Anket Kadın ve erkek kanka olabilir mi ?

kadın ve erkek kanka olabilirmi??

• Ankete Katılan
    153
kanka olurlar. çoğunlukla sevgili olamadıkları için. ve birgün sevgili olmak isteyebilirler.

seviyeli bir şekilde yıllarca kanka olanlarda vardır belki hakkını yemeyelim ama ben görmedim.

eşimin kankası değl dostu arkadaşı bile olmasın bir bayan eksik kalsın. devir kötü çünkü.

erkekler kadinlardan cok daha iyi dost olabiliyor..basima ask olayi geldigi icin benim icin olmadi daha sonralari.ama arkadaslarimin var cokta iyiler ask falan da yok neden olmasin..ocu degil yaa..

arkadaşlık başka kankalık muessesi başka bence, arkadaş olunur ama kanka olunmaz, bence kanka olmak için hemcins olmak lazım, aksi taktirde
ne erkeğin ettiği ne saçma sapan futbol jargonundan ne araba vs jargonundan kadın anlamaz anlasada zevk almaz,
ne de kadının sorduğu şekerim sence bana hangi ruj daha iyi gidiyo sorularından, makyaj, regli vs.. jargonlarından erkek anlamaz.
belkide benim kankalık anlayışım farklı, venüslüler venüslülerle, marslılar marslılarla kanka olabilir ancak.
ama arkadaşlık olayı başka, tabii ki de arkadaş olunur
:hulya:

Son düzenleme:
Olur neden olmasın..Karşı tarafa sadece bir 'kişi'olarak bakıldığında..Ama belli bir zaman sonra duygusal çekim baş gösterebiliryor.Tabi ki yıllardır kanka olanlar da var bu şekilde.Ama gözlemlediğim kadarıyla bir bayana bir erkek, hemcinsinden daha iyi kanka olabilmekte..Kadınlar(en azından benim karşılaştıklarım)çekemiyor mu ne birbirlerini birazcık:)

Hep olur denir de ben henüz olanını görmedim. Dostum der yakınlık gösterirsiniz, bir bakmışsınız size aşık olmuş. Sonra suç bende mi, ben mi umut verdim diye kendinizi sorgulamaya başlarsınız. Aynı durum başınıza birden fazla kere geldiyse iyice paranoyak olursunuz. Daha mesafeli olmaya çalışırsınız. Bu kez de dostluk gelişmez zaten. işte böyle birşey... delikafadulden

bi kankam vardı.
3 aydır sevgilim:KK70:
o yüzden hayır dedim.
dünyanın en iyi çiftlerinden biriyiz:):nazar:

bencede olamaz
bizzat olamayacağına tanık oldum
okul hayatım boyunca kimi kardeş gibi gördüysem hepsi niyetini bozdu maalesef
kesinlikle zannetmiyorum

Bence olamaz.Ne zaman bir erkeğe kanka gözüyle baksam ilerleyen zamanlarda aşık oluyor bana we arkadaşlığınıda kaybediyorum hal waziyet böyle olunca...

Kişiden kişye göre değişir bu durum ...Olmaz diye bir kural yoktur.

Bana normal geliyor aslında olabilir niye olmasın diyenlerdenim fisfisfis

Ama erkek açısından da düşündüğüm zaman pek olmaz gibime geliyor,
çünkü erkeklerin aklı bir yere kadar normal bir yerden sonra anormal çalışmaya başlıyor.

Yani akılları hemen cinselliğe kayabiliyor.alsanaalsanasmile

Önemli olan karşı cinsin hemen beklentiye girmeyip cinsi açıdan amaç gütmemesidir.

olmadı olmuyor suana kadar 4 tane yakın gordugum arkadasım vardı birinin bana ilgisi oldugunu biliyordum okul zamanında okul bitikten sonra ya sevgili olalım yada gorusmeyelim dedi,biri onun arkadasıydı oda okul bittikten sonra cıkma teklifi etti en yakın arkadasın beni seviyordu deyince ben sordum ona ilgisi bitmis dedi,bir tane vardı onunda en yakın arkadasıyla aramızda birsey vardı ama bana notlar yazmaya basladı ilgisinin oldugunu soyledi,bir taneside yakın durduktan sonra teklif etmisti ve bunların hepsi aynı sınıftaydı erkeklerden kanka asla olmaz

Kadınlar genelde olabilir diye düşünebiliyorlar ama erkekler aynı şeyi düşünüyor mu bilemiyorumm..
Onların tabiatları bizden farklı neticede..
Birgün kankanım diyip ertesi gün sizinle birlikte olmak isteyebilirler normal bişeymiş gibi..

benim çoğu arkadaşım erkek kankam oluyolar ama hepside benden küçük
büyüklerle hiç anlaşamam hemde kötü gözle bakar arkadaşlık bozulur falan die.
kaydirigubbakcemile

X