Kadinlarkulubu üyelerinin çok kültürsüz olması

Öncelikle lütfen bana kızmayın bu konuya bir özeleştiri edasıyla yaklaşmanızı rica ediyorum. Son zamanlar kadınlar kulubunde fark ettiğim bir durum; kimse şiirden,sinemadan,kitaplardan bahsetmiyor. Aramızda golf oynayan bir arkadaşımızın olduğunu bile düşünmüyorum, maalesef şunu yazarken yüreğim parçalanıyor ama durum böyle. Konular hep destekli sütyen, elektrikli süpürge, kombi ısıtmıyor vs falan. Arkadaşlar lütfen kendimize gelelim. Mutluluk destekli sütyende değil, şiirlerde şarkılarda.
Kız o yüzden mi bir sütyen yakmadın neler geldi başımıza 😂😂🤣🤣

Cıks onlar bir tek golf sahasindaki çim biçme makinesini biliyorlar:KK14:
Ama supurgeyi de biliyorlardir Mune Mune yao_O

Ünlü golfcü,kiymet bilmez Prens Charles'in annesi,,rahmetli güzel Diana'nin kaynanası Kralice Elizabeth, aile yadigari kristalleri kimseye elletmiyor,elcagiziyla yıkıyormuş.

Ben de eski başbakan Blair'in esinin yalanciyim,gözüyle görmüş,bozuntuya vermeden o da girismis,laflaya laflaya bitirip cikmislar:KK45:

Nr saçma bir düşünce tarzı tanımadığınız milyon tane bayanın kültür seviyesini açılan konulardanmi ölctunuz yazık halbuki bu forum kadinlarinlarimizin sertlestigi kimseye amlatamasigi konuları paylaştığı bir yer sizin haddinizemi kendimize gelelim demek herkesin kendine göre kültürü vardır herkes bunu göstermek zorunda değil!!!

Asıl golf avam bence, körling oynayan varsa beri gelsin.
Körling pist ve donanım gerektirir, öyle golf gibi saldım çayıra vurdum sopaya değildir.
Ay ne kültürsüzlük ya bu, golf diyor.
Fakir sporu bir kere bağ bahçe çim ıykkk:63:
Ehhehheh,golfta donanim ister,en azindan toprakta kostebek delikleri,mese sopasi filan:KK70:Allahim bu benmiyim,cahilligimi kendi yüzüme vurdum:olamaz:

bana niye bu sekilde laf atiyosunuz ki aramizda tenis oynayan yoktur deseydi de baska bir kisi ben tenis oynuyorum derdi. standardi yukselteyim diye latife ettim. kimin kim oldugunu bilmiyoruz kim biir burada kimler var konu sahibine laf atin golf oynamayi sinema tiyatrodan konusmayi bir seviye kriteri olarak belirledigi icin. surada dertlesiliyor ivir zivir muhabbet ediliyor. sosyal medyada kim gercekte oldugu gibi var oluyor? herkes bir tarafini gosteriyor.

Ben size demedim ki zaten konu sahibine yazdım, sizi alıntılamadım ki? Neden üzerinize alındınız hiç anlamadım?

Yaaaa beni sürekli banlıyorsun ama gene de bayılıyorum vallahi sana sayın Mune Mune aplammm :KK200: :KK70: hastayımm senin şu yorumlarına :KK70: :KK70: :KK70:
Olsun,beni de banliyor,sayesinde kış hazirliklarimi bitirdim,yoksa Mune'nin kilere dadanacaktim:KK70:

Ehhehheh,golfta donanim ister,en azindan toprakta kostebek delikleri,mese sopasi filan:KK70:Allahim bu benmiyim,cahilligimi kendi yüzüme vurdum:olamaz:
Onlar eskidendi.
Şimdi belediyeler sağolsun her yer park bahçe çim, e bizim insan durur mu çimde kale yapan var, tek katlı ev, mangal yapan var.
Hepsinin delikleri mevcut.
Golf arabası desen büyük siteler içlerinde bile kullanıyor artık ele ayağa düştü.
Sopa bizim milletin arabasında daima var😂
Ay bu spor mu kültürlü ıykkk

Olsun,beni de banliyor,sayesinde kış hazirliklarimi bitirdim,yoksa Mune'nin kilere dadanacaktim:KK70:
Vallahi he :KK70: ben gerçekten çok ban yiyorum :KK70:
Ama Mune ablama anlatamıyorum ben mesela bir yorum yapıyorum ( saygı çerçevesi içinde ) x biri kalkıp acayipsin bilmem nesin abi bu benim kararım benim yorumum seni ne ilgilendirir ? öyle değil mi.. hayır ben herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ama herkes bi haller şekiller şukullar :KK70: bende üzerime çok oynayınca dayanamıyorum sonra ver yansın :KK70: sonra bakıyorum 3 saat sonra bam bam bam :KK70: :KK70: bir de öyle bir şey kii ağır tahrik burada işlemiyor :KK70: işin içinde tahrik var ben 5 gün yiyorum bana sataşan x kişi 3 gün yiyor :KK70: sonra ben çıldır çıldır :KK70: :KK70:

X