Gelinbaşı ve Gelin Tacı izmir'de gelin saç-makyaj için kuaförrr önerisi

Duz yapamadiniz mi:KK53: hayirli olsn bende orcun guzellikle konustum bugun provali gelin saci ve makyaji 400 dedi ona tamam dicem galiba

Malesef yapamadım canım pazarlık için açık kapıları yok. Şuanki de indirimli fiyatlarıymış. Soner de saç makyaj provası dahil 600 TL dedi eğer ki ödemeyi şimdiden peşin yaparsan 500 dedi. Bende ona cesaret edemedim.

063398, member: 606553"]aaa tatlım benimde nisan ayında düğünüm :KK68: düğündaşız desene :) benim kuaför konusunda hiç bir bilgim yok çok fazlada kuaföre gitmem.mahsuru yoksa hidayet pehlivan ile ne kadara anlaştın?[/QUOTE

Bana sorabilirsin tum Kuaforleri canim:)
Yaklasik 1 seneye yakndir hepsini Arastiriyorum:).ben makyaja onem verdigimden makyoz getirticektim ama onda da guvememedim bide gelmez falan makyoz Falan die:)hidayet pehlivanda normalde 650 tl gelin basi icinde sac provasida var.benim tanidigim surekli oraya gittiginden kina dahil 750 ye ayarladik.

Bana sorabilisin tum
İZMİRİN EN İYİ MAKYÖZÜNÜ ARIYORUM :))) GEÇEN HAFTA İSTANBULDA BİR MAKYAJ YAPTIRDIM O GÜNDEN BERİ İZMİRDE YAPTIRDIKLARIMA MAKYAJ DEMİYORUM :):):) VAR MI BİLDİĞİNİZZ

X