Kafa karışıklığı

Donutlatte

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2021
41
10
35
Merhabalar. Aslında daha önce de buna benzer bir şey sormuştum. Bir iş arkadaşım var. Yaşlarımız ben 33 o 35 yaşında. Bu çocuk bizim odaya geliyor gözlerimin içine bakıp konuşuyor istemsiz sırıtma ifadelerimiz oluyor ve baya hoşlanıyor dersiniz o an dışarıdan bakınca. Ertesi gün geliyor laf atıyorum yüzüme bakmadan cevap veriyor. Ben de ilgilenmesem telefonunu mu değiştirdin gibi mutlaka benle konuşuyor. Icecek isteyecektim ne icersin dedim filtre kahve istedi o olmaz mutfaktan isteyemeyiz dedim. Neden isteyemeyecegimizi de biliyor. Ben nescafe icicem nescafe iç dedim ama filtre içmek istiyorum ben dedi gülerek. Bende 1 km ötede s.trb.cks var dedim. 25 lira dedi. Evet pahalı falan dedim. Ne bekliyor oda arkadaşlarımın yanında buluşalım ısmarlayayım falan mı. Dengesiz mi bu çocuk.

Daha kaliteli sohbeti ve davranışları olan adaylarla vakit geçirin bence bu adamın ne yaptığı ne de dediği birbirini tutuyor. Tutarsız adamlar yorar, verdikleri sonuçlar da kafayı günlerce yormaya değmez oluyor hep

Bu adamla ilgili, ilk olarak 16 Aralık 2021 de konu açmıştınız.

Kendisiyle neredeyse 1 yıldır aynı birimde çalışıyorsunuz ; yaklaşık 10 aydır da kendisinden hoşlanıyorsunuz. Normal sohbet edebilen bir adam, size karşı ilgisi olsa; şimdiye kadar sizinle dışarıda zaman geçirmek için bir adım atabilirdi diye düşünüyorum.

Dengesiz. Kaçanı kovalayıp elde ettikten sonra ortadan kaybolmayı seviyor.

Sen adamı iyice takıntı yaptın.Psikologla mı görüşsen? Tekrar tekrar konu açsan da adam sana aşık olmayacak. Senin ilgini fark edip seni friendzonelayan bir adam bu, her şeyden kendine anlam çıkartmayı bırak ergenler gibi, koskoca kadınsın

Adamın hissi duygusu yok
Bir erkek bir kadınla ilgilense
Konuşur , sohbet eder , bir şeyler içelim der , görüşür vs
Böyle şeylerden anlam çıkarmayın.

12 mayısta da aynı konuyu açmış
Muhtemelen kendi kendine gelin güvey oluyor gibi geldi bana da
Adamdan hoşlanıyor
En ufak o tarafa bakmasından , gülümsemesinden anlam çıkarmaya çalışıyor

Bu sürede her gün onu düşünüp aşkından ölmedim tabiki. Hatta bende hep bey diyorum arkadaşlar diyorum cool takılıyorum. Hoslanmamaktan ziyade sürekli bir herkes benle ilgilensin egosu var evet haklısınız elde tutmaya çalışıyor. Bu günden sonra hiç ilgilenmeyecegim.

İlgilenme ama bak cidden
Böyle şeyler zaman kaybı

Ismarlasın o zaman. Sizden hoşlanıyor gibi değil de yılışık bir tip gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…