Kadınsı, hafif ağır bir koku arıyorum

Bu arada bende dior jadore ve mugler alien tavsiye ederim.kalici ve taze kokulardır

Bilgi icin tesekkurler canım.bende en son severek aldigim parfumum niye burnuma gelmiyo ki diyodum.butunlesiyoruz demek ki
Rica ederim. Demek ki öyle canim. Ben bir başkasında begendigim bir kokuyu, gidip denemistim de aldim. Çokta para verdim. Aman Allah'ım bas agrisi kusma istegi rezalet biseydi . Kullanmiyorum suanda

tom ford black orkid kullanabilirsin canım ayrıca manifesto (çok ağır) ..

Kendi teninizde,bir süre sonra almadığınız koku sizin kokunuzdur. Size uyumludur. Parfumu sıktıktan yarim saat sonra eger geliyorsa o koku burnunuza o parfümü kullanmayınız.
Aa onun sebebi o muuBargellodan bi parfüm denemiştim burberry classic ay Allah'ım o koku burnumdan iki gün gitmedi hiç de haz etmem, Noa denedim çok beğendim başka bi zamanda, yarım saat bir saat ya burnuma geldi ya gelmedi o derece yani, sonra Noa'yı almıştım herkes diyor ki ayy buram buram kokuyor, ama bana hiç gelmiyordu

Evet canim . Bende tom ford almıştım ve deneyerek almıştım aman Allah'ım felaket. Sonra kardesime verdim. O sıkınca da bana biseyler oluyor. Burberyy classic de beter evet hele burberry weekend kusma garantili ben dün lancome sıktım hic kokusunu almadım. Bir tanıdık markasını sordu. Demekki baya kokuyor oysa sabah 11 da sıkmıştım aksam 8 de gordu beni soruo

Teşekkürler bilgi içinBurberry classic ve weekend en sevmediğim iki koku olabilir seveni çok saygı duyuyorum ama ben dayanamıyorum tahammül edemiyorum yani

Lancome Miracle miEğer oysa çok temiz bir koku diyorlar öyle mi, ben Noa bağımlısı oldum iyice sindi de zaten başka bir şey kullanamıyorum

Lancome Miracle miEğer oysa çok temiz bir koku diyorlar öyle mi, ben Noa bağımlısı oldum iyice sindi de zaten başka bir şey kullanamıyorum
Rica ederim canim. Yok o degil la vie est belle olan kokusu. Temiz bir koku. Bir ara düşünebilirsin. Noa yi bilmiyorum hiç bende. Bir ana deniyim bakayim bilegimde kalsın seversem alıyım ben de

Rica ederim canim. Yok o degil la vie est belle olan kokusu. Temiz bir koku. Bir ara düşünebilirsin. Noa yi bilmiyorum hiç bende. Bir ana deniyim bakayim bilegimde kalsın seversem alıyım ben de

Noa böyle bebek pudrası gibi çok kremsi, kadifemsi bir koku, hatta çarşafa filan sıkınca çok rahat uyutan bir kokusu var, hem çok feminen alttan vanilya kendini hissettiriyor, hem çok yumuşak

Shiseido everbloom
Bvlgari omnia

Ikisi de kesinlikle çok kalıcı
Ben de sıkınca kokuyu almıyordum arkadaşlar buram buram kokuyor diyordu demek biz de butunlesmisiz

Ayyy hepiniz şahane önerilerde bulunmuşsunuz yaa Çok teşekkür ederim, çook parfüm isimlerini not aldım, inşallah bakıcam kokularına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…