kadın ince! erkek basit!

iyivakit

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2006
159
2
48
Neden sizce kadınlar ince ruhlu erkekler se basit düşünceliler!hiç düşünen oldu mu sizin için önemli olan bi konu eşiniz erkek arkadaşınız veya bir başka erkek tarafından önemsiz algılanıyo.Acaba gerçekten öyle mi algılıyolar yoksa uğraşmam istemedikleri için mi böyle davranıyorlar.Çoğu zaman tepki vermesini beklediğiniz yerde umursamaz hatta farkında bile değilmiş gibi davranıyorlar.neden sizce?
peki biz neden bu kadar inceyiz neden bi olaya pekçok acıdan bakıyoruz bu kendimizi yormaktan başka bişey değil bence,Peki sizce?

biz yıllarca gelenek görenek diye kadınlar bastırılmış erkekler şımartılmış onlarında artık genlerine işlemiş ne yaparlarsa yapsınlar hoş karşılanacagını sanıp aynı düzen gidiyorlar işlerine geldiği gibi davranıyorlar kızlar artıkbu düzenin değiştiğini anlatmak bizim elimizde size nasıl davranıyorsa sizde onu aynı şekilde davranın bakın olay nasıl değişiyor sakın kendinizi üzmeyin bunlar niye böyle diye haketikleri gibi davranın taviz vererek düzeleceklerini sanmayın daha fazlasını istiyorlar onun için kendii kurallarınızı ortaya koymaktan hiç çekinmeyin sondan gideceğine baştan gitsin bir gün bizi onlara anlatacagız.

borcincim sana katılıyorum canım. ama bu dediklerini başaracak kaç bayan varki
bir kere bayanların kendilerine güvenleri yok önce bunu kazanmaları gerekiyo. benim için erkekler çok önemsiz kişiler ve hayatımda yer alamazlar. onlar hakkında konuşmak dahi istemiyorum. ayyyy onların olmadıgı bi dünya olsa keşke.

yapma tutku abartma lütfen.
onlarla da olmaz onlarsızlada olmaz.
o yüzde hayatın her alanında olduğu gibi burdada özgüven önümüze çıkıyor.bütün insanlığın sorunudur bu.kadınlar artık kendilerine güvenmeli.birşeyleri tek başlarına yapabileceklerine inandırılmaları lazım.

X