Tüp Bebek Merkezleri Jinemed Tüp bebek Hakkında

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
Kızlar bu yer hakkında bilgi paylaşımına İhtiyaçımız var ..

hangisi kalamış mı yoksa beşiktaşmı? bende yakında kalamışa gideceğim ama bende pek bilgi sahibi olamadım açıkçası... ama şansımı denicem... kendi doktorum gelecek işlemler için... birazda ondan rahatım aslında

kızlar beşiktaş jinemed hastanesinde tüp bebek yaptırdım.4 yıl önce ve ilk denemede ikiz bebeklerim oldu.biri erkek biri kız.eşim beşiktaşta çalışıyor ve gelip geçerken görmüş o vesileyle gittik.öncelik kadın hastalıkları ve infertilite başka branşlarda var.teksen çamlıbel ve ekibi.benim doktorum münip berberoğlu idi.çok kaliteli bir hastane.sadece özel sağlık sigotası geçerli ssk geçerli değil idi değişmediyse.fiyatları biraz pahalı bizi çok zorladı muayene ücretleri,tahliller, mikroenjeksiyon derken elimizde nevar ne yok harcadık çok şükür ilk denemede anne oldum.ancak doğumu orada yaptıramadım çok para gerekti ve erken doğum riskim vardı.küvezler çok pahalı olduğundan ssk anlaşmalı özel bir hastanede doğumumu yaptım.aklıma gelenler şimdilik bu kadar sormak istediğiniz birşey olursa seve seve yardımcı olurum.allah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin:Saruboceq:

inşallah darısı bizlere de olur... allahım nasip etsin herkese... ama beşiktaş sanırım dahamı iyi gerçi bizim için önemli olan embriolog... oda zaten eşler çalışıyormuş... birisi beşiktaşta diğeri kalamışta... bilemiyorum takdir allahtan

ınşallah darısı bizlerin başına olur beşiktaştakini merak edyorum fiyatlar nekadar mesela ..

İnşallah darısı bizlerin başına olur beşiktaştakini merak edyorum fiyatlar nekadar mesela ..

benimki yeni bir bilgi olurmu bilmiyorum 4 yıl oldu.o zamandan beri gitmedim.fakat çok kaliteli bir hastane, doktorları çok tecrübeli.o zaman muayene ücretleri 85 idi prof.lerinki ise 150 falan. tüp bebek ilaçlar hariç 2.250 dolar idi. ilaç fiyatlarını hatırlamıyorum.fakat işlem sırasında çok ekstralar çıktı.o zaman tüp bebek merkezleri bu kadar yaygın değildi şuan çok var.iyice araştırın kızlar.belki fiyatları düşürmüş bile olabilirler.farklı rahatsızlıklarda fiyat değişirmi bilmiyorum. ben pcos hastasıydım.eşimin spermi yeterliydi o nedenle çok ilaç kullanmadılar. hakkınızda hayırlısı...:Saruboceq:

saol zehracaa bende pcoluyum Saol pcodaşım =)

hangisi kalamış mı yoksa beşiktaşmı? bende yakında kalamışa gideceğim ama bende pek bilgi sahibi olamadım açıkçası... ama şansımı denicem... kendi doktorum gelecek işlemler için... birazda ondan rahatım aslında

simge sen hamile değilmiydin?

canım maalesef bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim... şimdi genetik problem çıktı o yüzden pgd yöntemi deneyeceğiz

amin canım inşallah... herşeyin hayırlısı ne yapalım işte... sen ne durumdasın neler yapıyorsun

X