Kadın kadının kurdu değil, yurdu olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav bazı konular var insan bu cehalete dayanamıyor ben değil parmaklarım otomatik yazıyor resmen. Bence tamamen üyelere b.k atmak da hoş değil. İnternet çağındayız en önemlisi. Çocuğuna kahverengi gözlü olur dedik diye üyelere saldıranları bile gördük daha ne olsun?

İnsanlar çevrelerindeki kişilerden yardım alamayınca gelip buraya yazıyorlar, belki anlatıp rahatlamak, belki fikir almak istiyorlar. Ama bakıyorum da bir çok kişi oldukça ağır yorumlar yazıyor. Karşıdakinin canı zaten sıkkın, o cevaplardan sonra kim bilir ne hale geliyor.
Aslında kadınlar yakınları veya arkadaşları tarafından dinlense ve ilgilenilse herkes kendini daha iyi hissedecek. Kadınların genel konularda hatta özel hayatları konusunda bile konuşmaya, danışmaya, akıl almaya, rahatlamaya ihtiyaçları var. Bence özellikle büyük şehirlerdeki insan iletişimi, arkadaşlık, sorun paylaşmak, muhabbet etmek iyice azalmış. Bu yüzden sosyal medyada çözüm arıyorlar. Küçük yerleşim birimleri bu konularda daha iyi. Komşuluk ilişkileri, arkadaşlıklar, her konunun konuşulabildiği, birbirlerine tecrübe aktardıkları, eğlendikleri ortamlar herkese kendini iyi hissettiriyor. Kasabada yaşıyorum, inanın kadınlar kendi hemcinsleriyle çok daha mutlu. Her şey de kadınlar arasında kalıyor.

Sitede yeniyim, bazı konular üyeleri çıldırtacak kadar ilginç olabiliyor. Konu sahibi biraz anlayışlı olunmasını bekliyor, sosyal şartlarımız nedeniyle galiba.

Herkesi kendim gibi ironiden anlıyor sanıyorum işte, özür dilerim benim hatam. Bundan sonra sizinle karşılaşırsak ayrıntısıyla yazarım sormak istediğimi, “şeye” anlatır gibi…
Yorumunuzu bana karşı bu şekilde yaptığınız için bir kez daha doğruyu savunduğuma inanmış oldum. Tekrar söyleyeyim inşallah herkes bu hayatta kendi gibi insanlarla karşılaşır.

Yorumunuzu bana karşı bu şekilde yaptığınız için bir kez daha doğruyu savunduğuma inanmış oldum. Tekrar söyleyeyim inşallah herkes bu hayatta kendi gibi insanlarla karşılaşır.
Amin demiştim zaten. Ben çok isterim kendim gibi pozitif, eğlenceli, umursamaz, alıngan olmayan, hayattan keyif alan insanlarla bir arada olmayı. Keşke bütün çevrem benim gibi olsa.

Evet ben hassas bir insanım ama çok şükür neyi onemseyip neyi onemsememem gerektiğini öğrendim. Açıkçası bu konudaki kendince benimle geçilen dalgaları ciddiye alamıyorum. Ama başkalarının uzulecegini tahmin ettiğim şeyleri de görmezden gelemedim daha fazla.
Bazı üyeler siteyi ne hale getirdiklerini bildikleri için kendileri ile ilgili bir konu açacağında gizli hesaptan açıyor. Dalga geçmek pasif agresif bir tepki, neredeyse her konuda konu sahibini ortaya alıp dalga geçtikleri için kendileri bile ana hesaplarından konu açmaya korkuyor.

Amin demiştim zaten. Ben çok isterim kendim gibi pozitif, eğlenceli, umursamaz, alıngan olmayan, hayattan keyif alan insanlarla bir arada olmayı. Keşke bütün çevrem benim gibi olsa.
umarım pozitifliğinizi keyifli ve eğlenceli kişiliğinizi millete hakaret etmekle karıştırmadığınız günler görürüz.

Ben kurdu olcam banane

Bu tur ulusa seslenis konularina acayip gülüyorum, kemal sunalin film sahnesi gibi oluyor.
CoOHFiCXgAAsFGM.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X