Erkek İnfertilitesi Kaan aydos un bize bebek mucizesi lutfen umut olmasi için okuyun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Benim eşimin sonucu geldi ama bugün muayenehane hiç cevap vermedi.
Zaten doktor size bi internet sitesi veriyor sifre falan veriyor sizde sonucunuzu size verilen tarihte oraya mail atiyorsunuz o tarihte msj atmazsaniz daha ileri bir tarihe zaman veriyorlar o zaman msj atiyorsunuz onun haricinde bi zamanda da msj atilmiyor

Zaten doktor size bi internet sitesi veriyor sifre falan veriyor sizde sonucunuzu size verilen tarihte oraya mail atiyorsunuz o tarihte msj atmazsaniz daha ileri bir tarihe zaman veriyorlar o zaman msj atiyorsunuz onun haricinde bi zamanda da msj atilmiyor
Evet arkadaşım dün mail attık o sistemden cevap gelmedi. Bizde heyecan yaptık. Sabah cevap gelmiş 👍🏻 mitokondrisinin enerjisi düşükmüş. 1 ay ilaç kullan, normal spermiyografi testi ver demiş.

Evet arkadaşım dün mail attık o sistemden cevap gelmedi. Bizde heyecan yaptık. Sabah cevap gelmiş 👍🏻 mitokondrisinin enerjisi düşükmüş. 1 ay ilaç kullan, normal spermiyografi testi ver demiş.
Hadi bakalim canim kullanın insallah kaan hoca size de şans getirir bi vesile olur insallah😊

Oncelikle tum anne olma hayaliyle yanip tutusanlara sesleniyorum bugun o kadar mutluyum ki yillar sonra gelen muzicemden bahsetmek ve umut olmak istiyorum. Kisasa kendimden bahsedeyim. Daha once ovaryal kist ameliyatı oldum iki yumurtaligimda 7 ser mm cikolata kisti vardi. Daha sonra evlendim ve doktorum ameliyat gecmisin oldugu icin ve pko oldugundan gebelik şansın düşük dedi 2 asilama 3 tup bebek denememiz oldu sonucu hep hüsranla sonuclandi. Sonra biraz zaman gectikten sonra tekrar tup bebek yaptirmaya karar verdik bu arada kaan aydos hocayi duyup arastirdim . Esimin sonucları hep normal cikiyordu. Kaan hocada sperm dna hasar testi yaptirdik ve sonuc hasar cikti bu sekilde tüp bebek tutmaz dedi ve ilac kullanmaya basladi eşim. Sonra esimin degerleri yukselmeye basladi .bizde tup bebek yaptiracagimiz ay maddi olarak bazi sıkıntılar yaşadığımız icin tedaviye baslamadan 1 ay bekleyelim dedik bu sure zarfinda doktorum Ali acar da bana bir ilac verdi . Adetim 7 gun kadar gecikti ama ilac adeti geciktiriyo diye test yapmamıştım ta ki bu sabaha kadar😊 şükürler olsun ki hamile olduğumu öğrendim.Rabbim isteyen herkese bu mutlulugu yasatsin . Bugun bebegimizin kesesini gördük Haftaya da bebegimizin kalp atışlarını dinlemeye gidecegiz nolur dua edin de hayalimiz yarim kalmasin. Burda tum anne olmak isteyenlere sözüm ne kadar zor zamanlar gecirirseniz gecirin Rabbim hic ummadiginiz zaman bi kapi açıyor. Istediginiz soruyu sorabilirsiniz
Cnm kaan hocanin verdigi ilaclarin adi ne acaba

aa hayırlı olsun , normal yolla mı oluştu gebeliğiniz :)
Yok canım. Tüp bebek tedavisiyle. Dondurulmuş embriyolarımız vardı. 2 tane transfer edildi, 1 tanesi tuttu. 4 ameliyat sonrası 5. Tüp bebek tedavimizde ilk defa pozitifi gördük. Eşimle çok ağladık. Bizim başımıza gelmez diyorduk artık.

Yok canım. Tüp bebek tedavisiyle. Dondurulmuş embriyolarımız vardı. 2 tane transfer edildi, 1 tanesi tuttu. 4 ameliyat sonrası 5. Tüp bebek tedavimizde ilk defa pozitifi gördük. Eşimle çok ağladık. Bizim başımıza gelmez diyorduk artık.
Hangi merkezlerde yptırdınız ?

Rabbim sonunu da sağlıkla sıhhatle getirsin . En büyük özlem dinmiş desenize ... Rabbim bizlere de nasip etsin inş 🤲🏻

Merhaba banada yazar mısınız
Merhaba, o kürü bana da yazabilir misiniz ,eşimde ileri hız ve morfoloji sorunu olduğu için tutmuyor embriyolar , hangi ilacı kullanmıştınız
Ben 2021 yılında yazmışım arkadaşa özelden cevap ..
Hanımlar , biz bi umut kullandık , herşey nasip kısmet meselesi tabi ki .. Bi kısım gereksiz bulur bi kısım gerekli .. Umarım şifa olur , iyi ki denk gelsim mesajlarınıza .. Sevgiler

Eklentiler

• IMG_0477.png
    IMG_0477.png
    461,1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_0478.png
    IMG_0478.png
    491,6 KB · Görüntüleme: 7
X