Çene Estetiği Jawline yaptıran var mı?

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

idilbilgeasya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2016
444
1.151
35
Kızlar bakındım ama böyle bir konu göremedim. Jawline yaptıran var mı? Özellikle üç aşağı beş yukarı maliyetini ve memnuniyet derecenizi merak ediyorum.

Kızlar bakındım ama böyle bir konu göremedim. Jawline yaptıran var mı? Özellikle üç aşağı beş yukarı maliyetini ve memnuniyet derecenizi merak ediyorum.
çene genel olarak pahalı:) çok malzeme istiyor sanırım. fiyat da artıyor ona göre. çeneniz küçük ve büyütmek belirginleştirmek istiyorsan daha kolay. ama jawline için bütün çene kemiği taranıyor nerdeyse. bi de oraya özel dolgular var. onların fiyatları da daha fazla.
bence iki parçaya bölün. daha uyguna gelir. önce ön profili düzeltin, sonra yana geçin. 2-3 ay arayla mesela

Ben Ankaraya tasinmadan once dugun geldigimde yaptirmistim maliyet farki var tabii ki daha belirginlestiriyor.Islemi Mehmet Akgune yaptirmistim hala bi bozulma olmadi memnumum.

Ben Ankaraya tasinmadan once dugun geldigimde yaptirmistim maliyet farki var tabii ki daha belirginlestiriyor.Islemi Mehmet Akgune yaptirmistim hala bi bozulma olmadi memnumum.
Ben de Mehmet Bey'e yaptıracağım kaç cc kullanıldı.Hiç çenemde bir belirginlik yok ve biçimsiz duruyor sizin şikayetiniz neydi?

Ben de bugun yaptırdım hanımlar. Eğer çene hattınız yoksa çene bölgesi dolguyu resmen içiyor. Tam 4 ml dolgu kullanıldı bana. İstanbulda bir doktora yaptırdım. 10 bin liraya mal oldu bana. Ama çok sevindirici bir sonucu oluyor. Eğer çeneniz varsa daha az ml kullanılabilir. Belki daha ucuza gelebilir.

Ben de bugun yaptırdım hanımlar. Eğer çene hattınız yoksa çene bölgesi dolguyu resmen içiyor. Tam 4 ml dolgu kullanıldı bana. İstanbulda bir doktora yaptırdım. 10 bin liraya mal oldu bana. Ama çok sevindirici bir sonucu oluyor. Eğer çeneniz varsa daha az ml kullanılabilir. Belki daha ucuza gelebilir.
Merhaba, nerede yaptırdınız ? Benim çenem yok değil sadece biraz uzayarak yüzüm zayıf görünsün istiyorum aslında, buna da işe yarar mı .

peki ne kadar süre kalıcı bu işlem ? 10 bin tl cok ciddi bir rakam çünkü

peki ne kadar süre kalıcı bu işlem ? 10 bin tl cok ciddi bir rakam çünkü
12-18 ay arası kalıcılığı var ama 3-4 seferden sonra kalıcı hale geliyormuş. Cunku cene dolgusunda her uygulamadan sonra yüzde 10-15 civarı kalıyormuş. Mesela elmacık kemiği her zaman yenilenmeliymiş ama çene kalicilasabiliyormus.

Merhaba, nerede yaptırdınız ? Benim çenem yok değil sadece biraz uzayarak yüzüm zayıf görünsün istiyorum aslında, buna da işe yarar mı .
Bence kesinlikle aradığınız şey eğer yüzünüzü ince göstermekse amaciniz. Beni gören arkadaşlar ne kadar zayıflamışsın diye tutturdular. Ünlü bir doktorun kendi muayenehanesinde yaptırdım ben. Oldukça temiz çalışıyor ve çok güvenilir. İsterseniz özelden mesaj atabilirim size.

Bence kesinlikle aradığınız şey eğer yüzünüzü ince göstermekse amaciniz. Beni gören arkadaşlar ne kadar zayıflamışsın diye tutturdular. Ünlü bir doktorun kendi muayenehanesinde yaptırdım ben. Oldukça temiz çalışıyor ve çok güvenilir. İsterseniz özelden mesaj atabilirim size.
Bana da özelden nerde yaptırdığınızı yazabilir misiniz

X