Trend Ayakkabı Modelleri Japon sytle bot çizmeler kimselerde göremeyeceğiniz modeller........

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri
buraya koyamadığım daha yüzlerce ayakkabı var
tarzını söyle sana ayakkabını göstereyim kimselerde göremeyeceğiniz modeller

image-F7FB_4B5064F4.jpg

bu model cok hosuma gitti gidiyordanmı bunlar

ewet canım 1 modeli beğendim aldım bi kullanıcıdan isim vermem yanlışmı bilmem ama gitti_gidiyor123
nasıl model istediğimi yada tarzımı söylüyorum bana bir sürü model resim atıyor :)
valla hepsininde beğeniyorum bu ay sıkışığım :KK43: yoksa alacaklarım çok var valla :)
moon 2 şekilde 3 şekilde kullanılan modeller var çok güzel onlar ya senin beğendiğin de öyle

Arkadaşlar burdaki modeller ve daha yüzlercesi lovelyshoes.com sitesinden satılıyor.
Gittigidiyor satıcıları da zaten adını verdiğim siteden alıp size satıyorlar.
Gerçek fiyatları da 10-20$ civarında.
En pahalısı 30$ o kadar diyim size.
Ben geçen hafta 7 tane çizme-bot siparişi verdim gelince ayrıntılı bilgi verip resimlerini eklerim.
Bu siteden alışveriş yapmak isteyen olursa sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.sengözlerimebaksanab

Arkadaşlar burdaki modeller ve daha yüzlercesi lovelyshoes.com sitesinden satılıyor.
Gittigidiyor satıcıları da zaten adını verdiğim siteden alıp size satıyorlar.
Gerçek fiyatları da 10-20$ civarında.
En pahalısı 30$ o kadar diyim size.
Ben geçen hafta 7 tane çizme-bot siparişi verdim gelince ayrıntılı bilgi verip resimlerini eklerim.
Bu siteden alışveriş yapmak isteyen olursa sorularınızı elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.sengözlerimebaksanab

bu sitede yalnızca reklam açılıyo ben beceremedim...

Kızlar ingilizcesi iyi olan tercüme edebilir mi

Bu siteden ayakkabı alırsak kargo ne kadar ödüyoruz

ewet oraya bende baktım ürün bedeli kadar kargo parası isteniyor birde gümrüğe takılma problemi olanlar varmış hiç riske girmedim direk getirenler var g.g de kargo vs. herşeyi kendileri karşılıyor

Eee o zaman ne anladım ben bu işten madem ürün kadar kargo parası ödeyeceğim

niye o kadar zahmete gireyim ki gidip mağazadan alırım

canım arkadaşın dediği yabancı siteden alınırsa öyle sonuçta yurtdışından geliyor
g.g den alınca sadece türkiye içi kargoyu ödüyorsunuz indirimli kargoda yapınca çok olmuyor yani
bence tabi fikrimi söyledim

İsmini verdiğim o yabancı sitede 32$ satılan bir çizme gg'de 130 TL ye satılıyor.
Ya da tabancı sitede 14,50$ satılan bot gg de 65 TL.

Şimdi şöyle bir karşılaştırma yapayım size.
Siparişini verdiğim 7 adet çizme ve botun toplam bedeli 101,38$
Shipping (yani yurtdışı dahil tüm nakliye) bedeli 83,14$
Toplamda 184,52 $
1$ = 1,50 TL den aldım.
184,52$ = 276,78 TL

Toplamda 7 çizme aldığıma göre 276,78 TL / 7 adet = 39,54 TL
Yani çizme başına herşey dahil 40 TL ödedim.
Bence GG den çok daha makul fiyatlar bunlar.

Haaa önemli olan husus eğer 1-2 tane çizme/ayakkabı alacaksanız GG daha mantıklı.
Ama 6-7 ayakkabı için yabancı site uygun olur.
Çünkü sipariş ettiğiniz ayakkabıların ağırlığına göre kargo ödeniyor.
İlk 500 gr için Türkiye'ye 20,55 $ shipping ücreti ekleniyor.
Sonraki her 500 gr için ise 5,69 $.
Yani sadece 1 tane bot alacaksanız ve örneğin 800 gr ağırlığında bir ayakkabıysa bu;
20,55 $ + 5,69$ = 26,24 $ shipping bedeli olur ki bu da 39,36 TL eder.
15-20 $ değerinde bir ayakkabı için de tabiki 26 $ kargo bedeli ödemeye değmez.
Ama tekrar söylüyorum (bana göre) 6-7 tane ayakkabı alacaksanız yabancı site daha uygun fiyata geliyor benden söylemesi.
:nazar:

ama ben o siteye giriyorum sırf reklam anlamdı ben mi açamadım...

birde bu çizme hakkında fikri olan daha önce alan varmı ?

Eklentiler

• $lovely-shoes-diz-ustu-cizme.jpg
    $lovely-shoes-diz-ustu-cizme.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 89
Lovelyshoes'dan bende daha önce birkaç ürün aldım, kendim hariç alanları da çok gördüm ve hiç de öyle gümrük sorunu falan olmuyor (7 üründen fazla almazsanız), gözünüzü korkutmayın arkadaşlar.

delikızıntürküsü çok iyi açıklamış, bence 1-2 ürün için de alabilirsiniz hiç boş yere Gittigidiyor'da satılanlara fazladan para vermenize gerek yok. En az 20-30 tl (o da en insaflı satıcı) fazlaya satıyorlar, kendiniz de lovelyshoes'dan alabiliyorken ne gerek var ki o kadar fazla vermeye yerimseniben

ayakkabı fiyatı kadar kargo parası ödenirmi ya bizim esnafımız saolsun cakmasını yapıp satarlar nasılsa

X