Kabızlık problemim var kilo verir miyim?

Benim de kabızlık sorunum vardı.Careyi bol sebze ve yeşillik yemekle buldum.
Mesela makarna mi yiyeceğim yanına hemen az malzemeli de olsa bı salata yapıyorum.
Kısır , et yemekleri vs her şeyin yanına böyle dereotlu naneli maydonozlu domates ve salatalık doğrayıp bı salata yapıyorum.
Ve bana çok iyi geldi.
Kefir vs evet iyi geliyor ama hergun kefir içilmiyor ben çözümü böyle bol lif almakta buldum .
Aynen ben de öyle beslenmeye çalışacağım. Pek sebze pişmiyor bizde o yüzden yiyemiyorum da

Aynıyiz 😀 bende 53 oldum ve 48 halimi özlüyorum bu hafta basladim. Minyonlara yakışır bir kilo 48 ve ben 48 kiloykende kum saati gibiydim, çiroz gibi değilim. Yaparsın heralde önce kabizlik problemini çözmem lazim

Aynıyiz 😀 bende 53 oldum ve 48 halimi özlüyorum bu hafta basladim. Minyonlara yakışır bir kilo 48 ve ben 48 kiloykende kum saati gibiydim, çiroz gibi değilim. Yaparsın heralde önce kabizlik problemini çözmem lazim
sizin de mi boy 165🤣 benim de öyle. Ama söyleniyor etrafımdakiler. Kabızlık icin uğraşıyorum ben de

31 yaşındayım. Evet karbonhidrat ağırlıklı beslendim bu aralar
Mekik ve squat ile evde kendini destekle. Ben herşeyi yiyorum mesela un ve seker hariç. Bol mekik ve squat çalışıyorum. Ayni zamanda anneyim 18 19 gibi gosteriyorum,kilo insanı yaşlı gösteriyor (şimdi dicekler 3 4 kilomu,evet 3 4 kilo😀) 48 49 altına sakin inme ama ....sadece sikilassan bile olur,lop ette insani formsuz gösteriyor.

Mekik ve squat ile evde kendini destekle. Ben herşeyi yiyorum mesela un ve seker hariç. Bol mekik ve squat çalışıyorum. Ayni zamanda anneyim 18 19 gibi gosteriyorum,kilo insanı yaşlı gösteriyor (şimdi dicekler 3 4 kilomu,evet 3 4 kilo😀) 48 49 altına sakin inme ama ....sadece sikilassan bile olur,lop ette insani formsuz gösteriyor.
Evet. Suan kimse 31 olduğuma inanmıyor. Biraz sıkılaşmam gerekiyor. 48 iken el damarlarım çok fena duruyordu. Anlatamam.

Evet. Suan kimse 31 olduğuma inanmıyor. Biraz sıkılaşmam gerekiyor. 48 iken el damarlarım çok fena duruyordu. Anlatamam.
Ben doğumda 30 kilo aldım. Göbeğimde 1 tane çatlak olmadı,genç kız göbeği gibi hiç fark yok çünkü yağlı değildim. Şimdi bacaklarımin yaglandigini gördüm ve tekrar başladım. Bakalım 1 aya kadar toparlarım umarım . Bu arada yaşımızda aynı aşağı yukarı 30 kusur bende😀 çocuk dusunuyorsan vücutta ki tüm yağı sıfırla o zaman catlamazsin

sizin de mi boy 165🤣 benim de öyle. Ama söyleniyor etrafımdakiler. Kabızlık icin uğraşıyorum ben de
Kabızlık için karalahana öneririm, yemeğini en az haftada iki kez yiyin, sabahları aç karnına bir kaşık zeytinyağı için. Her gün aynı saatte tuvalete gidin, vücudunuz buna alışsın. Bir de uykusuzlukta kabızlık yapar, uykunuzu düzenleyin, geçmiş olsun🙏

Evet çok kötü bir durum. Düzenli beslenerek asmaya çalışacağım
Kronikse eğer kafanıza göre diyet yapmayın zaten..kardeşim yaşadı çok zor günler geçirdi kendi diyet yapmıştı sagliklida beslenmisti 30 kilo verdi ama kabizliga yakalandı çok zor günler geçirdi acillerde. Sonra diyetisyene başvurdu 30 kilo verdikten sonra yani... diyetisyen beslenme programı oluşturdu ve bebeklere verilen ilaçlarla altı ayda toparladı onu.
Zaten kilonuz yok ama kabızlık için diyetisyen şart bence

Bende de aynı sorun var zayıf bir kadınım ama göbekli ve inanılmaz sırıtıyor. Spor yapıyorum haftada 6 gün bende değişen bir sey yok haftada 1 çıkıyorum max2 geçen hafta kolonoskopi yaptırdım herşey normal ancak bağırsak yapım diğer insanlara göre anormal dedi doktor. Kamera ile zor girebildim çok virajlı ve bunun çözümü yok dedi üzülerek evime gittim. 🙁

X