Kadınların üstüne neden bu kadar gidiliyor?

Ürkütücü işte 15 yaşında bir kızı düşün lise boyunca sadece sınıfta hemcinsleriyle muhatap oluyor, arkadaş oluyor. Sonra yıllar geçip lise bitiyor. Ve pandemi faktöründe de iki sene evde kaldık. Yani erkek vücudunun bu sözünü ettiğim örneklediğim kıza çok rahatsız edici gelmesi gerekir. Örneğin bu kız kendinden uzun bir erkek görünce bile bunu acayip bulabilir. Bana normal olan bu gibi görünüyor.
Lise boyunca niye sadece hemcinsle muhattap olunduğunu anlamadım. Kız lisesinde mi okudunuz? Anaokulundan beri hem kız hem erkeklerin olduğu ortamdaydım, yeti geldi sınıfça haylazlık yaptık, okul dışı aktivitelere birlikte katıldık. Karşı cinsin size bu kadar rahatsız edici gelmesi lezbiyen olsanız bile hiç normal değil.
Kendinden uzun erkek görünce acayip bulması mı? Puhahaha? Ablacım anası babası expat olan çocuklar güney Afrika’da zencilerle aynı okula gidiyorlar da sizin kadar şok olmuyorlar

Söz ettiğiniz saçma sapan şekilsiz yaratığımsı bir vücut neden hoşuma gitsin ki? Kadın olduğum için mi? Bunun bir ilerisi neden evlenmiyorsun, neden hamile kalmıyorsun olur. Ben ileride bu baskılarla karşılaşmak istemiyorum.
Yanlış düşünüyorsun. Senin kadınlardan hoşlandığın gibi, erkekten hoşlanan erkek var. Ve birde kadın erkek ilişkisi var. Sana göre yaratık olmaları bu hakarete giriyor. Erkeği de kadını da yaratan bir. Neyi irdeliyorsunuz tam olarak. Sevmiyor itici buluyor olabilirsiniz ancak şekilsiz ve yaratığımsı ne demektir ya ? Bu nasıl zihniyettir.

Bizde değiştik vucudumuz kadınlaştı napalım şimdi aynaya bakıp ayyy ne iğrenciz mi diyelim. Konu sahibi senin kafan karışmış sen kadınlardan hoşlanıyor olabilirsin sorun yok. erkek arkadaşın olmak asla zorunda değil. ama bir kadın neden erkeklerden hoşanıyor demek saçma yani hoşlanır sakalından da hoşlanır genişlemiş kas yoğunluğundan da büyümüş ellerinden de kalınlanmış sesindende. Banlatcan beni daha nelerden hoşanıyoz bilsen kalp krizi geçirirsin. Bir de siz nerde lise okudunuz lise de pek minnoş minnoş kız arkadaşlarla takılmadık. karma bir arkadaş grubumuz vardı. sevgilimiz de oldu yani.

Erkekler baskı görmüyor mu zannediyorsun
Abime hala söylüyor herkes eş dost akraba neden evlenmiyor diye yani ne erkek ne kadın olmakla alakalı
Sırf bu yüzden annem bazı akrabaları görmek istemiyor. Israrla erkek kardeşimin ne zaman evleneceğini soruyorlar. Başka dert yok çünkü insanlar için 😏

Aşko mu korkuyorum demin canım dedin şimdi aşko 🥺😂😂 kimi kendime layık göreceğime bırakta ben karar vereyim 5 yıllık sevgilimi senin yaratık tiplemenle birakcak kadar sıyırmadım henüz .👍🏻
Şundan söz etmek istiyorum. 1.74 boyundaki kadında bir kadından söz etmek isterken ondan yengeniz diye bahsedebilir. Veya kız tavlamaya gidiyorum diye espri yapabilmeli. Veya bacaklarını açıp oturabilmeli. Ağzı bozarak konuşabilir.

Selamlar, sizce de yaşadığımız toplumun zihniyeti ve zaman çok kötü değil mi? Özellikle 25 yaş altı olan gençlik mesela. Sanki herkesin sevgilisi veya karşı cins arkadaşı olmalıymış gibi hissediyorlar, davranıyorlar. Bu bana çok rahatsız edici geliyor. Örneğin ben kendimle yaşıt bir kızın üzerinden örnek vereyim. Kız 20 yaşında ve onun erkeklerden hoşlanmasını bekliyorlar sırf kadın olduğu için. Bu çok rahatsız edici ve kabullenmesi zor bir şey bana göre. Bu kız 5 sene önce lise 1'e gidiyordu. Ve arkadaşlarıyla kız kıza eğlenen, gülüşen, hoş vakit geçiren bir kızdı. Evden okula okuldan eve küçük bir hayat sürüyordu. Şimdi ne değişti de evlenme, sorumluluk alma gibi şeyler bekleniyor yani? Ayrıca 20 yaşında bir kızın erkeklerden hoşlanması inanın ki çok zor. Kavgacı, küfürbaz, yanında bıçak taşıyan, çoğunluğu çirkin, zorba insanlardan nasıl hoşlanabiliriz? Ayrıca dediğim meselede olduğu gibi 20 yaşındaki bir kız 5 yıl önce karma bir lisede okuduysa eğer yanakların çok az veya hiç sakal olmayan erkekler görüyordu. Şimdi 20 yaşına geldiğinde ise üniversitede sakallı, oldukça kıllı yaşıt karşı cinslerini görüyor. Ben bir genç kız olarak kızların, erkeklerin bu değişimlerini nasıl kabullendiklerine akıl sır erdiremiyorum. Çok korkunçlar bence. Ve belki çoğunuza ters ama bu saydığım sebeplerden ötürü 20 yaşındaki bir kızın kendi hemcinslerinden hoşlanması çok doğal bir şey. Ki bence olması gereken budur. Yani ben artık gerçekten çok çekingen bir insan oldum. Bu düşüncelerimi anlatamıyorum arkadaşlarıma. Yaşıtlarımla arkadaş olmakta çok zorluk çekiyorum. Büyüklerle zaten olmaz. Evden dışarı bile çıkarken tedirgin oluyorum. Ve yaşıtım kızların nasıl bu kadar serbest olduklarını hiç anlamıyorum. Bu arada kesinlikle cinsiyetçilik yapmıyorum bir erkek de kızlardan rahatsız olabilir. Yani saydığım şeyleri o da kızlara karşı hissedebilir. Ama toplum neden buna saygı duymuyor? Yani biz niye 20 yaşında insanlar olarak karşı cinslerimizin değişimini normal karşılamalıyız? Üstüne üstlük onlar onlardan hoşlanma gibi zorunluluk varmış gibi? Mesela bizim okuldaki kızlar da çok zorba. Erkeklere mesaj atmışlar. Sonra da çocuklar galiba bunları mesajı okur okumaz engellemiş. Yanlış hatırlamıyorsam kızlar çocuğa gece vakti mesaj attıklarını demişlerdi. Bu da çok korkunç değil mi? Ben çekindiğim için onlara bu yaptıklarının zorbalık olduğunu ve karşı cinslerine gece mesaj atmalarının yanlış anlaşılabileceğini anlatamadım maalesef. Bence önce kadınlar özellikle de öğrenci olan genç kızlar bilinçlenmeli. Hem bilinçlenirlerse kendilerini kalıplaştırmazlar. Ben çocuğa ne mesaj attıklarını tam bilmiyorum ama gece geç vakit olması rahatsız edici.bence. Sizce bir kızın 15 yaşındaki haliyle 20 yaşındaki hali arasında dağlar denizler kadar fark olmalı mı? Yoksa kızların üstüne çok fazla mı gidiliyor?
Daha açık anlatın , kızlardan mı hoşlanıyorsunuz ?
Toplumumuzda ayıplanan durumlar bunlar .
Bundan mı şikayet ediyorsunuz ?
Tam olarak nedır derdınız ?

Şundan söz etmek istiyorum. 1.74 boyundaki kadında bir kadından söz etmek isterken ondan yengeniz diye bahsedebilir. Veya kız tavlamaya gidiyorum diye espri yapabilmeli. Veya bacaklarını açıp oturabilmeli. Ağzı bozarak konuşabilir.
Bacakları açıp oturmakta mi bitiyor. ? Zaten bilinçsiz yetişen bir nesil yüzünden ağzı bozuk cocukalr yetişiyor. Bu mu istediğin. Çok saçma sapan şeyler.

Bacakları açıp oturmakta mi bitiyor. ? Zaten bilinçsiz yetişen bir nesil yüzünden ağzı bozuk cocukalr yetişiyor. Bu mu istediğin. Çok saçma sapan şeyler.
Abla çocuklar değil 1.74 boyundaki kadınları diyoruz.

Kendine onu layık görüyorsan bir şey diyemem aşkoooo
Saçmaladınız ama siz hoşlanmıyor olabilirsiniz ama yanlış veya iğrenç birşey değil

Eşcinselleri savunan birisiyim eşcinsel olmadığım halde iki yetişkin insanın birbirisiyle isteyerek birlikte olması kimseyi ilgilendirmez

Bence siz tedaviye gidin cinsel kimliğinizden utanıyorsunuz ve hırsınız öfkeniz dışa vuruyor

X