kaçıncı ay gebe kaldınız

seyra

*Canım Prenseslerim*
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.549
5
38
arkadaşlar herkes istedikten sonraki kaçıncı ay gebe kaldığını yazsın.Bakalım nasıl bir istatistik çıkacak.a.s.

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.885
15
34
ben yedi ay sonra hamile kaldim ama ilk gebeligimde yeni evliydim ve ertesi ay hamile oldugumu ogrendim

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
846
6
37
ben 9 ay sonra kalmıştım ama bebeğim 2 aylıkken düştü:KK43:

E

EU1

Ziyaretçi
ben 9 ay sonra kalmıştım ama bebeğim 2 aylıkken düştü:KK43:

AYy canim ben senin hic olmadi sandim demek olduda dustu.Bir yandan cok uzuldum ama bir yandanda sevindim ben hic olmadi saniyordum ve korktum olmazsa bu kiz cok istiyo cok uzulur diye.Boyle seye sevinilmez ama sevindim demekki bebegin oluyo zamana ihtiyaci var.Birde bu yonden bak canim.

Biz bebege karar verdik ve ertesi ay adet olmadim hemen hamile kaldim yani.Darisi basiniza kizlar.

_Tuba_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
24
0
36
8 ay sonra hamile kaldim doktorlarin imkansiz dedigi haldi allahima cok sukur simdi bi kizim var :)

_Tuba_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
24
0
36
ben 8 ay sonra hamile kaldim doktorlarin imkansiz dedigi halde allahima cok sukur simdi bi kizim var

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
42
Ben 2. ayda hamile kaldım:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2913 gün geçti.

sermus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
117
2
ben hapı bırakır bırakmaz hamle kaldım ama düşük yaptım,şimdi 6 aydır bekiyorum...

tiviti

GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
846
6
37
AYy canim ben senin hic olmadi sandim demek olduda dustu.Bir yandan cok uzuldum ama bir yandanda sevindim ben hic olmadi saniyordum ve korktum olmazsa bu kiz cok istiyo cok uzulur diye.Boyle seye sevinilmez ama sevindim demekki bebegin oluyo zamana ihtiyaci var.Birde bu yonden bak canim.

Biz bebege karar verdik ve ertesi ay adet olmadim hemen hamile kaldim yani.Darisi basiniza kizlar.
evet canım benim haklısın bunada şükür en azından hamile kaldım bi kere ama zamanı var demekki nasip işte....a.s.