Kadın kadının kurdu değil, yurdu olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar haklısınız ki. Geçen gün konu açtım, Ocak ayında sürtünmüştüm. Acaba hamile miyim diye. Demediklerini bırakmadılar. Ay yerin dibine girdim taytla sürtündüm diye. Demedikleri kalmadı. Sanki bir tek ben sürtünüyorum.

Nitekim hamile de kalmışım. Bunu öğrenince bir konu daha açtım bu test pozitif mi diye. Kopkoyu iki çizgi vardı. Bana dediler kör müsün? 🥺🥺 Üzüldüm çünkü kör değildim, gayet iyi görüyorum biraz miyop olsam da.

Sonra yine inanamadım gittim doktora sordum evet hamilesin dedi ultrasyon fotosu verdi elime. Geldim onu paylaştım, doktor böyle dedi ama güvenemiyorum sizce hamile miyim diye sordum. Cahil dediler bana. 🥺🥺 Bana bana, Artelerine.
Siz sadece bu konuları aklınıza getirip alay etmeye devam edin. Terapi görüyordum ailede şiddet görme geçmişim vardı. Yapılan yorumlar o kadar canımı acıtmıştı ki… iyice ayarınızı kaçırdınız artık bence hepiniz konunun ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor. Hala iğrenç hareketlerinizi salakça örnekler üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz.

Eski konularda o kadar "anlayışlı" yorumlar yapılıyormuş ki, evli bir erkekle olan ilişkisini uzun uzun anlatanlara, gözlerim doldu diye cevap yazanlar mı dersınız, aşk engel tanımaz diyen mi. Favori yorumlarim var hatta benim 🫠

Herkes aynı mizaçta, üslupta değil, gereksiz yükselmiş, bazen bazı konuları takıntı yapmış olanlar oluyor ama genel olarak eskisinden çok daha gerçekçi yorumlar yapılıyor bence.
Sen bir de 2008 konularını oku.kocam beni dövüyor diye konu açanlara aman sen de sinirlendirecek şeyler yapmayıver, keyfi yerindeyken gözüne gözük, aile arasında olur öyle şeyler yazan varmış.kadın kocam annemlere gitmeme izin vermiyor yazmış, aman sen de gitmeyiver ne yapacaksın evli barklı kadınsın, kadının yeri kocasının yanıdır, ben kocam olmadan uyuyamam.senede 1 defa götürüyorsa yeter falan yazmışlar.kocam çalışmama izin vermiyor yazmiş, ne güzel kocan yorulmanı istemiyor, işyerindeki erkeklerden kıskanıyor, seni çok seviyor.erkek gibi erkek maşllah falan demişler.şoktan şoka girmiştim.bambaşka bir ülke olmuşuz resmen.

Düşüncelerini yazmak başka 3-5 kişi toplanıp konu sahibiyle alay etmek bambaşka. Tam olarak bu yapılıyor. Yoksa burada herkes istediği yorumu yapabilir. İnsanların acılarıyla, yaşadığı tatsız şeylerle alay etmek, konuyu sabote etmek neden yapılır, ben de anlamıyorum

Siz sadece bu konuları aklınıza getirip alay etmeye devam edin. Terapi görüyordum ailede şiddet görme geçmişim vardı. Yapılan yorumlar o kadar canımı acıtmıştı ki… iyice ayarınızı kaçırdınız artık bence hepiniz konunun ne olduğunu gayet iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor. Hala iğrenç hareketlerinizi salakça örnekler üzerinden meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz.
Neden bu şekilde açılan konulara salakça örnekler diyorsunuz ki? Siz de zorbalıyorsunuz şu an sürtünenleri. Hatta hakaret ediyorsunuz salakça diyerek. 🥺

Sen de kurallı cümle kur. Anlasam cevap vereceğim. Anlayamıyorum.
tahmin etmiştim hemen altında gülmeler hayırdır arkadaşlar konu sahibine gerçekten hak veriyorum burada milleti kötüleme gıcık etmelere yer aranıyor zaten cok komikti haha çok komikti aman sen noktalamaları çok iyi yerinde kullandın bravo Mervecim

Bazen fazla yüklendiğimiz oluyor ama buradaki üyeler konu linçlerinin %90’ında haklı . Hayatımda kritik bir eşikte olsam ben de konu açarım buraya. Çünkü yorumlar çok gerçekçi ve her açıdan düşünüp yorumlayan birileri çıkıyor. Hiçbir ihtimali es geçemez insan. Ve gerçekleri eğip bükmeden tokat gibi çarptığında daha etkili oluyor maalesef.

Demin misafire tatlı koymayan girişimci kız da senin yüzünden gitti bu arada. Niye çaktırıyorsun ikinci üyelik olduğunu sjdkdkkd accessdenied accessdenied

Düşüncelerini yazmak başka 3-5 kişi toplanıp konu sahibiyle alay etmek bambaşka. Tam olarak bu yapılıyor. Yoksa burada herkes istediği yorumu yapabilir. İnsanların acılarıyla, yaşadığı tatsız şeylerle alay etmek, konuyu sabote etmek neden yapılır, ben de anlamıyorum
Bacım geçenlerde "adetliyken tampon kullanıyorsanız idrarınızı yapamazsınız idrarın basıncıyla şişip düşer o tampon" diyen bir üyeye siz tamponu nereye yerleştirdiğimizi biliyor musunuz dedim diye beni cahil ilan edip bilimsel açiklamalar yapmıştı. Suç benim değil mesela böyle durumlarda cevap verirsem. Ki insan duramıyor. Valla değil.

Neden bu şekilde açılan konulara salakça örnekler diyorsunuz ki? Siz de zorbalıyorsunuz şu an sürtünenleri. Hatta hakaret ediyorsunuz salakça diyerek. 🥺
ben kimseyi salakça bulduğum şeyler için o kişilerin başlıklarına yazıp zorbalamıyorum hala herkes aynı fikirde değil, öyleyse zorbalamak hakkımız diye savunmalar yapıyorsunuz. Neyin ne olduğunu anladınız ama işinize gelmiyor. İyi forumlar

Yılda birkaç kere bu tarz konular açılır. Hatta başka konularda kavgası bile edilir. Sonra bu konuları açanlar, başka konularda millete hamilik yapanları bi görürüm, o kızdıkları kadınlardan da beter olmuşlar. Bekledikleri anlayışı, sabrı, dostluğu kendilerinden görmeyiz pek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X