kafam çok karışık tavsiye istiyorum

Boş ver sen de artık.etrafında hiç mi erkek yok o olmasa başkası olur.uzak mesafe ilişkisi yıpratır seni.

o zaman son kararımız nedir ben aramıyorum? özür de dilemiyorum hani ısıtıp ısıtıp aynı şeyi açmamak adına o yazarsa normal cevap veririm?

merhaba hanımlar dışarı gözle fikir almak istiyorum. ortak bir arkadaşımız olan biriyle tanıştık 1 ay önce ve bu bir ay boyunca 7-24 hep mesajlaştık tanıdık birbirimizi daha sonra sevgili olacak gibiye kaydı muhabbet ve sonunda beni daha iyi tanımak için yanıma gelmek istedi en azından bana böyle söyledi kendisi yabancı.
yanıma geldiğinde güzel vakit geçirdik sürekli gezmek istedi tam beklediğim gibi değildi daha çok evde sohbet ederiz takılırız diye düşünmüştüm ama çok üzerinde durmadım. hatta tam iki gün boyunca benim burada işim olduğu için kendisiyle gidemediğim için tek başına başka bir şehri görmeye bile gitti. yanımdayken kendisi sevgili olma konusunu bile açtı ben uzağız zor olur dedim. deneriz demedi ama
ülkesine döndüğü son gün bilgisayarında 4 yıl çıktığı eski sevgilisinin adında bir klasörü gördüm ve bir kere de yanımda mesajlaştılar. çok büyük kavga çıkardım aklında biri vardıysa bunu bana önceden söylemeliydin dedim. o da sinirlenmen anlamsız sadece anı bunlar kötü ayrılmadık neden silecektim ki arkadaşız sadece şuan bir kere konuştum sadece sen de biliyorsun hep yanımdaydın dedi ama dediğim gibi çok kötü şeyler söyledim ben de çok kötü bir kavgaydı.
şuan ülkesine döndü ve eskisi gibi değil ben yazmazsam yazmıyor yazsa da çok soğuk. sadece bu güzel hafta için teşekkür ederim dedi ben de evet keşke bir haftamız daha olsaydı dedim sadece gülümsedi vesaire..
size sormak istediğim şey sizce o son geceki korkunç kavga yüzünden mi böyle oldu yoksa zaten başından beri ilişki için değil de gezmeye mi gelmişti çünkü kendisi çok yer gezmiş seviyor yeni yerler görmeyi? hep ilişkiye başlayacakmışız gibi konuşuyorduk oysa başlarda. ben şimdi ne yapmalıyım özür mü dilemeliyim sessiz mi kalmalıyım çok üzgünüm..
Belki de gerçekten eski sevgilisiyle konuşmasına snirlenmeniz ona avam gelmiştir.Sonuçta yabancı bakış açıları farklı bizlerden.
Bizler aynı ülkede kendi aramızda bile kültür çatışmaları yaşıyoruz bir de farklı ülke insanıyla ilişki yürütebilmek kimbilir ne kadar zordur.Bence boşver bu işi.
Ayrıca nereliydi?

Belki de gerçekten eski sevgilisiyle konuşmasına snirlenmeniz ona avam gelmiştir.Sonuçta yabancı bakış açıları farklı bizlerden.
Bizler aynı ülkede kendi aramızda bile kültür çatışmaları yaşıyoruz bir de farklı ülke insanıyla ilişki yürütebilmek kimbilir ne kadar zordur.Bence boşver bu işi.
Ayrıca nereliydi?
bence de saldım gitti daha şehirler arası ilişki yürütemiyorum ben fransa

Objektif olmak gereksirse o kavga yuzunden sogumus sizden gibi duruyor. Ama be olsam ben de kavga cikarirdim. Bu arkadas biraz bu konularda rahat sanirim. Ulkesinin kulturundendir belki. S

herkes aynı şeyi yazmış yani evet kavga çıkarmak kötü oldu tabi klasörü görünce garibime gitti yani ne bileyim. ozaman en iyisi ölü taklidi yapmak. özür dilemeyi düşündüm ama bunaltmak da istemiyorum daha fazla iletişim kurmaya çalışarak..bilemedim
Bence özür dilemeyin. Adam gezmeye gelmiş. Kavga ettiğiniz için de soğumuş olabilir. Özür dilemeniz mantıklı bişey değil

modumun yükselmesinden anlamışsınızdır belki naber diye yazdı demin bundan sonrası için kavga etmeyeceğim başka öneriniz var mıdır? ilişki konusunu açmayayım değil mi ?

Dengesiz davranmışsınız.
Önce uzak mesafe olmaz de, sonra kıskançlık et, şimdi tekrar beklentileriniz.
Kavgadan dolayı gerçek niyetinin ne olduğunu asla anlayabileceğinizi sanmıyorum.
Ayrıca siz uzak mesafe ilişkisi yaşayabilecek yapıda değilsiniz.
Uzak mesafe ilişkisi güvene dayalıdır. Kıskançlık ise o güveni yok edendir.
Bence siz arkadaş kalın.

Adam sevgili olmak istemiş mesafeden dolayı hayır tarzı bir şey söylemissiniz . Yabancılar bu konulara çok takılmazlar siz hayır dediginizde istemediginizi anlayabilirler ve genelde üstelemezler .
Anladığım kadarıyla adam bazı şeyleri çoktan aşmış sizi bırakıp başka bir şehiri görmeye gidebildiğine göre...
Bir yabancı eski kız arkadaşına sadece arkadasım diyorsa emin olun sadece arkadasıdir size neden yalan söylesin ki ...
Bazı şeyler bizim türk erkeklerine mahsus mesela hemen sevgili olmak istemek vsvs . Emin olun adam yedi yirmidort yıllarca siz istemediginiz surece baska seyler sizle arkadas kalabilir sizi ziyarete gelebilir . . .
Bir yabancıyla anlaşacak dile sahipsiniz ancak onu anlayacak deneyiminiz mi yok ...
Bunları nereden bildiğim konusuna gelecek olursak yıllarca yabancı bir firmada çalıştım diğer başka bir firmadaysa patronum asimile olmuş kürt ama fransiz gibi bir şeydi ve sürekli yabancı misafirleri eksik olmazdı ofisimizden ....
Adamlar icinden baska olup ta dislarinda ayri bir kisilik degiller icleri neyse dislari da o . Diger turlusu ozellikle bizim turk erkeklerine mahsus bisey maalesef .

hepiniz aşağı yukarı aynı şeyleri söylediniz ben arkadaş kalayım bununla en iyisi nereye kadar sürerdi ki zaten. herkese çok teşekkür ederim yine bir konuda daha netleştim sayenizde

Dengesiz davranmışsınız.
Önce uzak mesafe olmaz de, sonra kıskançlık et, şimdi tekrar beklentileriniz.
Kavgadan dolayı gerçek niyetinin ne olduğunu asla anlayabileceğinizi sanmıyorum.
Ayrıca siz uzak mesafe ilişkisi yaşayabilecek yapıda değilsiniz.
Uzak mesafe ilişkisi güvene dayalıdır. Kıskançlık ise o güveni yok edendir.
Bence siz arkadaş kalın.
kesinlikle değilim biliyorum siz de anlamışsınız

Belki eskittiği sevgililerine birer klasör açıyordur.
Ben olsam laptopunda bi klasör olmak istemezdim
Aman .. et
Ana kuzusu Turk erkeklerinden devam, düğünündeki altınları kv alır belki kızının adını da kv'nin adı olan Necmiye koyarsın ama en azından uzak mesafe ilişkisi olmaz

X