Kadın dizisi

Bu bölüm de çok güzel olacak Fragmanda
Hatice'nin kocası günlüğü buluyor
Bence orda da şirin in bi oyunu olacak,baska bi günlük gibi bisey koyacak.cikarmazlar ortaya uzatirlar dururlar:KK62:ama yinede cok seviyorum bahari izlemeyi :)

Bende ıcerdeyi çok beğenerek izliyordum.Bu sene de Kadın ve Çukur a bakiyorum.
Çukur da içerde kıvamında Aras mükemmel yine
Cukura bende baktim ama icerdenin kıvamını vermedi bana.Arasin oyunculuğu efsane ama,diger kadro tam oturmamis bence senaryoyu da begenmedim.içerde bi efsaneydi.kadro cuk oturmuştu mükemmeldi,cook aglatmistir o dizi beni :)) muhtesem yuzyil ve icerde hayatimda asla unutamayacagim diziler:)))

Cukura bende baktim ama icerdenin kıvamını vermedi bana.Arasin oyunculuğu efsane ama,diger kadro tam oturmamis bence senaryoyu da begenmedim.içerde bi efsaneydi.kadro cuk oturmuştu mükemmeldi,cook aglatmistir o dizi beni :)) muhtesem yuzyil ve icerde hayatimda asla unutamayacagim diziler:)))
Aynen kuzum İçerde mükemmeldi herseyiyle..

Şiirin karakterine inanılmaz sinir oluyorum gerçek hayatta varmıdır acaba diye de düşünmeden edemiyorum yani :halay:
Evet çok sinir bozucu ama kabul edelim iyi oyuncu.
Gerçek hayatta bu kadar ağırına şahit olmadım. Mesela iki telefonu eline alıp mesaj yazması ve kendine yazdığı mesajları okuyup mutlu olmasi:deli:
Deli ķiz ya:KK45:

Başladı başladı canlar Özet biraz uzun ben de yürüyüşümü yapar gelirim :KK49::KK55:

X