Jinekoloji Kadın Hastalıkları Muayene

justdiary

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2022
64
241
Merhaba, regl düzensizliği sebebiyle doktor randevusu almıştım ancak randevu günü reglime denk geldi. Daha önce de hiç kadın doğum doktoruna gitmedim o sebeple sormak istedim, bekar olduğum için alttan muayene yapılmaz diye düşünüyorum ama reglken doktora gitmem sorun olur mu acaba?

Sorun olmaZ belki adetin üçüncü günü hormon testi isteyecek iyi olur. Ben adetlen gitmiştim cok fazla pıhtı gelmsti hemen gittim altan muayene yapmsiti

Merhaba, regl düzensizliği sebebiyle doktor randevusu almıştım ancak randevu günü reglime denk geldi. Daha önce de hiç kadın doğum doktoruna gitmedim o sebeple sormak istedim, bekar olduğum için alttan muayene yapılmaz diye düşünüyorum ama reglken doktora gitmem sorun olur mu acaba?
Adet olurken gitmekte sorun yok karından baktıracaksanız randevudan önce idrara sıkışık gitmeye çalışın.

Sorun olmaZ belki adetin üçüncü günü hormon testi isteyecek iyi olur. Ben adetlen gitmiştim cok fazla pıhtı gelmsti hemen gittim altan muayene yapmsiti
Hayır tabii ki. Çoğu doktor adet gününde görmek ister zaten
Adetliyken gidebilirsiniz tahlil için ikinci veya üçüncü günü tercih ediyorlar zaten hormon tahlili isterse ve ultrasonla da karından muayene ediyorlar, geçmiş olsun
Çok teşekkür ediyorum, sağolun. :)

X