Anket Kadın ve erkek kanka olabilir mi ?

kadın ve erkek kanka olabilirmi??

• Ankete Katılan
    153
Bu biraz da bulunduğun ortama bağlı bişey.
Arkadaş çevrenin,bulunduğun ortamın kültür düzeyi yüksekse,nezih ortamlarda bulunuosan erkek arkadaşların sana başka türlü bakmıo,doğal olarak şüpheye mahal vermeden sağlam dostluklar kurulabilio.
Kendimden biliyorum,mahalle ortamında çok iyi arkadaşım dediğim her erkek arkadaşım bana farklı şekilde bakmaya başladı zamanla.
Ama iyi bir lise kazandım,farklı ortamlardan farklı insanların olduğu bi okula gittim her düzeyden insanla tanıştım ve bana uygun olan insanlarla arkadaşlık yaptım,çoğu da erkekti bunların ve önceden yaşadığım o sıkıntıyı hiç yaşamadım.
Hala da en yakın arkadaşlarımın çoğu lisede tanıştığım erkek arkadaşlarımdır.
Bi de şöyle bişey var,gereksiz tartışmalar,alınganlıklar,kaprisler,bazen çekememeler olabilio iki kız arasında,ama erkek arkadaşlarla bu sorunları yaşamıosun.

evet bence vr çünkü benim vr ve onu çook seviyorum sırdşm benim elektriklenme yok basılrı olyor kanka sevgiliye dönüyor

evet olabilir
hala en samimi arkadaşımız bizim karşı cinsten ve yıllardır hiç bir sorun yaşamadık.

Önemli olan cinsiyet değil insanlık. Karşınızdaki insan olmadıktan sonra kendi cinsinizle de kanka olmak ne derece sağlıklı olur ki? İnsan olsun, isterse homoseksüel olsun.

Neden olmasın?
Tamam, kafa olarak uyuştuğun kişilere kanka dersin ama her kafa dengi arkadasına da birşeyler hissedemezsin ya.
Gönül bu boru değil. Hem herkes sevgilisiyle yada eşiyle çok iyi anlaştığı için mi birlikte? Hayır.
Bir an gelir o duyguyu karakterinin çok çok dışında hiçte anlaşamadıgın bir erkekte yakalayabilirsin.
Karşı cins kankalarla süper geçiniyoruz diye günün birinde onlara aşık mı olalım:KK60:
istesekte olamayız ki aşk sonradan oluşan birşey değil sevgi gibi.
Ama sen gidip hoslandıgın cocukla (kızla) kanka olursan bile bile lades yaparsın.
Hislerin kontrolsüzse biz napalım? :KK36:

bence erkeklerden daha ıyı dost oluyor cunku onlar hemcınsımız olmadıgı ıcın onerılerı ve yorumları daha samımı ve ıcten ve daha gercekcı oluyor cunku kadınlar bazen samımı olmayabılıyor yanı hep bı cekememezlık varmıs gıbı oluyor bayanlar arasında...

X