Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

Size katılmıyorum yani genelleme yapmaniza katılmıyorum kitap okuyan biri olarak bunu insan her dakika dile getiremez forumda genel olarak hamilelik bölümü ve derdim var bölümü aktif eğer burdan vardıysaniz çok yanliş düşünmüşsünüz..hepimiz kitap okuyorum bazılarımız daha çok bazılarımız ise işten çocuktan vakit bulduğunca..

Ay çok mutlu oldum. Demek golf oynuyorsunuz? Match mi yoksa stroke play mi daha çok?
İçimiz kıpır kıpır şu an.
Sizin gibi üyeler... o kadar az geliyor ki aramıza.
Heyecanımızı mazur görün.
Elimiz ayağımız birbirine dolandı şu an.
Sunumsuz yakalandık resmen.
bana niye bu sekilde laf atiyosunuz ki aramizda tenis oynayan yoktur deseydi de baska bir kisi ben tenis oynuyorum derdi. standardi yukselteyim diye latife ettim. kimin kim oldugunu bilmiyoruz kim biir burada kimler var konu sahibine laf atin golf oynamayi sinema tiyatrodan konusmayi bir seviye kriteri olarak belirledigi icin. surada dertlesiliyor ivir zivir muhabbet ediliyor. sosyal medyada kim gercekte oldugu gibi var oluyor? herkes bir tarafini gosteriyor.

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
Ülke olarak ekonomik sıkıntı çekiyoruz bu yalan değil. Demek istediğim golf oynamak için bir bütçe lazım... Bazı şeyleri maalesef hobi edinemiyoruz madi sıkıntıdan dolayı.. Ve kültürsüzlük ile bir alakası yok buraya üye olup soru sormakla.

Bu konuyu açıp böylesi yorum yapmayı son derece hadsiz buldum. Madem burası kültürsüz insan kaynıyor , o vakit gidin yüksek kültür seviyenize uyan sitelerde gezinin. Zira internet uçsuz bucaksız bir alem . Elbet vardır sizin gibi kültür abidesi insanlar biryerlerde

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.

Ne gereksiz bir özeleştiri , o zaman kültürlü insanların olduğu başka forumlarda takılın.

X