Kafam çok karışık içinde bulunduğum durumun doğru olmadığını biliyorum

Bakın yukarıdaki yorumumu okumadınız ben hastanedeki kişiyle selamlaşma ve sosyal medya dışında görüşmedim hoşlandım demedim henüz ilişkim bitmeden böyle bir durumun içine girmedim. Ki benim karakterime uymayan birşey kendime hayret ediyorum nişanlım dediğim kişi için bir zamanlar ölüp bitiyodum ama bana yaşattırdıklarıda ortada ben hastanedeki kişiyle görüşmüyorum hoşlantı var evet doğru olmadığını biliyorum
Hepsini okuyorum. Eksik kalan yerleri size tekrar soruyorum. Siz parmağınızda sevgilinizin yüzüğünü mü takıyorsunuz? Ayrıldığınizi kimler biliyor? Aileler biliyor mu? Ayrılalım dediniz okey ama o kadar çok ayrıl barış yapmışsınız ki ciddiye alınmamış olabilirsiniz

Hepsini okuyorum. Eksik kalan yerleri size tekrar soruyorum. Siz parmağınızda sevgilinizin yüzüğünü mü takıyorsunuz? Ayrıldığınizi kimler biliyor? Aileler biliyor mu? Ayrılalım dediniz okey ama o kadar çok ayrıl barış yapmışsınız ki ciddiye alınmamış olabilirsiniz
Babam yüzük takılırsa dönüş olmaz dediği için yüzük takılmadı, aileme olmayacağını söyledim ailemde karar senin kararın özellikle babam ben sana en başında söylediğim zaman beni dinleseydin insanlar evimize gelip mağdur olmazdı tanışılmazdı yinede sen yaşayacaksın eğer ankaraya gitmek istersen yolun açık olsun yok istemiyorum dersen yine karar senin tanıdığım emin olduğum biri olsa kızım şöyle yap derim bende bilmiyorum dedi

Babam yüzük takılırsa dönüş olmaz dediği için yüzük takılmadı, aileme olmayacağını söyledim ailemde karar senin kararın özellikle babam ben sana en başında söylediğim zaman beni dinleseydin insanlar evimize gelip mağdur olmazdı tanışılmazdı yinede sen yaşayacaksın eğer ankaraya gitmek istersen yolun açık olsun yok istemiyorum dersen yine karar senin tanıdığım emin olduğum biri olsa kızım şöyle yap derim bende bilmiyorum dedi
Okey ana konuda çok karışık anlatmışsınız. Aileniz istemiyor, siz de ayrılmak istiyorsunuz ancak erkek tarafı hazırlıklara başlamış. Önce net olarak konuşun ayrılın, lafta değil. Biraz dinlenin kafayı toplayın sonra başka ilişkilere şans verin.

Okey ana konuda çok karışık anlatmışsınız. Aileniz istemiyor, siz de ayrılmak istiyorsunuz ancak erkek tarafı hazırlıklara başlamış. Önce net olarak konuşun ayrılın, lafta değil. Biraz dinlenin kafayı toplayın sonra başka ilişkilere şans verin.
Sanırım en mantıklısı bu olucak teşekkür ederim yorumunuz için

Eeeeee baban hakli. Sen istemiyorsun, karsi taraf garip bir cins, ailesi istemiyor ama insanlari yine de kaldirip evine getirmissin olmayacak bir is icin. Baban da senin doydoy akilli oldugunu fark etmis, evlenmiceksen karsi tarafi ugrastirma demis. Dogru diyor adam. Bakti ki kizi ne yaptigini bilmiyor , adam duruma el koymak istemis.

Hastanede calisiyorsunuz ve nisanliniz boyle bir durumda destek olmuyorsa bu bile basli basina bir ayrilik sebebi bence. Zaten anlattığınız da genel olarak ilgisiz birisi, size sizi sevdigini duzgunce hissettirmemis hatta ayrilik fikrinizi soylediginizde cabalamamis bile. Tamam saygi duyar da seven insan bi korkar. Bence hastanedeki çocukla sansinizi deneyin ve en kisa surede ayrılın zaten babanizla abinizin de icine sinmemis, hissetmisler demek. Hem gitmek istemediginiz sehirde yasamak zorunda olmak da var bir de acil ayrilin

Neden ayrılmıyorsunuz o kısmı anlamadım ben. Neyi düşünüyorsunuz daha? Aileniz istemiyor, siz istemiyorsunuz. Neden sürüncemede bırakıyorsunuz? Ayrılın yeni adayla görüşün bu kadar basit.

Vicdanım el vermediği için buraya yazdım ve karşımdaki insan ona yalvarıp yakardığım halde tek kelime etmeyen biri ben hastanedeki cocukla görüşmedim ona kendisinden hoşlandığımı söylemedim
Sevgilini bırak ayrıl güzel bir dille anlasamiyorsunuz belli sevmiyorsun onu kimse hsketmiyor aldatilmayi

Güncelleme ++

Merhaba arkadaşlar, ne yazıkki çok kötü durumdayım tekrar yeni konu açmak yerine konumun güncellemesini yaptım.
Evlilik yolunda ilerlediğim kişiden ayrıldım. Hastanede tanıştığım kişiyle görüşmeye başladım. Hastanede tanıştığım kişi bir ay içerisinde telefonunu farklı iki kızın aradığını gördüm. Aldatan gerçekten aldanır. Bana müstehak olduğunu biliyorum bu durumun. Üç yıllık ilişkimi iki gün tanıdığım biri uğruna ve onu bi nevi aldatarak bitirmemin sonucu diğer çocuktanda ayrıldım bunlara göz yumamazdım ve hergün vicdan azabından pişmanlıktan ağlıyorum yemin ederim benim karakterime uymayan şeylerdi. Artık ömür boyu yalnız kalıcam böyle bir günahla kimsenin hakkına girmeye hakkım yok. Yemek yiyemiyorum hergün ağlıyorum ara ara intihar düşünceleri aklıma geliyor çok büyük çıkmazdayım.

Güncelleme ++

Merhaba arkadaşlar, ne yazıkki çok kötü durumdayım tekrar yeni konu açmak yerine konumun güncellemesini yaptım.
Evlilik yolunda ilerlediğim kişiden ayrıldım. Hastanede tanıştığım kişiyle görüşmeye başladım. Hastanede tanıştığım kişi bir ay içerisinde telefonunu farklı iki kızın aradığını gördüm. Aldatan gerçekten aldanır. Bana müstehak olduğunu biliyorum bu durumun. Üç yıllık ilişkimi iki gün tanıdığım biri uğruna ve onu bi nevi aldatarak bitirmemin sonucu diğer çocuktanda ayrıldım bunlara göz yumamazdım ve hergün vicdan azabından pişmanlıktan ağlıyorum yemin ederim benim karakterime uymayan şeylerdi. Artık ömür boyu yalnız kalıcam böyle bir günahla kimsenin hakkına girmeye hakkım yok. Yemek yiyemiyorum hergün ağlıyorum ara ara intihar düşünceleri aklıma geliyor çok büyük çıkmazdayım.
ilişkiniz iki günlük dediğiniz adam yüzünden bitmemiş ki. Daha ailenin memleketinizi sorgulamasıyla zaten bitmiş ki eski sevgiliniz her şeyin üzerine de fazlasıyla tüy dikmiş. Gereksiz bir suçluluk psikolojisi içindesiniz. her ikisinden de Allah kurtarmış sizi gidin sadaka verin, lokum falan dağıtın. Ciddiyim.

X