Kadin Girisimciler

web2.0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2007
59
0
Merhaba

benim en büyük hayallerimden biri kendi isimi kurmak!

Aramizda bunu basari ile yapmakta olan:1yes2:, ya da hazirliklarina baslayan:mymeka:

ya da benim gibi sadece hayallerini kurmaya devam edenler var mi? :sm_confused:
Bir sorayim istedim.

Belki bu vesile ile tecrübelerimizi paylasabiliriz...

Sevgiler

UZUN ZAMANDIR TAKI TASARIMI YAPIYORUM.ÖYLEKİ EVDE BİR ODAMI ATÖLYE HALİNE GETİRDİM ORASI BENİM AYRI BİR DÜNYAM.GÜNCEL MODELLERİ ÜNLÜLERİN TAKILARINI TAKİP EDİYORUM.TAKILARIMA WEB SİTE YAPTIM. toptan ve perakende satış.Siparişlerinizi bekliyorum.İş yeri açanlara yardımcı olunur.Model ve boncuk gönderirseniz toptan haftalık çalışma yapılır.

evet sayfan acilmiyor!

ben yurtdisindaki bayanlardan da kendi isyerlerini kurmuslarin fikrini almak istiyorum...

Sayfa açıldı çok yavaş yükleniyor.. Ellerine sağlık arakadaşım.. Çok şık..

web2.0 Ben de hayal aşamasındayım.. Hayallerimden vaz geçmeye de niyetim yok!.. Ben işletme okudum ama hayalim bir güzellik salonu Bu alanda uzman olmak için birikim yaptım.. Sanırım bu yaz eğitimime başlayacağım..

En önemlisi vaz geçmemek,yılmamak ve bunun için birşeyler yapmaya başlamak diye düşünüyorum!..

Sayfa açıldı çok yavaş yükleniyor.. Ellerine sağlık arakadaşım.. Çok şık..

web2.0 Ben de hayal aşamasındayım.. Hayallerimden vaz geçmeye de niyetim yok!.. Ben işletme okudum ama hayalim bir güzellik salonu Bu alanda uzman olmak için birikim yaptım.. Sanırım bu yaz eğitimime başlayacağım..

En önemlisi vaz geçmemek,yılmamak ve bunun için birşeyler yapmaya başlamak diye düşünüyorum!..

tesekkürler yapici düsüncelerin icin, benim yapmak istedigim proje icin dün aksam bir adim attim, ve sandigim maliyetten cok daha fazlaya cikacagini ögrendim.

Biran her sey bitti sandim. Ama bitmeyecek, disimden tirnagimdan artirip isin sonuna kadar gidecegim.

Bana sans dileyin kizlar....

Merhaba

benim en büyük hayallerimden biri kendi isimi kurmak!

Aramizda bunu basari ile yapmakta olan:1yes2:, ya da hazirliklarina baslayan:mymeka:

ya da benim gibi sadece hayallerini kurmaya devam edenler var mi? :sm_confused:
Bir sorayim istedim.

Belki bu vesile ile tecrübelerimizi paylasabiliriz...

Sevgiler

Hazırladığınız site çok güzel.Konuk defterine yazı yazmak istedim ama yazamadım.Bende 2 sene öncesine kadar takı yaptım.Şu an yarım günlük bir işte çalışıyorum.Takı işini tekrar yapmak istiyorum ama öncelik olarak babamın ve benim dr işlerini halletmek istiyorum.Yaptığınız takılar çok güzel elinize ve gönlünüze sağlık hayırlı müşteriler dilerim.Aslında aynı işi yapan üyeler bir buluşsak iyi olmaz mı?

Hazırladığınız site çok güzel.Konuk defterine yazı yazmak istedim ama yazamadım.Bende 2 sene öncesine kadar takı yaptım.Şu an yarım günlük bir işte çalışıyorum.Takı işini tekrar yapmak istiyorum ama öncelik olarak babamın ve benim dr işlerini halletmek istiyorum.Yaptığınız takılar çok güzel elinize ve gönlünüze sağlık hayırlı müşteriler dilerim.Aslında aynı işi yapan üyeler bir buluşsak iyi olmaz mı?

sevgili BBerrin,
bu sayfayi ben degil
Link Silinmiştir.

hazirlamis...sanirim acele ile farkedememissin.

sevgiler vbmenu_register("postmenu_115557", true);

sevgili BBerrin,
bu sayfayi ben degil
Link Silinmiştir.

hazirlamis...sanirim acele ile farkedememissin.

sevgiler vbmenu_register("postmenu_115557", true);

Kusura bakmayın okuduğum esnada oğlum msn ye gireceğini söyleyince biraz acele ettim ondan herhalde ikinizede başarılar

en büyük hayalim iş kadını olmak ama şuan hiç bir girişimim yok. mütevazi bir şekilde okula devam ediyorum:)) böyle istekli kadınları görmek beni sevindiriyor. başarılar

bugün sevindirici bir haber aldim, sanirim her sey korktugum kadar kötü degilmis! Yuppii!

Pazartesine kadar tekrardan planlarimi gözden gecirmem gerekiyor! Bütün ayrintilari planlamam gerekiyor! Pazartesi aksami tekrar bir görüsmem olacak, belki sandigimdan da cabuk hersey yoluna girecek!

Ben bile inanamiyorum! Bugün güzel bir gün!

tesekkürler!!

ama daha tam rayina oturtmadan söylemesem daha iyi olur degil mi?

sevgili fusya ilgin icin cok tesekkürler...

ben yurtdisindayim o yüzden burada yapilan bir programa katiliyorum. Belki önerin türkiye icindeki arkadaslara yararli olur!

Anladigim kadariyla siteyi takip eden pek cok arkadas evden calismanin hayallerini kuruyorlar, ben epeydir oralarda olmadigim icin bir bilgim yok!

Sanirim senin bu konuda tecrübelerin var. Kadinlar icin herhangibir düsük faizli kredi olanaklari var mi? Eger böyle bir bilgin var ise en azindan bu bölümü okuyan arkadaslar da bilgilenmis olurlar!

benim bildigim sadece halk bankasinin böyle bir kredisi vardi:

ama ne kadar güncel bilmiyorum!

sevgiler...

olur CaNo_tt en zoru ilk adimi atmak, bak ben attim, ordan oraya kosturuyorum, daha bir sonuc yok ama en azindan kendim icin cirpiniyorum!

bu arada baska bir bilgiye ulastim, megerse kadiger diye bir dernek varmis ve onlarda kredi veriyorlarmis:

ilginc bir sayfa ilgilenen ilgilenmeyen herkese tavsiye ederim...

X