Kaç ml sağıyorsunuz?

Bu konuyu bende çok merak edşyorum en fazla 50 ml cıkıyor sonra 20 ml çıkıyor fazla süt çıkan arkadaslar tavsiye lütfen

Benimde bebeğim 2 aylık. Her sagdığımda her 2 göğsümden 60+60 geliyor fazlasını görmedim ne yazık ki :KK43:

Neden sağıyorsunuz ki. Benimde 2 aylik olmak üzere. mastit oldugumda sağdım.

Neden sağıyorsunuz ki. Benimde 2 aylik olmak üzere. mastit oldugumda sağdım.
Ben gece uykusuna yatınca 7 saat kesintisiz uyuyor diye arada sağıyorum. Kaç ml çıktığını da merak ettim diğer insanların. Siz sağmayabilirsiniz. Sağmıyorsanız da neden bu konunun altına bunu yazdınız anlam veremedim:)

Ben gece uykusuna yatınca 7 saat kesintisiz uyuyor diye arada sağıyorum. Kaç ml çıktığını da merak ettim diğer insanların. Siz sağmayabilirsiniz. Sağmıyorsanız da neden bu konunun altına bunu yazdınız anlam veremedim:)
Gerilmemize gerek yok. Merak ettim bilmedigim bir sey ögrenirim diye. Yeni anneyim. Mesela şimdi uzun uyudugnda sağiyormuşsunuz mesela bende sagicam. :)

Bu arada nasıl 7 saat kesintisiz yatabiliyor. Maşallah 🧿

Bu arada nasıl 7 saat kesintisiz yatabiliyor. Maşallah 🧿
Doğduğundan beri hava karar kararmaz odasına götürüyorum. Bir de rutin oluşturmak çok önemli. Öncesinde müzikle alt değiştirme, nemlendirici sürme vs yapıyorum. Tabi her gün aynı plmuyor bazen çok ağlıyor yatmadan hahah

Herkese selam. Bebeğiniz kaç aylık ve tek seferde sağdığınız süt kaç ml oluyor?
Benim bebeğim artık emmeyi bıraktı ilk bir ay sağım yaptim 10 dk falan sagiyordum 1 göğüsten 50 ml çıkıyordu genelde ilk 1 aydan sonra mastit olduğum durumlar ve emzirmeyi bıraktığım zaman hariç hiç sağım yapmadim

X