İzmir'de Tüp Bebek Doktor Ve Merkez Önerisi

canım muayene ücreti ne kadardı?

Yaa gerçekten mi ikinci surece başladığını görmüştüm ayni merkezde miydin yine ? Doktor bir sey dedi mi ikisinin de basarisz olmasindan dolayi
Genetikte sorun olabilir dedi kuzu. Dün regl oldum zaten. Yine kimyasal oldum üst üste. Kafayı yiyeceğim canım çok acıyor. Kimyasal yaşayıp sağlıklı gebelik elde eden var mı acaba

Genetikte sorun olabilir dedi kuzu. Dün regl oldum zaten. Yine kimyasal oldum üst üste. Kafayı yiyeceğim canım çok acıyor. Kimyasal yaşayıp sağlıklı gebelik elde eden var mı acaba
Nedesem bilemedim. Yorum yapmak bile cok zor. Muhakkak vardir yazan birisi cikar iyo olmaya çalış olur mu

Alper beye gitmeyi düşünüyorum bende maliyet nedir tüp Bebek ücreti acaba ben ilk deneme yi Denizli'de yaptım burdan geleceğim için ön görüşme olmadan gelmem gerek iletişim bilgisi de yok direk hastane numarası var

Nedesem bilemedim. Yorum yapmak bile cok zor. Muhakkak vardir yazan birisi cikar iyo olmaya çalış olur mu
bende tüp bebek denemesinden sonra dinlenme aşamasında kımyasal gebelik yaşadım.2 ay oldu hamile kalamadım süreci açıkçası bende merak edişyorum canım Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…