kaçıncı ay gebe kaldınız

bende istemeye başladığımız 7.ayda hamile kaldım ama 2 ayda kalp atışları olmadığı için kürtaj oldum kaybettim daha 25 gün önce gerçekleştiği için 2.yi düşünmüyorum,hayırlısıııı geç gelsin sağlıklı gelsin demekki daha vakti saati var.

ben ilk hamileligim istemeyerek bir kere korunmayarak olmustu ama malesef dusukle sonlandi suan 4 ay oldu hala beklemedeyim

evlenir evlenmez hamile kaldim.su anda 8 haftalik ikizlere hamileyim.bu kadar cabuk hamile kalmak cok sasirticiydi ama guzel genede.

Korunmayı bıraktıktan tam 1 yıl sonra hamile kaldım ama 3 aylıkken kalp atışları durduğu için kürtaj oldum. Kürtaj dan 4 ay sonra korunduğum halde süpriz bir şekilde tekrar hamile kaldım. Allah izin verirse 15 gün sonra kızım kollarımda olacak. Rabbim isteyen herkeze bu mutluluğu nasip etsin...

bende 7 ay sonra hamile kaldım ..ama bu aylar benim için işgence gibi geçti.ben umudumu kaybettiğim ay oldu.

kızlar bi sorum olacak acaba adeti düzensiz olupta hamile kalanlar varmı aranızda mesela 12ayda 9ay adet olanlar hamile kalabilirmi

hamilelik pekde adet düzenine bakmıyor aslında nasip işi.
kimisi düzenli olmamasına rağmen hemen gebe kalabiliyor

Evet kısmet nasıp .bende ılk denememdı bu ay sımdı hamıleyım darısı herkesın basına ıns aminnn

benimki azcık istemeden oldugu korundugumuzu sanıyorduk kedi kendine ama şimdi cok mutluyum iyi ki olmuş

kızlar annenin hangi hareketleri bebeğin sakat doğmasına sebep olur yani ilk aylarda mesela karnından darbe alması falan sakat olmasına sebep olurmu çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye nasıl korunuyo

nuray canim insAllah kalirsin ve bizlere haber edersin valla özledim seni kiz

aysen80 bakalım ne çıkacak sonuçta.En azından olmadığı zaman daha erken ya deriz :))

Ben 3 yıllık evliyken korunmayı bıraktım bir ay sonra hamile kaldım ama ilk bebeğim yaklaşık 6-7 haftalıktı düşük yaptım kürtaj oldum ve ardından dört ay korundum ve bıraktıktan bir ay sonra hamile kaldım şu an 26+1 haftalık hamileyim çok şükür.Allahım herkese her isteyen arzu edenlere sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..

ben evlendim 2 ay sonra kazayla hamile kaldım :eek: birkaç gün ilaç içmeyi unuttumda a.s kendimi hazır hissetmiyodum öğrendiğimde ama artık hazırım :asigim: çünkü oğluşum benim küçük aşkım :asigim::nazar::nazar::nazar:

1 oğlum var ve 2. çocuğumada nasip olursa 29 gün sonra kavuşuyorum. her ikisinede çocuk yapmaya karar verdiğimiz ay hamile kaldım.

arkadaşlar istatistik sonucu 32 kişinin(şimdilik):
17 kişi-1.ay
3 kişi-2.ay
1 kişi-3.ay
2 kişi-6.ay
3 kişi-7.ay
1 kişi-8.ay
1 kişi-9.ay
1 kişi-13.ay
1 kişi-14.ay
1 kişi-18.ay
1 kişi-43.ay