Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programi

Spiral takılı olup spor yapan arkadaşlar varsa bi fikir verebilirmi acaba doktora dikkat etmem gereken bişey varmı diye sordum hayır demişti.

Hoşgeldin. Beraberiz o zaman. :KK66:

Ben de sabah yataktan dayak yemiş gibi kalktım.
Varlığını unuttuğum kaslar, ağrısiyla kendini hatırlattı :-)
İkinci günü tamamladım, 2/30.

Sabah da tartildim. 65 kiloyum.
Ölçüler insanı gaza getirmek için. Matematiksel somut sonuçlar beni motive ediyor gerçekten de. Ama ikinci levele doğru zaten gözle görülüyor sonuçlar, göbek iniyor bacaklar toparlanıyor. Eteklerim daha bi güzel duruyor.

Hoşbulduk canım aynen beraberiz :KK5:
Ben de 2. günü zor da olsa tamamladım. Bütün gün oturup kalkmak işkence gibiydi üstüne 2. seansı da yapınca yarın ne durumda olucam merak ediyorum :p En çok da popişim ve üst bacakların ön kısımları ağrıyor seviniyorum en şikayetçi olduğum bölgeler çalışıyor diye fakat ilerleyen günlerde üst ön bacaklarda öne doğru kas çıkıntısı görmek istemem inşallah böyle bişey olmaz çünkü bacaklarımda incelme ve toparlanma istiyorumm kaslanma değil :KK24:

Bu arada kilom 63.5

Hoşbulduk canım aynen beraberiz :KK5:
Ben de 2. günü zor da olsa tamamladım. Bütün gün oturup kalkmak işkence gibiydi üstüne 2. seansı da yapınca yarın ne durumda olucam merak ediyorum :p En çok da popişim ve üst bacakların ön kısımları ağrıyor seviniyorum en şikayetçi olduğum bölgeler çalışıyor diye fakat ilerleyen günlerde üst ön bacaklarda öne doğru kas çıkıntısı görmek istemem inşallah böyle bişey olmaz çünkü bacaklarımda incelme ve toparlanma istiyorumm kaslanma değil :KK24:

Bu arada kilom 63.5
Dediğin gibi bi kaslanma olacağını sanmıyorum. Endişe etme. :KK66: Benim bacak arkasinda selülit önde de aynı selülit gibi bingil bingil bi görünüm var. Ama ilk shred yapisimda mucizevi şekilde o görüntü gitmişti %60-70 oranında. O yüzden şimdi de umutluyum.

Geceleyin yatakta sağdan sola dönmek işkence oldu bana ya, o ağrıya uyandım kaç kez. Öğleden önce biraz yürüdüm sahilde. Şimdi de sporumu yaptım. 3/30 tamam.

İnş yarın ve sonraki gun bu kas ağrıları tamamen gidecek. Kendimi öyle motive ediyorum.

Spiral takılı olup spor yapan arkadaşlar varsa bi fikir verebilirmi acaba doktora dikkat etmem gereken bişey varmı diye sordum hayır demişti.
Hosgeldin..
Valla bu konuda hiç bilgim yok. Ben korunma yöntemi olarak spirali zaten güvenli bulmuyorum. Ailemden çevremden spiralle hamile kalan kaç kişi duydum... Bana kalırsa Dr una sor öyle spor yap. yada ekstra korun bu dönem..

Dediğin gibi bi kaslanma olacağını sanmıyorum. Endişe etme. :KK66: Benim bacak arkasinda selülit önde de aynı selülit gibi bingil bingil bi görünüm var. Ama ilk shred yapisimda mucizevi şekilde o görüntü gitmişti %60-70 oranında. O yüzden şimdi de umutluyum.

Geceleyin yatakta sağdan sola dönmek işkence oldu bana ya, o ağrıya uyandım kaç kez. Öğleden önce biraz yürüdüm sahilde. Şimdi de sporumu yaptım. 3/30 tamam.

İnş yarın ve sonraki gun bu kas ağrıları tamamen gidecek. Kendimi öyle motive ediyorum.

Vayy bee benim de bacak arkası popo ve iç bacaklar sarkık umarım toparlanır :)
Dün malesef ağrılardan dolayı hareketleri yapamıyordum o yüzden bıraktım bugün ağrılarım geçmişti ve 3. günümü yapmış oldumm :KK49:

Vayy bee benim de bacak arkası popo ve iç bacaklar sarkık umarım toparlanır :)
Dün malesef ağrılardan dolayı hareketleri yapamıyordum o yüzden bıraktım bugün ağrılarım geçmişti ve 3. günümü yapmış oldumm :KK49:
Supper !! :KK66:
Valla ben, dünkü ben değilim. Dün acidan kivraniyordum, bugün turp gibiyim. Çok rahat yaptım, 4/30 tamam.

İyi gidiyoruz hadi bakalım 30/30 olsun inşallah :KK66: Benim bugün 4/30 :KK49:
Yalnız şınavda ve cardiolarda çok zorlanıyorum jilliandan önce duruyorum bazen :p
Ben de.. Ben de..
10 şinavdan fazla çekemiyorum. Boş durmayayim diye 10. şinavdan sonra plank duruşunda onlar hareketi bitirene kadar bekliyorum. Cardioda jumpingjacks bazen adam akıllı zorluyor. Yapamayacağımi anladigimda artik son 3-5 saniye koşar gibi devam ediyorum.

Bugün 5/30 u yaptım.

Canım ya bize misafir geldi 3 gün misafir ağırladık diye yapamadım sporumu 3 gün :KK43:
Dün 7/30 bugün de 8/30 yaptım. Sen 1. leveli bitirdin nasıl kendinde değişim hissediyor musun :KK66:
İster istemez bi mani çıkıyor, aksama oluyor ama inş bitirelim güzelce.
Ben de dün yazliktaydim. Gece geç döndüm. Spor yalan oldu. Bugün inş 2. levelin ilk günü bakalim.. Tempo ve zorluk artıyor bu levelde.

Ben kendimi olcmedim ama göbeğimde gözle görülür bir değişim var. Yani bende göbek sistir her zaman, mesela dün etek gömlek giydim. Farkettim ki, siluetim daha güzel duruyor.

11/30 tamam..
Ama fena zorlandim. 2. level aglatir beni. Dambilla yapılan squatlari ve son döngüdeki plankjacks leri full yapamadım. :/

İster istemez bi mani çıkıyor, aksama oluyor ama inş bitirelim güzelce.
Ben de dün yazliktaydim. Gece geç döndüm. Spor yalan oldu. Bugün inş 2. levelin ilk günü bakalim.. Tempo ve zorluk artıyor bu levelde.

Ben kendimi olcmedim ama göbeğimde gözle görülür bir değişim var. Yani bende göbek sistir her zaman, mesela dün etek gömlek giydim. Farkettim ki, siluetim daha güzel duruyor.

Aynen inş bitiricezz sonra da başka programlara geçicez En Büyük KK Oh oh maşallah küçülsün göbekler popolar :KK49:
Bugün 9/30 bitti. 2. leveli biraz izeyim dedim de korktum :olamaz:

11/30 tamam..
Ama fena zorlandim. 2. level aglatir beni. Dambilla yapılan squatlari ve son döngüdeki plankjacks leri full yapamadım. :/

Hadi hayırlı olsun ilk günün ya full yapmasan da çok sorun değil her gün düzenli yapıldığı için hareketlerde iki üç sayı önceden durulabilinir zorlanınca. Sonuçta süreklilik önemli olan :KK66:

X