İzmir'deki Falcılar

Merhaba arkadaşlar buradan da iyi bir falcı öneriniz var mı? diye yazmıştım daha önce ve Tılsım hanımı sormuştum. Ama yanıt alamamıştım. İzmir'e gitmişken kızlar ağası hanına uğradım. Polat Kafe'de kahve içelim dedik. Önü şenlikli kalabalık, fasıl, şarkılar vs.. Neyse kafe de falcı Gülsüm hanım bakıyormuş. Bende spontane olarak çok bir beklentiye girmediğim için olur kim denk gelirse baktırırım diyordum. Her neyse kahve ve tarot baktı. Ben memnun kalmadım,kalamadım maalesef.. Yani beklentisi düşük biriyim buna rağmen olmadı. Sürekli özel bakımım var o şu kadar lira bu kadar lira, yok nazarı istersen bozarım alırım üstünden.. Sürekli bir ücret odaklı.. Benim enerjim mi tutmadı bilmiyorum. Gidecek olan varsa diye yazmak istedim. Ayrıca tarotta tek bir soru için tüm kartlar destede ki tüm kartlar açılır mı? Bilmiyorum işte.. Böyle bakılıyor demek ki..
Para odakli bakilan fallar bunlar ayrica ust uste araliksiz bir suru insanlara bakiyorlar bi defa hislerinle yogunlasamazsin bile. Keske benim onerdigim kisiyi deneseydiniz bunca para dokceginize onlara

Para odakli bakilan fallar bunlar ayrica ust uste araliksiz bir suru insanlara bakiyorlar bi defa hislerinle yogunlasamazsin bile. Keske benim onerdigim kisiyi deneseydiniz bunca para dokceginize onlara
Merhaba hanımefendi. Kendisini denedim. Sizden numarasını istemiştim. Açıkcası bakım yapan ablayla sohbet havasında bir telefon konuşması yaşadım. Ben yazmayayım kimsenin ekmeğine mani olmayayım dedim şimdiye kadar ama sizin komşunuzun bakımı 100 tl eder mi? Benimle ilgili bildiği hiçbir şey olmadı. Vadeleri zaten ileriye çok ileriye dönük. Çıkıp çıkmadığını görmek için biraz beklemek lazım. Yine de güzel bir sohbet dedim kendime ve kapattım telefonu.

Merhaba hanımefendi. Kendisini denedim. Sizden numarasını istemiştim. Açıkcası bakım yapan ablayla sohbet havasında bir telefon konuşması yaşadım. Ben yazmayayım kimsenin ekmeğine mani olmayayım dedim şimdiye kadar ama sizin komşunuzun bakımı 100 tl eder mi? Benimle ilgili bildiği hiçbir şey olmadı. Vadeleri zaten ileriye çok ileriye dönük. Çıkıp çıkmadığını görmek için biraz beklemek lazım. Yine de güzel bir sohbet dedim kendime ve kapattım telefonu.
Ben de müsait bir zamanda dediğiniz kişiyi deneyeyim diyordum iyi oldu yorumunuz

Merhaba hanımefendi. Kendisini denedim. Sizden numarasını istemiştim. Açıkcası bakım yapan ablayla sohbet havasında bir telefon konuşması yaşadım. Ben yazmayayım kimsenin ekmeğine mani olmayayım dedim şimdiye kadar ama sizin komşunuzun bakımı 100 tl eder mi? Benimle ilgili bildiği hiçbir şey olmadı. Vadeleri zaten ileriye çok ileriye dönük. Çıkıp çıkmadığını görmek için biraz beklemek lazım. Yine de güzel bir sohbet dedim kendime ve kapattım telefon

Ne munasebet kimsenin ekmegine niye sebep olasiniz ki cafede bakilanlardanda bazen memnun kalamayabiliyoruz. Herkes tavsiyede bulunuyor ben begendigim icin bende bulundum hepsi bu.

İzmir'de çok iyi bir hoca varmış büyü bozan. Daha önceki sayfalarda bahsedilmişti. İletişim bilgilerini gönderen olursa çok sevinirim.

Merhaba herkese iyi bayramlar uzun zamandır buraya yazmıyordum. En son Azad a fal batırmaya kalktım ve çok fena dolandırıldım. Aman ha uzak durun paranızı kaptırmayın sakın.

Bir şekilde etkileyip para alıyor koruma falan yaptırmayın, fal batırmayın uzak durun. İlk defa başıma geldi. Bana olmaz demeyin.

Arkadaşıma eşlik etmek için gittim fal baktırmayı bile düşünmîyordum ikimizin de canını yaktı Azad

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
Bana da gonderir misiniz numarayi

Merhaba kızlar yine ben ve yine fallarım 😊artik o kadar fal haci hoca önerdim ki reklam filan olmadigini anlamissinizdir cunku tecrubelerimi paylasip yardimci olmaktan öteye birsey yapmadim😊 bu defa söyleyecegim bayan herkese bakım yapmiyor ve olumlu olumsuz herseyi pat pat söylüyor. Uzun suredir bakim yaptiriyorum kendisine hatta bazen yalvariyorum su an degil hayatinda degisiklik olsun oylw bakalim hibi geri ceviriyor. Kaliteli bir bayan sonrasini taki ediyor daha cok yasam kocu gibi ilk defa boyle biriyle karsilasacaginiza eminim. söylediklerini yasadim bizzat yasadim fakat benim icin herseyden önemli olan bir olayi hatta imkansiz olan bir olayi yasadim sayesinde verdigi dualarla yolum acildi o yuzden gönül rahatligiyla önerebilirim. Belki bakim yaptiranlar yani danisanlari vardir aranizda Medyum Buket. Telefondan bakim yapiyor kendisi 200 TL ye ama bence deger heryere gidip geldim haci hoca yol demedim bu d Çok ihtiyaci olan varsa vermek isterim yardimci olurum.
Merhaba, isteyen varsa yardımcı olurum demişsin bana iletişim bilgisini yazabilir misin rica etsem?

Arkadaşlar forumda en kidemlilerdenim diyebilirim bütün yapıcıları denedim çoğuyla ahbap bile oldum artık... tecrübelerime dayanarak şunu soyleyebilirim ki falcıya gitme nedeniniz neyse yani neyi öğrenmek istiyorsanız buna çözüm yolu bulun bence çünkü sonu yok böyle ben bi araba parası vermişimdir falcılara sonra yine birinin tavsiyesiyle bi yere gittim hem merak ettiklerimi öğrendim hemde beni falcı falcı gezdiren sorunu çözdü kadın yani istediğimi aldim hem duru görüsü var hem de terapist kadim bazı yöntemlerle işinizi şipşak hallediyo
Kim bana da numarasini verir misin

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
Merhaba ben de telefon numarası alabilir miyim acaba

X