Kaçıncı ayda hamile kaldınızz

Ben henüz kalmadım ama doktorlar ilk 1 yıla normal gözüyle bakıyor bence bekleyin biraz daha 3 ay çok erken bi süre
Ben de sizin gibi doktor muayenesi ettirmiştim temizdi ama sizinde önceden öyle çıkmış daha detaylı tüplere vs baktırmamıştım kaç yaşındaydınız?

Kızlar 6 aydır evliyiz ilk ay dikkat edip kendimizi koruduk. Diğer aylar çocuk istediğimiz için korunmayı bıraktık. Enfeksiyon olduğunu öğrendim ilaç kullandım geçen ay hastaneye gittim alttan muayene edip kan, idrar vs bakıldı enfeksiyon yok rahmin çok iyi dedi doktor. 5 ay oldu hala hamile kalmadım bu 6. denememiz olacak artık cidden kafaya takmaktan delircem. Neler yaptım olmadı ayakları dikmek, duşa sabah girmek, eşime keçiboynuzu kürü vs.. 6.denemede olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum siz kaçıncı ayda kaldınız ?? Bu arada adetim 2 aydır 3-4 gün gecikiyor normalde 27-28 günde bir oluyordum fakat artık 30-33 güne çıktı???
Bende deniyorum 4aydayım inşAllah hayırlı haberler alırız benimde korunmayı bıraktıktan sonra adetim4 gün geçikiyor

X