K.K.T.C Paylasim Alani(Tanisma)

beğenmek az kalır cook cook beğendim gidip gördüğümde dönüşte görüşlerimi paylasırım seninle bi an önce haziran gelse de gitsem boshayallersmile
Haziran güzel bir ay buraya gelmek için ...
Merak etme çabuk geçer
r kaydirigubbakcemile3

ınşallah muhteşem bir düğün ve unutulmaz bir balayı ile tamamlarsın...
Dualarım seninle mjxxx

şimdi earth ten baktım kıbrısa girne bulutlu deniz dalgalı valla hava sogukmu

offffffff hemde ne soğuk.. bugün yağmur yağdı yine...

yataktan çıkamıyorumm boğazım şişti soğuklardan

Yes bullimmmmm kaydirigubbakcemile3
Benim bölümüm Turizm ve Otel işletmeciliği... Yakında bir otel da ben dikersam hiç şaşma kaydirigubbakcemile3
Söz sana hep free ! Artı kral dairesi kaydirigubbakcemile3

Ayy depreşsin daha ne isden ? Sana da değişiklik olur fena mı
:1hug:

Amannn siz zenginler böle dersiniz hep, oteli açınca ''patron yok'' olursunuz, yeme bizi kuşum ya sevincez şimdi.

offffffff hemde ne soğuk.. bugün yağmur yağdı yine...

yataktan çıkamıyorumm boğazım şişti soğuklardan

Geçmiş olsun kuşum.

Biz bu arada isviçreye gittik, planlar tutmadı erkencikten döndük, eşim yurtdışına gitti bu akşam tekrardan.
Ben ve kızım kudurmuş durumdayız, uçaklara baktım hepsi uçmuş (fiyat bakımındanyerimseniben)
Yarın sabah erkenden bir tur şirketine soracağım. Perşembeye yetişemezsek p.tesi falan gelmek istiyoruz kısmet olursa.
Gelince sana mesaj atarım. Çok sıkılıyorum umarım gelebiliriz.
Kendine iyi bak canım...

Amannn siz zenginler böle dersiniz hep, oteli açınca ''patron yok'' olursunuz, yeme bizi kuşum ya sevincez şimdi.

Geçmiş olsun kuşum.

Biz bu arada isviçreye gittik, planlar tutmadı erkencikten döndük, eşim yurtdışına gitti bu akşam tekrardan.
Ben ve kızım kudurmuş durumdayız, uçaklara baktım hepsi uçmuş (fiyat bakımındanyerimseniben)
Yarın sabah erkenden bir tur şirketine soracağım. Perşembeye yetişemezsek p.tesi falan gelmek istiyoruz kısmet olursa.
Gelince sana mesaj atarım. Çok sıkılıyorum umarım gelebiliriz.
Kendine iyi bak canım...
Ayıp eddin be dadlım şimdii... Size da patronluk yapacaksam patronluğum batsın kaydirigubbakcemile3

Bu sezonda fiyatlar uçukk.. biraz aksi bir zamana denk geldi.. acentada çalıştığım için az çok tahmin edebilirim fiyatları.. birde sınavlar bitti herkes memleketine dönüyor diye pahalılandı...

Hade ayarlada gelesin.. geldiğinde haber et bana.. Şeniz

Merhaba kızlar bizde sanırım yakında Girne'ye taşınacagız. Girne paylaşım alanına yazdım ama cevap veren olmadı.Varmı kimse girne den.Nasıl bir yer anlatırmısınız.

Merhaba kızlar bizde sanırım yakında Girne'ye taşınacagız. Girne paylaşım alanına yazdım ama cevap veren olmadı.Varmı kimse girne den.Nasıl bir yer anlatırmısınız.

girne kıbrısın en iyi yeri en guzel yeri bence kaydirigubbakcemile2
biliorsunuzdur ulaşım yok kıbrısta yani dolmus otobus pek alıskın değiller su sıkıntısı vardı bir zaman türkiyeye göre pahalı biryer kıbrısta yaşayacaksanız arabanız olmalı bu arada kthy de iflas etti aman bilet alalım demeyin:KK1:

girne kıbrısın en iyi yeri en guzel yeri bence kaydirigubbakcemile2
biliorsunuzdur ulaşım yok kıbrısta yani dolmus otobus pek alıskın değiller su sıkıntısı vardı bir zaman türkiyeye göre pahalı biryer kıbrısta yaşayacaksanız arabanız olmalı bu arada kthy de iflas etti aman bilet alalım demeyin:KK1:

-tatlicadiarzu- Girne'nin güzel olmasına sevindim. dolmuş olmaması kötü hemen araba alamayabiliriz belki,pahalı derken nasıl yani canım mesela ben zaten yurt dışında yaşıyorum burda gıda ucuz ama kıyafet almaya kalksak Türkiyedekinin 3 yada 4 katına satılıyor.Orda nasıl? Ekmek kaç para orda :roflol:
Kıbrısa gelmeden önce iyice düşünüp hesap kitap yapmak lazım anladığım kadarıyla
Birde biz eşimin işi dolayısıyla gideceğiz ben şuanda burda çalışıyorum orda evde oturmak biraz sıkıcı olabılır sanırım. Peki iş bulmak kolay mı :uhm:
Teşekkür ederim...a.s.

-tatlicadiarzu- Girne'nin güzel olmasına sevindim. dolmuş olmaması kötü hemen araba alamayabiliriz belki,pahalı derken nasıl yani canım mesela ben zaten yurt dışında yaşıyorum burda gıda ucuz ama kıyafet almaya kalksak Türkiyedekinin 3 yada 4 katına satılıyor.Orda nasıl? Ekmek kaç para orda :roflol:
Kıbrısa gelmeden önce iyice düşünüp hesap kitap yapmak lazım anladığım kadarıyla
Birde biz eşimin işi dolayısıyla gideceğiz ben şuanda burda çalışıyorum orda evde oturmak biraz sıkıcı olabılır sanırım. Peki iş bulmak kolay mı :uhm:
Teşekkür ederim...a.s.

eğer turizm sektörü düşünmüyorsanız biraz zor örneğin bankada fln hep yerliler çalışıyor şimdi gıdada çok ucuz değil içkiler dışında:KK1: 1/4 fiyatına alabilirsiniz bütün içkileri :KK1:
e evet kıyafet pahalı yani abartılacak kadar değil ama türkiyeye göre pahalı
dediğim gibi girne en güzel yeri hele yazın antalyadan bodrumdan farkı kalmaz gece bile herkes dısarda zaten türkiye gibi laf atma bakma fln yok olsada bi şikayetinizle adadan uzaklaştırılmaya kadar gidiyor :lepi: hani türkiyedeki gibi hadi binelim dolmusa gidelim lüksünüz yok arabalar türkiyeye göre cok cok ucuz 4-5 milyara bile araba bulursunuz benzinde ucuz ama taksiler çok pahalı:kedi: evde oturmazsın girne horboura gidersin kaleyi gezersin sıkılmazsın opuyorumnanaktan cuma günü akşam dyince bütün türk sanatçılarını şarkıcılarını görebilirsin sokakta haftada 2 gün kumar oynama seansları varkaydirigubbakcemile3 bide zaten hadi kıbrısa yerleşelim diyemiyorsunuz oturma çalışma izni fln dolu iş gerçi biliorsundur yurt dısındaymıssın kimlikle giriş yapınca 30 gün kalabiliosun 31.gün kaçakkaydirigubbakcemile3

X