JILLIAN MICHAELS 30 DAY SHRED

labelle

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
51
3
biliyorum daha önce de bu konu açılmış ama yıllarına baktığımda en yenisine 2015 te yorum yapılmış. ben de yeniden açmak iyi olacak diye düşündüm. onca yıldır üzerime yapışan 10 kiloyu veremedim hoş çok da iradeli ve disiplinli olduğumu söylemeyemem. ama yılardır durup durup yok Dukan mı yapsam yok yarın alkali diyetine başlıcam yok Herbalife içeyim hadi bir de pilatese başlayayım derken kendimi yine hep aynı yerde buldum ve anladım ki ben boğazımı kesemiyorum.

abur cubur ve kola hayatımın suyu ekmeği gibi malesef ama yapamıyorum. o yüzden baktım yemeyle kilo veremiyorum o zaman bari az hareket edeyim dedim ama bu sefer bir yere yazılıp bi ton verip paraları savurmak da istemedim çünkü sonunu hiç getiremiyorum. o yüzden yorumlara bakarak hemen herkesin çok memnun kaldığı jillian michaels 30 day shred videolarına başladım. şimdilik işyerinde kendimi 30 dk odaya kilitleyip yapyorum zira evde çocuk olduğu için yapma imkanım yok. sabah erken kalkıp yapabileceğiniz bir idamn değil onu söyleyeyim vücudunuzun iyice uyanmış olması lazım yoksa kalpten gidersiniz alimallah :)

bugün 3. günüm diyorum ki gelin ölçü ve kiloları yazalım ve beraberce destek olup şu göbekten fln kurtulalım. az diyet ve su da içerseniz bence çok da etkili olacaktır. bu videolar youtube da ücretsiz yayındalar ilk 10 gün level 1 sonraki 10 gün level 2 ve son 10 gün de level 3 yapılıyor. var mısınız? tek başıma devamını getiremiyeceğimden korkuyorum desteğe ihtiyacım var. alta ölçü ve kilomu yazıyorum bakalım 10 gün sonra ne kadar fark edecek.

boy: 168
kilo: 65
basen: 103
bel: 78
üst bacak: 59
göğüs:97

Hala devam ediyor musunuz? Bende başlamayı düşünüyorum, çok güzel yorumlar okuyorum.

Merhaba
Eylülde bu programın ilk levelini ve ikinci levelden de 5 gün yapmıştım. Level 2ye geçtikten sonra dizlerimde ciddi sakatlık oldu o nedenle de bıraktım. Mutlaka ayakkabıyla yapın hareketleri atlama zıplama olduğu için dizlere çok yük biliyor. Level 1 sonucu bile çok iyiydi siz hepsini tamamlarsanız ciddi farklar olacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsinn...

günaydın kızlar..
30 day shred sonuçlarımı yazıyorum.
şimdi notlarıma baktım, 30 day i yaklaşık 45 günde tamamlamışım :KK53:
siz benim gibi salmayın bacılar. başlangıçta yaklaşık 68 kg dım, şuan 66,5
sıkı bi diyetim yok, tatlı ve abur cuburu kesip yediklerime dikkat ettim.

__________başlangıç_____7. gün_______15. gün_______30. gün
göğüs:______100________ 99.5________ 99 _________ 98
göğüs altı:___ 86 ________ 85.5 ________ 84 _________ 83.5
bel :_______ 83,5 _______ 81.5________ 80.5 _________ 80
göbek:______ 95 ________ 93.5_________ 92 _________ 91
basen:_____ 101,5 _______ 101 ________ 100 _________ 100
iç bacak:____ 61 ________ 60.5_________ 59 _________ 58
kol:_______ 30 ________29,5_________ 29 __________ 28.5

şimdi haftada iki gün kardiyo ve yapabildiğim kadar shred level 2-3 ile

jillian ın 6w6p programını yapmaya devam edicem.

seni seviyorum minyon ve de yaman kadın jillian :rolleyes:

Merhaba kızlar. Bu programı iki sene önce yaptım
Bu da benim sonuçlarım. Tekrar yazayım, bu program en etkili ve kısa sürede sonuc alınan pratik bi egzersiz. Ben 5-6 kilo vermiş gibi forma girmiştim. Ama verdiğim 1-1,5 kiloydu. Herkes ne güzel kilo vermissin diyordu. Hep 40-42 beden olmuşumdur. Ancak 30 day shred ten sonra 38 beden oldum diyebilirim.

İncelme ve sikislasmanin yanında kilo da vermek istiyorsanız, destek olarak diyet uygulayın. Programdaki kardiyo egzersizleri kilo vermek için yeterli değil.

Halen devam ediyorum ama hergün yapamıyorum malesef ama haftada 4 gün kesin yapıyorum. 3. haftam halen shred 1 yapıyorum ve arada yapamamın bir sebei de ayağım ve bacağımın çok ağrıması galiba haklısınız ayakkabı şart ben çoğunlukla atlamalarda sıkıntı yaşıyorum o jumping jack beni mahvediyor. level 2 ye haftaya geçicem.
ha bu arada 1 cm bile incelmedim:KK43: ama hareketleri doğru yaptığımı düşünüyorum gerçi tam sayı yapamıyorum bazen nefesim gidiyo

Bende bugün başladım. Ama 15dk zor yaptım. Nasıl hamlaşmışım anlatamam. Program tam bana göre ama gerçekten çok zorladı. Bakalım başarabilecekmiyim? Özellikle bacak incelip, sıkılaşsa yeter bana. Mahvettin beni jillian. Egzersiz bitince alt kata bile inemedim. Yarını düşünemiyorum.

biliyorum daha önce de bu konu açılmış ama yıllarına baktığımda en yenisine 2015 te yorum yapılmış. ben de yeniden açmak iyi olacak diye düşündüm. onca yıldır üzerime yapışan 10 kiloyu veremedim hoş çok da iradeli ve disiplinli olduğumu söylemeyemem. ama yılardır durup durup yok Dukan mı yapsam yok yarın alkali diyetine başlıcam yok Herbalife içeyim hadi bir de pilatese başlayayım derken kendimi yine hep aynı yerde buldum ve anladım ki ben boğazımı kesemiyorum.

abur cubur ve kola hayatımın suyu ekmeği gibi malesef ama yapamıyorum. o yüzden baktım yemeyle kilo veremiyorum o zaman bari az hareket edeyim dedim ama bu sefer bir yere yazılıp bi ton verip paraları savurmak da istemedim çünkü sonunu hiç getiremiyorum. o yüzden yorumlara bakarak hemen herkesin çok memnun kaldığı jillian michaels 30 day shred videolarına başladım. şimdilik işyerinde kendimi 30 dk odaya kilitleyip yapyorum zira evde çocuk olduğu için yapma imkanım yok. sabah erken kalkıp yapabileceğiniz bir idamn değil onu söyleyeyim vücudunuzun iyice uyanmış olması lazım yoksa kalpten gidersiniz alimallah :)

bugün 3. günüm diyorum ki gelin ölçü ve kiloları yazalım ve beraberce destek olup şu göbekten fln kurtulalım. az diyet ve su da içerseniz bence çok da etkili olacaktır. bu videolar youtube da ücretsiz yayındalar ilk 10 gün level 1 sonraki 10 gün level 2 ve son 10 gün de level 3 yapılıyor. var mısınız? tek başıma devamını getiremiyeceğimden korkuyorum desteğe ihtiyacım var. alta ölçü ve kilomu yazıyorum bakalım 10 gün sonra ne kadar fark edecek.

boy: 168
kilo: 65
basen: 103
bel: 78
üst bacak: 59
göğüs:97

Merhaba... ben başlayalı 3gun oldu aynı beni tarif etmişsiniz. Ölçülerimi yazmadım kilo 67.4 boy 1.60 .. sizitakipteyim .. haftaya çarşamba level 1 bitiyor ve 2 ye geçeceğim. Ama ben önce Leslie home walk 15 dk onu yapıp jillian yapıyorum .

Ben de yaptım bunu. Baya fark ediyor kısa sürede. Kilo gitmiyor ama taş gibi oluyor insan zaten öldürmüyor süründürüyor :))

Ama sakın diz eklemlerinize benim gibi ağırlık vermeyin, ağrı bırakabiliyor. Bir de spor yapmaya uygun bir ayakkabı mutlaka kullanın. 30 day shred'den sonra insanity yapayım dedim ama ı ı insanlık dışı o :)

Bende başlamak istiyorum ama sıkılaşmanın yanında tartıdaki eksiyi de görmek istiyorum açıkcası. Kilo verdirmiyor mu? Yarın diyetisyen ravdevum var bakalım yağ oranım ne çıkacak

Merhaba... ben başlayalı 3gun oldu aynı beni tarif etmişsiniz. Ölçülerimi yazmadım kilo 67.4 boy 1.60 .. sizitakipteyim .. haftaya çarşamba level 1 bitiyor ve 2 ye geçeceğim. Ama ben önce Leslie home walk 15 dk onu yapıp jillian yapıyorum .

Yaa benimde 3. günüm bugün, vücudumda şimdiden tatlı tatlı ağrılar var yapmaya devam ediyorum. Umarım en güzel sonuçları alırız hepimiiz.

Bende başlamak istiyorum ama sıkılaşmanın yanında tartıdaki eksiyi de görmek istiyorum açıkcası. Kilo verdirmiyor mu? Yarın diyetisyen ravdevum var bakalım yağ oranım ne çıkacak

Bir diyet uygulaması yapıyorsanız, diyetinizi destekleyecek ve zayıflarken sıkı bir vücuda sahip olacak şekilde zayıflayacasınız, mutlaka diyetinizle birlikte yapmaya devam edin hem tartıda hemde aynada değiştiğinizi göreceksiniz.

Shred i daha önce 45 günde tamamlayacak şekilde yaptım. Diyet uygulamamistim. Kilom da o sıra 68 gibiydi, 66,5 tu program bittiğinde. Ama beni her gören sen nasıl kilo verdin diyordu. Görünen abartısız söylüyorum, 4-5 kilo gibiydi. İncelme ve sikilasma sayesinde bir beden daha önce oluyor insan. Daha once kendim kardio yaptim, yuzdum ve spor salonuna da gittim. Ama inanın hiçbiri bu kadar etkili olmadı. Jillian küçük ama yaman kadın, öldürmuyor süründürüyor. Hareketleri doğru yapınca etkisi şaşırtıcı. Günde yarım saat sporla bu sonuç benim için cezbedici. O yüzden dün indirdim levelleri, bugün başlıyorum inş. Kilom yine 66-67 civarında. Diyet yapmasam da siluetim düzelir. Ve benim genel olarak göbek sorunum vardir. Bu konuda da çok etkılı, dumbel le yapılan hareketler bacaklar kadar karına da tesir ediyor.

İkinci leveli ortasında gözle görülür sonuçlar alırsınız. Ben de yaptıkça yazarım buraya.

Shred i daha önce 45 günde tamamlayacak şekilde yaptım. Diyet uygulamamistim. Kilom da o sıra 68 gibiydi, 66,5 tu program bittiğinde. Ama beni her gören sen nasıl kilo verdin diyordu. Görünen abartısız söylüyorum, 4-5 kilo gibiydi. İncelme ve sikilasma sayesinde bir beden daha önce oluyor insan. Daha once kendim kardio yaptim, yuzdum ve spor salonuna da gittim. Ama inanın hiçbiri bu kadar etkili olmadı. Jillian küçük ama yaman kadın, öldürmuyor süründürüyor. Hareketleri doğru yapınca etkisi şaşırtıcı. Günde yarım saat sporla bu sonuç benim için cezbedici. O yüzden dün indirdim levelleri, bugün başlıyorum inş. Kilom yine 66-67 civarında. Diyet yapmasam da siluetim düzelir. Ve benim genel olarak göbek sorunum vardir. Bu konuda da çok etkılı, dumbel le yapılan hareketler bacaklar kadar karına da tesir ediyor.

İkinci leveli ortasında gözle görülür sonuçlar alırsınız. Ben de yaptıkça yazarım buraya.
bugün 5. günüm benim de.. fakat ekmek tatli pilav herşeyi kestim .. 5. gun olmadina ragmen karnim da hafif fatetti ... sabırla 1 ayın sonunu bekliyorum... çok sıkıldım çünkü. kendimden... bende sizin gibiyim 67 kıloyum ve gobek çevrem var sürekli destek olalım birbirimize.. güzel sonuçlar alırız ınşallah..

Yaa benimde 3. günüm bugün, vücudumda şimdiden tatlı tatlı ağrılar var yapmaya devam ediyorum. Umarım en güzel sonuçları alırız hepimiiz.
sizin hafif mis ben mahvoldum. ama vazgeçmiyorum bugün biraz daha iyiyim... bırakmadınız dimi.. bugün 5. günümüz olacak ınşallah..

sizin hafif mis ben mahvoldum. ama vazgeçmiyorum bugün biraz daha iyiyim... bırakmadınız dimi.. bugün 5. günümüz olacak ınşallah..

Hala devam ediyorum, bende ilk iki gün çok yorulmuştum ve ağrı hissetmiştim ama bu kaslarımızın kuvvetlendiğini gösteriyor. Yarım saatte olsa yorulduğum için psikolojik açıdanda iyi hissediyorum. Yapmaya sizde devam edin gün geçtikçe fark görecek miyiz merak ediyorum..

Hala devam ediyorum, bende ilk iki gün çok yorulmuştum ve ağrı hissetmiştim ama bu kaslarımızın kuvvetlendiğini gösteriyor. Yarım saatte olsa yorulduğum için psikolojik açıdanda iyi hissediyorum. Yapmaya sizde devam edin gün geçtikçe fark görecek miyiz merak ediyorum..
sizi takipteyim güzel olacak inşallah.. sizde kendinizden haberdar edin. biz bunu başarabiliriz.

X