Kadin Girisimciler

canim ARBEITSAMT"in programlarina saniyorum katiliyorsun.Arbeitslosengeld alanlar icin imkanda sunuluyor bildigim kadariyla.Ben kendi isimdeyim kiosk und cafe tarzi biryer.TAM"in ortak projeleride var,Bteu resmi danisman kurulusu gibi vs...sen ne tarz biryer düsünüyorsun...ideallerine biran önce kavusman dilegiyle SEVGILER...bu arada ben Nordrhein_Westfalen eyaletinde oturuyorum.

LykiaLodge!sen saniyorum sayfayi tam incelemedin zaten bunun reklamini yapan bir arkadas tüm sayfalara yolluyor.Insallah vaat edildigi gibi paralar kazaniyorsunuzdur.Sana basarilar diliyorum.

sevgili yagmur, bteu´nun sayfasini daha önce görmemistim! O da ilginc!

Sanirim senin isin kurulu, ama ben yine de ilgilenen arkadaslar icin bir sayfa yolluyorum:

huzurlu ve güzel günler

webcim evet canim benim bir isim var,ama daha baska is kollarinada acigim.Ilginc gelen herseyi degerlendiriyorum isyerinde...sende sevgiyle ve huzurla kal...

Merhaba arkadaşlar. Ben de evde oturmaktan bıkmış bir kadınım. Maalesef eşim çalışmama izin vermiyor. 8 aylık evliyim. ve kendimi çok mutsuz ayrıca verimsiz hissediyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. eşimden gizli gizli kariyer sitelerine üye oldum. bir duyarsa çok kızar. lafını bile ettirmiyor çalışmamın. evlenmeden önce bu kadar kesin kararlı konuşmuyordu.ben razı ederim ileride diye düşündüm.fakat olmuyor. lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

web2.0 benim kendime ait is yerim vardi 2 yil önce devrettim uzun yillar yaptim ama taki felan deyildi cok guzel bi duygu özguven ama isim uzun saat acik kalmasi gereken bir isti yorucuydu ve cocuklarim gözümün önunde buyuduler bensiz baktim onlar nasil buyuyor hic anlamadim gecen o gunleri geriye getiremiyorum cocuklarim ve benim icin beraberken ayri yasamak yillar gectikce daha agir oldu bebekliklerinde ben yanlarindayken uzakdim cok aci bir duygu, dusundukce icim yaniyor ve her zamanda yandi maddi olarak hic bir eksikleri olmadi manevi olarak eksigimiz acimiz buyuk ve ben karar verdim evlatlarimin gencliklerini yasarken onlarla yasamak ve o anlari hissetmek anlamak istedim biz anne ve babalar maddi yönden kazana bilmek icin calisirken cocuklarimizin yetismesinde neler kaybediyoruz farkinda bile olmuyoruz.Ama simdi onlarin saniyeleri benim icin cok kiymetli ve su an calisiyorum ama her gun deyil ve istemiyorsamda gitmiyorum inaninki bana iki yildir cocuklar anne diye en az hergun abartmiyorum 3 veya 5 kez belki daha fazla birbirimize sariliyoruz . Sanki o yillarin acisini cikarmaya calisiyoruz o yillarda Allah razi olsun annem bakti hep yanimdaydi kendi evlerini birakip benim yanimda kaldilar onlarin hakkinida kesinlikle ödeyemeyiz Allah annemdende babamdanda kardeslerimdende razi olsun hep yanimda oldular ama inanin evlat bambaska ve Maddi olarak cok sey de kazansak cocuklarimizi kazanamadiysak hic bir degeri yok. Ben emanet ettigim insanlar kendi annemler oldugu icin cok sansli olsamda cocuklarimin anne dedikleri zaman yanlarinda deyildim ve icimde bu yara gittikce buyudu onlarin özlemi anlatilmazdi ve karar verdim is yerimi devrettim. cok da iyi etmisim simdi o kadar kazanmasakta cok daha mutluyum Allah herkese nasip etsin ve gec olmadan cocuklarimizin degerini bilelim ve en iyi sekilde yetistirelim.

SLM CNM
bende yeni üye oldum.benimde hayalim ev yemekleri yapan bir dukkan açmak.maliyeti çok oldugu için şimdilik ilk adımımı evde attım özel günler için dışarıya yemek yapıyorum.istanbulun her tarafından sıparış alıyorum.harıka organızasyonlar yaptık bugune kadar

Bir merhaba da ben demek istedim mesajlarını okuduğum tüm çalışan ve emek veren bayan arkadaşlara...ne diyeyim okudukça gururlandım...
Ben de uzun zamandır annemle ile birlikte ELÖRGÜSÜ GİYİM VE AKSESUAR TASARIM VE ÜRETİMİ ile uğraşmaktayım ve bir yandan da bu konularla ilgili perakende ve toptan satış yapabileceğim bir blog yaptım.

Değerli yorumlarınızı ve siparişlerinizi beklerim.
Sevgilerimle

( Bunun yanısıra yakın zaman içinde bir arkadaş tavsiyesi üzerine hem kullanmaya hem de ek gelir adına tanıtmaya başladığım tamamen doğal bir sağlık içeceği de söz konusu uğraşlarımın arasında.BU konuile ilgili de paylaşımlarınızı beklerim.)

Hepinize sağlıklı ve huzurlı günler dilerim...

mrb ark lar bende 1,5 yıldır bir türk firmasını ürünlerini satıyorum ve tanıtıyorm gercekten cok gelkir getiriyor ihtiyacı olan ark lar varsa bana ulsmaları yeter ben yardımcı olurum.

mrb ark lar bende 1,5 yıldır bir türk firmasını ürünlerini satıyorum ve tanıtıyorm gercekten cok gelkir getiriyor ihtiyacı olan ark lar varsa bana ulsmaları yeter ben yardımcı olurum.

biraz açarmısın cnm merak ettm

ben de web tasarım şirketi açmak istiyorum hayal işte :) gerçekleşir inşallah.

girişimci arkadaşlarıma kolay gelsin diyorum bayan olarak en güzel iş tabiki birikiminiz maddi olarak varsa güzellik salonu açmak benimde salonum vardı 3 yıl önce kapattım ama mesleğimi çok seviyorum çocuğumu biraz daha büyüteyim tekrar sektöre döneceğim isteyenlere makinelerimi satabilirim

merhabaa arkadaşlar bende bebek şekeri ve kapı süsü yapıyorum internet üzerinden sipariş alıyorum aama yeterli olmuyo tabi umarım en yakın zamanda hepimiz istediklerimize kavuşuruz siteyi görmek isterseniz imza kısmında yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba kızlar!
Ben aranıza yeni katıldım. Ben de kendi işimi kurmak için yanıp tutuşuyorum. Bu hayalle yatıp kalkıyorum. Aslında hayalötemde büyük bi giyim mağazası var. Ama 4 yıl gıda mühendisliği okudum bu beni gıda sektörüne yönlendiriyor. Ya kızlar iş fikri tamam da finansman sorununu nasıl halledeceğiz :KK43: Bu konuda bir fikri olan varsa yazsın lütfen.

Merhaba arkadaşlar...
Bende kendi işimi kurmak istiyorum.. Özel tasarım bebek ve çocuk mobilyası işi idi benim hayalim. Tek başıma ve çocuklu bir bayan olarak bir mobilyacıyla anlaşıp bu işi takip etmem zordu. Mobilyacısı, montajcısı, taşımacısı derken iş çok zorlaşıyor, masrafı artıyordu. Bu yüzden ürünlerini çok beğendiğim bir firma ile görüştüm ve bana stok derdi yok sadece mağazaya tanıtım için ürünlerden koyacaksınız ve yılda ortalama 2 kez konsept değişikliği olacak, siparişi aldıktan sonra herşey bize ait dediler. Havalara uçtuuuuuuum. Ancak erken davranmışım neden mi? Frenchising bedeli istemeye karar verdiler. Bir türlüde ne isteyeceklerine karar veremediler. En son birkaç ünlü markanın adını söyleyip onlar kadar 200-300 bin istemeyeceğiz tabi dediler ama benim hayallerim yıkıldı. Dükkandı, dekorasyondu, ürünlerdi derken zaten hepsini kredi kullanarak yapacaktım. Hepsinden vazgeçmek zorunda kaldım ama hala aklım orda. Ne yapalım kısmet değilmiş. Bu tarz mobilya işi yapan var mı aranızda. Tavsiyelerinizi okumak isterim.
Şimdilik evden bir kozmetik firmasının katalogla satışını yapıyorum. Alt grup kurmaya karar verdim. Çocukla ancak şimdilik bu kadar. Sermayen yoksa işte yok malesef.

Arkadaşlar Merhaba,
Ben de aranıza yeni katıldım. Forumu birkaç gündür takip ediyorum. İş ve Kariyer açısından kadınları daha üretken ve yenilikçi olduğuna inanıyor ve bu konu altında açıkçası diğer konu başlıklarına nazaran daha çk katılımcının olmasını bekliyordum. Evet diğer forum konu başlığı olan İş fikirlerinde aktif mailler var ama kimse tecrübeleri konusunda paylaşımcı değil neden bunu merak ettim doğrusu...
Kimse fikrinin detayını açıklamak zorunda değil ama ben kendi projem için size şunu sormak istiyorum. Her yaştan çalışan, çalışmayan, çocuklu, çocuksuz hanımlar...Eğer sizlerin kendinize 1 saat bile olsa vakit ayırabileceğiniz bir zaman dilimi olsaydı bu süre içinde neler yapmak isterdiniz. Soru mu biraz daha genişleteyim... Biz hanımlar ev işleri haricinde neler yapabiliriz?

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:

sana nasıl ulaşabilirim benim şuan çok ihtiyacım var ev kredisi ödüyorum ve temmuzda
oğlumun sünetti var paraya ihtiyacım var bana yardımcı olurmusun

X