İzmir'deki Falcılar

Merhaba kızlar yine ben ve yine fallarım 😊artik o kadar fal haci hoca önerdim ki reklam filan olmadigini anlamissinizdir cunku tecrubelerimi paylasip yardimci olmaktan öteye birsey yapmadim😊 bu defa söyleyecegim bayan herkese bakım yapmiyor ve olumlu olumsuz herseyi pat pat söylüyor. Uzun suredir bakim yaptiriyorum kendisine hatta bazen yalvariyorum su an degil hayatinda degisiklik olsun oylw bakalim hibi geri ceviriyor. Kaliteli bir bayan sonrasini taki ediyor daha cok yasam kocu gibi ilk defa boyle biriyle karsilasacaginiza eminim. söylediklerini yasadim bizzat yasadim fakat benim icin herseyden önemli olan bir olayi hatta imkansiz olan bir olayi yasadim sayesinde verdigi dualarla yolum acildi o yuzden gönül rahatligiyla önerebilirim. Belki bakim yaptiranlar yani danisanlari vardir aranizda Medyum Buket. Telefondan bakim yapiyor kendisi 200 TL ye ama bence deger heryere gidip geldim haci hoca yol demedim bu d Çok ihtiyaci olan varsa vermek isterim yardimci olurum.
Numarasini yazabilir misiniz

İlettim bilgileri. Sonucu burda da yazarsiniz arkadaslarda merak ediyor. Sizin disinizda baktiranlarda olduda henuz yorum yazmadilar bekliyolar tarihlerin cikmasini:)
Tekrar teşekkür ederim size bilgilerini paylaştığınız için. Evet baktırdım, enerjisi gayet iyi, Hoşuma gitti. Nokta atışı bir kaç tespiti oldu. Genel olarak uzun vade verdi o yüzden ben de bekliyorum, umarım gerçekleşir 🙏🥰

Merhabalar, ben İzmir Bornova da çok çok iyi bir Tarot yorumcusu biliyorum. Yıllardır kendisine zaman zaman gider baktiririm. Bugüne kadar hangi tarihi verdiyse tuttu. Çevremdeki arkadaşlarımı da yönlendirdim. Hatta en son annem ile görüştürdum diyebilirim :KK70: Hem gayet uzun bakıyor, istediğiniz soruları sorabiliyorsunuz. Ben kemeraltinda olsun Bornova nin belli yerlerinde nam salmış diğer falcilar olsun Cook yerde fal baktırdım ama hiç biri beni memnun etmedi maalesef belki de enerjimiz tutmamistir. Başlığa denk gelince ilgilenenler için Falcı Melek ablanın numarasını veya Instagram hesabını paylasabilirim. Eskiden saklibahce kafede bakım yapıyordu ancak artık telefondan devam ediyor diye biliyorum. Yine siz görüsursunuz. Erkek arkadaşımla tanışma tarihim, dış görünüşü olsun sonra ailede belli hastalık yaşayanlar olsun hepsini bana önceden söylemişti. Artık ne zaman aklıma.birsey takılsın kendisine danışmaya bakım yaptirmaya giderim. Çooook tavsiye ediyorum🤗

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
Merhaba iletişim bilgilerini almam mümkün mü acaba? Şimdiden teşekkür ederim

İzmir Karşıyaka’da Leyla hanım varmış sanırım telefon numarası olan var mı? Kendisine nasıl ulaşabiliriz?

Tekrar teşekkür ederim size bilgilerini paylaştığınız için. Evet baktırdım, enerjisi gayet iyi, Hoşuma gitti. Nokta atışı bir kaç tespiti oldu. Genel olarak uzun vade verdi o yüzden ben de bekliyorum, umarım gerçekleşir 🙏🥰
Merhaba rica etsem bilgilerini bana da yollar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim

Yakin zamanda yasadigim guzel bir fal deneyimim oldu msjlarimda bi yere yazdim merak eden okuyabilir. Ama ben birsen pasakli ve polar cafedekilere baktirmistim cok alakasiz seyler soyluyolar yani sanki benim falim degil baskasininkine bakiyolar zaten o an tadim kaciyo 3 soylediginden 3 ude tutmazsa sinir oluyor insan diyolar ya yok gunune denk gelmek lazim yok bilmem ne. Ben para verip cafede o falcilara baktirmayi cok uzun zaman oldu birakali. Komsumuzun kardesine denk geldim kadin medyummus ona baktirdim herseyide nokta atisi yapti isim tarih vererek soyledi su tarihler senin icin onemli vs gbisinden herseyden once kardesimin hayatinda kimse yokken evlencegini soyledik aman iste fal dedik geçtik ama bildi kadin. Neyse telefonda yonlendirmeyle bakiyor ses kaydi falan yapabiliyosunuz baya uzun cunku akilda tutmak mumkun olmuyor. Baktigi is adamlari falan varmis sabit ayni kisiler danisiyolarmis ona hayirli olurmu gbisinden.
Merhaba, bende numarayı alabilir
Miyim

Eskiden Fiesta Cafe de Aşkın (gerçek adı Murat) varmış, şu an nerede çalıştığını bilen var mı?

Bana da gönderir misiniz

Merhaba arkadaşlar buradan da iyi bir falcı öneriniz var mı? diye yazmıştım daha önce ve Tılsım hanımı sormuştum. Ama yanıt alamamıştım. İzmir'e gitmişken kızlar ağası hanına uğradım. Polat Kafe'de kahve içelim dedik. Önü şenlikli kalabalık, fasıl, şarkılar vs.. Neyse kafe de falcı Gülsüm hanım bakıyormuş. Bende spontane olarak çok bir beklentiye girmediğim için olur kim denk gelirse baktırırım diyordum. Her neyse kahve ve tarot baktı. Ben memnun kalmadım,kalamadım maalesef.. Yani beklentisi düşük biriyim buna rağmen olmadı. Sürekli özel bakımım var o şu kadar lira bu kadar lira, yok nazarı istersen bozarım alırım üstünden.. Sürekli bir ücret odaklı.. Benim enerjim mi tutmadı bilmiyorum. Gidecek olan varsa diye yazmak istedim. Ayrıca tarotta tek bir soru için tüm kartlar destede ki tüm kartlar açılır mı? Bilmiyorum işte.. Böyle bakılıyor demek ki..

X