım varmış çok iyi falan da demişlerdi ama çok uzak bize normal doğum olursa epey zorlanırız.Zübeyde hanım hastanesi int sitesinden e randevu bölümüne girdim kadın doğum için sadece mesut bey çıkıyo doktor listesinde de iki tane kadın doğumcu ismi çıkıyo yeterli mi acaba bir yada iki doktor bilemedim birde kadın doğum servisi poliklinik binasında yani ana binada değil herhalde öyle mi sende polikliniğe mi gittin canım birde tam olarak nerede yeri

En yakın arkadaşım yarın medical park ta Merve hanımda doğum yapacak inşallah.Benim doğumuma da 10gün kadar kaldı ve ben de Merve hanıma devam ediyorum uzun zamandır.Burada yazılan hiç bir zorlukla karşılamadım ben,hastaneden ve doktorumdan çok memnunum.Daha önce de yazmıştım tek memnun olmadığım hastanenin doğum odası süsü ve fotoğrafçısı konusundaki politikası.Bu rahatsız edici duruma tekrar değinmek istemiyorum.Doktorum iyi,sağlıkla yavruma kavuşayım da ben süsün ve fotoğrafın en alasını -hem de uygun fiyata- yaparım zaten :) Burada yazılanları okudukça bazı şeyler kafamı karıştırdı.

Geçen haftaki kontrolümde 15 gün önce medical de Merve hanımda doğum yapmış bi bayanla tanıştım.minik bebeği ile kontrole gelmişti.Hemen sordum nasıldı?diye doktoru da hastaneyi de öve öve bitiremedi.Doktorun ve ekibin ilgisinden bahsetti.İnşallah herkes güzel anılarla ayrılır hastaneden.Neyseki dediğim gibi yarın arkadaşımın doğumuna gideceğim ve bizzat göreceğim durumu.İnşallah buradan da tüm gördüklerimi paylaşacağım.

Sezeryan olucak doktorum Mert bey...Bebek paketini almadık çünkü en son konuştuğumda gerek olmadığını gördüm zaten doğuma çocuk doktoru giriyormuş ve doktor bebeğin ilk muayenisini yapıyormuş extra topuktan kan alma var onuda zaten sağlık ocağı yapıyor ha bide prof dr Mustafa Bak muayene ediyormuş o yüzden extra 250 tl vermeyelim dedik...En son konuştuğumda diyorum çünkü hastanede sürekli bişiler değişiyor burdan kimseye yanlış bilgi vermek istemiyorum artık bi öyle bi böyle olduğundan dedim doğumu yapayım herşeyi öyle anlatayım...Bu arada evet nstden 15 tl fark alıyorlar almıyolardı güya ama artık alıyorlar...Bişeyler tam oturmadı hastanede ama inşallah herşey çok güzel olur ve hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız:KK66:

mustafa bak kontrol edince ne oluyomuşki yiğenimin doğuştan köprücük kemikleri yok doğdu ve o anlamadı ablam farketti 2 yaşında :KK57::KK19:

mustafa bak kontrol edince ne oluyomuşki yiğenimin doğuştan köprücük kemikleri yok doğdu ve o anlamadı ablam farketti 2 yaşında :KK57::KK19:

prof olunca sanki güven daha fazlalaşıyor maalesef... yiğenine o dr bakmıştı.. benim bugün son kontrolüm var.ptesi sezeryana gircem allah nasip ederse... sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz inşallah...ama medical parkın dr ve hastane yorumlarından çok maddi sorunları oldu burada konumuz ... buda hastanenin ne kadar basiretsiz bir yönetim politikası olduğunu gösterir.. umarım buraları birileri okuyordur hastaneden kendilerine çeki düzen verirler...güya sgkyla anlaşması var ama ücretlerin maşallahı var...tanıdıklardanda diğer bölümlere gidenler olmuş ve herkes para almak için gereksiz tahliller yapıldığını ve herşeyden ek ücret alındığını söylüyor.. tabi bir kere giden bir daha gitmez...allah düşürmesin...

bende gazi hastanesine gitmeyi düşünmüştüm ama uzaklık olunca arada,vazgeçtim hem medical park çok iyi gerçekten ama fiyat düzensizliği ve doktor ilgisizliği beni başkent üni.ye yönlendirdi iyikide gitmişim poliklinikte muayne ediliyoruz 35.haftadan sonrada hastane ana binaya gidicekmişiz son kontroller ve doğum hastanede yapılıyormuş..ben gördüm hastaneyi odalar ferah ve tek kişilik,hastanede temiz hem poliklinik ayrı yerde olduğundan hastanede çok kalabalık olmuyor..ve eşim bayan kuaförü benim müşterisi o hastanede görevli çok met etti bize,ayrıva mesut bey çok iyi bir doktormuş gerçekten ve samimi..

X