Kaç ayda gebe kaldınız ?

Yüzde 70 hareketsiz spermler imkansız mı acaba ?
Ben zaten antipdefsanlar kullanıyordum yoğun panik atağım var ölüm korkusu sevdiklerimi kaybetme korkusu hastalık korkusu vs şimdi bunlar oluyor ve ilaçta kullanamıyorum gebelik için vücudum kaldırmıyor artık
Namaza başlayacağım Allah’ıma sıgınacagım çünkü çok hassas bi bünyem var başkası olsa umursamaz belki ama benim vücudum kafam 10 kat ağır geliyo eşim mükemmel bir insan ona hayranım baba olmayı en çok hakeden insanlarda biri ve ben tahlil sonuçları sonrası onun eve gelip üzülmüyorum aşkım cidden diyip bana akşam erkenden uyuyup hiç konuşmaması çok dokundu cidden o bana ben ona yansıtmak istemiyoruz çünkü şimdi 3’günmsonrw ben yumurtluyor muyum doktor ona bakacak bide yumurtlamam olmuyorsa benim de bilmiyorum bu sonuçlarla doğal veya tüp gebelik yaşar mıyız Allahım nasip eder inslalah 😓
Lütfen kendi üzerine gitme kendinin iyi arkadaşı olmaya çalış çok umutsuz insanların yazısını okudum hamile kalmışlar

Merhaba, 7 aydır deniyoruz ve ilk düşündüğüm de doktora gittim sorun olmadığını söyledi. 7 ay gecince eşim de bende hormon testi verdik doktor hiç bir sorun yok 1 yıla kadar normal dedi ve 1 yıl beklemek bana mantıklı gelmedi. Hsg rahim filmi istedim sağ tüpüm kapalı çıktı. Doktoru dinlesem 5 ay daha bekleyecektim ve belki sol tüpüm de kapanacaktı. Ultrason veya hormon testi ile maalesef her şeyi görmüyorlar. Sizler de bence bekleyemeyin. Çoğu doktor siz demediginiz sürece hsg yi falan söylemiyor. İnşallah hepimize en kısa süre içinde hayırlı bir evlat nasip eder Rabbim 🌸
Evet kesınlıkle katılıyorum bana dediler 1,5 sene bekle normal süreç ve zamannnnnn geldiiiii geçtiii daha geçen hafta bana Fallop tüpüne bakalım dedi bende dedim o ne acaba dıye araştırmaya başladım ve açıkçası korktumda hassas bırıyım çünkü ve de kendımı hazırlamaya aldım hgs için o herseyi açıklıyor gibi bir tek o kaldı ondan sonrada herseyi anlayacağım zaten oda temizde bal tarçın ve corekotu kürüne başlıycam

Merhabalar kızlar..
bir şey sormak istiyorum kaç ayda gebe oldunuz planlamaya başladıktan sonra ?
Ben 5 aydır deniyorum ve kiminiz erken der belki ama her ay sonu bi yıkım oluyor tabi planlı olduğu için
Çevremde de bu aralar yeni evlenip hamile kalan o kadar çok insan var ki
İnsan merak ediyor tek ben mi böyleyim
Bu ay ilk defa hormon testi yaptırıp Bursa da özel deniz çakmak Güleryüz kadın doğuma gideceğim yorumları iyi öneriniz varsa alabilirim tabi Bursa’da başka ..
Merak ediyorum siz kaç ayda hamile kaldığınızı öğrendiniz ?
13.ayda kaldım.
Öncesinde defalarca dr a gittim amh düşüktü esimde sorun yoktu. En son hsg film çektirdim 2.ayinda gebe kalabildim. Şuan doğum bekliyorum inşallah. Yaşınızı bilmiyorum ama 1 yil bekleyin bence öncesinde eşiniz için sperm testi ve kendi hormon testii yaptırabilirsiniz. Bol sans🌿

Korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım. Ve o ay sadece 2 defa ilişki yaşamıştık. Bence çok fazla ilişkiye girmekte sperm kalitesini düşürüyor. Regliniz düzenliyse yumurtama döneminde 3 4 gün arayla 2 defa ilişkiye girmek yeterli diye düşünüyorum. Zaten sperm 5 güne kadar yaşayabiliyor
2 defa ilişki adet döngünüzün kaçıncı günleriydi acaba hatırlıyor musunuz? biz de yumurtlama döneminde iki defa denedik acaba olur mu diye düşünüyorum da. Hayırlı olsun hamileliğiniz bu arada 🌸

Merhabalar kızlar..
bir şey sormak istiyorum kaç ayda gebe oldunuz planlamaya başladıktan sonra ?
Ben 5 aydır deniyorum ve kiminiz erken der belki ama her ay sonu bi yıkım oluyor tabi planlı olduğu için
Çevremde de bu aralar yeni evlenip hamile kalan o kadar çok insan var ki
İnsan merak ediyor tek ben mi böyleyim
Bu ay ilk defa hormon testi yaptırıp Bursa da özel deniz çakmak Güleryüz kadın doğuma gideceğim yorumları iyi öneriniz varsa alabilirim tabi Bursa’da başka ..
Merak ediyorum siz kaç ayda hamile kaldığınızı öğrendiniz ?
2 sene sonra kaldım kendiliğinden sonra hüsran oldı ama stres çok etkiliyor sürekli bunu düşünmemek gerek

2 defa ilişki adet döngünüzün kaçıncı günleriydi acaba hatırlıyor musunuz? biz de yumurtlama döneminde iki defa denedik acaba olur mu diye düşünüyorum da. Hayırlı olsun hamileliğiniz bu arada 🌸
Bir tanesi hemen sonraydı 8. Gün falan onun olacağını sanmıyorum. Diğeri tam yumurtlama günümdeydi 19. Güne denk geliyor 33 gün adet döngüm olduğu için muhtemelen o gün hamile kaldım. Çok teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına 💕

13.ayda kaldım.
Öncesinde defalarca dr a gittim amh düşüktü esimde sorun yoktu. En son hsg film çektirdim 2.ayinda gebe kalabildim. Şuan doğum bekliyorum inşallah. Yaşınızı bilmiyorum ama 1 yil bekleyin bence öncesinde eşiniz için sperm testi ve kendi hormon testii yaptırabilirsiniz. Bol sans🌿
Merhaba sağlıcakla alın kucağınıza. Acaba amh değeriniz kaçtı? Ve diğer hormonlarınız duzgunmuydu ? Ultrasonda kaç yumurtanız görünüyordu? Her hangi bi takviye bişey kullandınız mı hamile kalmaya yardımcı

Merhaba sağlıcakla alın kucağınıza. Acaba amh değeriniz kaçtı? Ve diğer hormonlarınız duzgunmuydu ? Ultrasonda kaç yumurtanız görünüyordu? Her hangi bi takviye bişey kullandınız mı hamile kalmaya yardımcı
AMH 0.200 Diger değerlerde sıkıntılı idi fsh yüksekti. Olgunlaşmış 1 yumurta vardı her ay. Ek olarak hayıt tohumu içmiştim. Hsg filmi çektirdim öneririm 🐣
Bebegim doğdu Rabbım dileyen herkese nasip etsin

AMH 0.200 Diger değerlerde sıkıntılı idi fsh yüksekti. Olgunlaşmış 1 yumurta vardı her ay. Ek olarak hayıt tohumu içmiştim. Hsg filmi çektirdim öneririm 🐣
Bebegim doğdu Rabbım dileyen herkese nasip etsin

Amin çok saolun çok sevindim sizin adınıza kaç ay sürdü gebe kalmanız acaba ? Hayit tohumu değil ama macunu kullandım bende fsh i çok yükseltti bende bıraktım ardından arı sütü bal polen propolis perga karışımı kullandım o da çok yükseltti fsh tavan yaptı sonra sağlıklı beslenme programı ile bir de biosteron dhea filan kullandım doktor verdi onunla fsh geri ilk ögrendigim seviyeye indi 35. Yine yüksek ama en azından düştü yükselen değer. Hormonlarım oynuyor zaten sürekli her ay. Şimdi hayıt macunu aldım tekrar içinde çiçek bali ve hayıt tohumu var ona başladım ama fayda eder mi etmes mi bilmiyorum çay nasıl acaba hiç içmedim sabah akşam mi içtiniz? 1 ay mi kullandınız?
Amh yı filan bilmiyordum ben her şeyi çok geç öğrendim 1 sene 5 ay oldu korunmayali gebelik olmadı bende yazın 7 ay evvel doktora gidince hormon testi yaptı fsh yüksek cıktı o şekilde öğrendim durumumu tüp bebeğe yönlendirdi ama maddiyat sebepli şu an başlayamıyorum çünkü havuz yapılacakmış ve prp filan her işlem için bi dünya ücret cıktı. Her toplama için ek ücretler neredeyse 2-3 tüp bebek ücreti çıkıyor o yüzden başlayamadım. Benimde ultrasonda yumurtam görünüyor ve ovulasyon testinde de görüyorum zaten yumurtlamayı ama 2 sefer kist oldu onla uğraştım amh 2 ay evvel 0,03 cikti sonra 40 gün sonra tekrar ölçüldü düşmüş 0,01 e
Sizin ki daha yüksek benim ki aşırı düşük neredeyse menapoza giricem ama bu durumda olup gebe kalanda var o yüzden çabalıyorum neler yapabilirim diye. Sağlıkla büyütün evladınizi inşallah.
Rahim filmi tci çekilmedi benim daha hayatta aslında çekinsem iyi olacak acaba anestezili mi oldunuz siz ? Korkudan cektiremedim

X