İzmir'deki Falcılar

karşıyakadaki hülyamkafe ebced ve suya bakıyor....oda mevcut olan şeyleri bilmekle beraber tamamıyla para kavramıyla bilgi alabiliyorsun......hani derler ya nekadar para okadar köfte sanki o hesap..........

müjgan kafedeki ali........tam bir beyfendi.yorumları harika...... zaten kartlarla değil gönül ve hisleriyle konuşuyor gibi......etkilendimmi evet........insani tavrı fazlasıyla var

belgin kostak ..............tam kahin........şaşırtıcı ama geleceğe dair söylenenlerin hepsi çıkıyor değil.............100 tl biraz fazla gibi

bornova samyeli kafe serpil hanım.............gayet iyi..........aldığı parayı hakeden ender insanlardan..........kahve ve tarota bakıyor.isim ve isimler söylediği oluyor........başlangıçta önce allaha inanın geleceği sadece o bilir. biz sadece yorumlarız diyor.........şaşırtıcı bir kişilik..........kesinlikle tavsiye ederim..............

karşıyakada nergizde oturan zeliha hanım..........genç bir bayan...........evde bakıyor......yüreği çok güzel...........yorumları yakın zaman içinde çıktı..........inanamadım.......yeterki isteyerek baksın.........bunu hisssediyorsunuz......

merhaba,
yeşilyurtlu Emel hanıma gitmek istiyorum ama tlf ve adres bilgisine ihtiyacım var,
msg gönderemiyorum, bu bilgileri msg olarak bana da göndermeniz mümkün mü

çok teşekkürler

Merhaba arkadaşlar,
Herkes deneyimlerini paylaşmış ve sıkıntılı zamanlarda falcılardan medet umduğumuz ne yazık ki ortada..
Karşıyaka Akbank sokağındaki Ravazza cafe için yorum yapayım önce.. hanfendi canı isterse iyi bakıyor..ama genellikle kısa kesiyor ve gununde değilse sallıyor açıkçası.. tavsiye etmem..

Selçuk / belevi'de bir hanım var.. bazılarınız gitmiş.. arkadasım çok memnun kalmıstı.. ben pek tutmadım açıkçası..yada benim hayatımın durgun bir dönemiydi , anlatacak pek çok sey yoktu :))

Öncelikle herkese Merhaba;

Bende sizler gibi fala çok meraklı olanlardanım. Yeni keşiflerim olduğunda kesinlikle

sizlerle paylaşacağım. Umarım hep birlikte buluşup fal arkadaşıda oluruz. Bende

karşıyaka da oturuyorum. Bugüne kadar gittiğim en iyi falcı Belgin Kostaktı. İlk denemeyi

ben yaptım ve tüm çevremi yolladım ve herkese dedikleri tek tek çıkıyor. Benimde işimi

bilmişti.

Bergama;

Senden rica etsem samyeli cafenin yerini detaylı tarif edebilirmisin?

Bu aralar innanılmaz fal baktırmaya ihtiyacım varda.

Tşk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…