Kafam karma karışık yardım lütfen..

Eşimin işyeri restorant facesine gece 12 de bir bayan "Ben seni çok özledim.2 dk görsem mi" diye msj yazdi.Elim ayağım titredi."Özledim derken" yazdim "Neyse..." yazdi.Sonra ben panikle ben eşiyim ne demek bu je özlemesi yazinca faceyi tamamen kapatti.Eşime aradim sordum tanimiyorum diyor.Beni taniyan tel nomu bilir watsaptan yazar tel açar neden burdan yazsin diyor.Eşini buldum faceden msj yazdim.Kariniz araniyor herhalde kariniz orosb mu yazdim.Üstelik kadinin 2 çocuğu var.Eşi görmüş aradi adamda şok olmuş eli ayağı titremis.Eşi de polis çıktı.Yüzlestircem dedi eşimin tel nosunu bulmuş.Gece nöbet usulü çalışıyormuş kocasi.Bir gün sabaha kadar nöbet 2 gün evde oluyormuş.Eşim önce naparsan yap dedi sonra bana tavir ayri yatiyor benle konuşmuyor.Bana neler olduğunu anlatmadi.Kadinin kocasi da söylemedi msj yazdim engelledi.Kadin kocasina annem yazmistir demiş.Kafam karışık kocamin suçu var mi bilmiyorum görüşüyorlar miydi? Öyle olsa kadinin kocasinin senin eşin de suçlu demesi lazim neden engelliyorki cvp yazmiyor.
Çok karmaşık bir durum 🤔🤔🤔

.Babasiyla da cocuklarin yaninda kavga etmiyoruz herhalde.

Çok inandırıcı gerçekten. Gecenin 12sinde kim bu sana mesaj attı kavgası yapıp elalemin kadınına küfür sayıp eliniz ayağınız titrerken çocukları başka eve yolladınız herhalde. Kocanız sizi dövüyormuş üstelik ne yapıyor çocuklar siz bir parka gidin mi diyor?

Bunu da merak ettiğim için soruyorum hala kocanızla aynı evdesiniz siz evliliğinize devam ediyorsunuz da elalemin evliliğinden ne istediniz? Emin bile değilsiniz. Ya kocası kadını öldürse hiç mi düşünmediniz bu ihtimali?

Valla ben hiç cocuklarimdan pişman değilim iyiki de varlar.Ben onlarla yeterince ilgileniyorum vakit geciriyorum.Babasiyla da cocuklarin yaninda kavga etmiyoruz herhalde.Haftada 1 gün kahvaltiya disariya gideri ailecik ben Suriyeliler gibi dogurup sokaga atmiyorum.Kendi aile yapinizla kiyaslamayin lütfen.Bakmiyacak olsam dogurmazdim.Ustelik hepsi büyüdüler.
Hanfendi kocanizin yapmadigi sey kalmamis aldatma alkol pavyon dayak bana tutmus kendi aile yapinizla.karistirmayin deme kustahligini ve piskinligini kendinizde buluyorsunuz cocuklarimdan pisman degilim diyorsunuz tabiki olmayi evlat sonucta ama onlar icinde gidemiyorum yok yuvami yikmiyorum siz naptiginizi bilmiyorsunuz

Ben eşime hesap sormaz miyim bu kadin bu cesareti nasil buluyor dedim.Eşim tanimiyorum dedi ben de bu konunun üzerine gidecegim kapatmayacagim dedim.Kadin faceyi hemen kapatti korktu.Ben de eşini buldum 2 çocuğu var gece 12 de görmeye gelmek istiyormuş söyledim.Sizin başınıza böyle birsey gelmediği icin anlayamazsiniz insan o an nasil oluyor.
Allah sana en dogru yolu gostrsin selamet versin insallah herseyden once cocuklarinin yuzune baksin rabbim evet buda bi sinav ama fvri davranma arkadasim insallah bi cikis yolu bulursun kolay degil

Eşimin işyeri restorant facesine gece 12 de bir bayan "Ben seni çok özledim.2 dk görsem mi" diye msj yazdi.Elim ayağım titredi."Özledim derken" yazdim "Neyse..." yazdi.Sonra ben panikle ben eşiyim ne demek bu je özlemesi yazinca faceyi tamamen kapatti.Eşime aradim sordum tanimiyorum diyor.Beni taniyan tel nomu bilir watsaptan yazar tel açar neden burdan yazsin diyor.Eşini buldum faceden msj yazdim.Kariniz araniyor herhalde kariniz orosb mu yazdim.Üstelik kadinin 2 çocuğu var.Eşi görmüş aradi adamda şok olmuş eli ayağı titremis.Eşi de polis çıktı.Yüzlestircem dedi eşimin tel nosunu bulmuş.Gece nöbet usulü çalışıyormuş kocasi.Bir gün sabaha kadar nöbet 2 gün evde oluyormuş.Eşim önce naparsan yap dedi sonra bana tavir ayri yatiyor benle konuşmuyor.Bana neler olduğunu anlatmadi.Kadinin kocasi da söylemedi msj yazdim engelledi.Kadin kocasina annem yazmistir demiş.Kafam karışık kocamin suçu var mi bilmiyorum görüşüyorlar miydi? Öyle olsa kadinin kocasinin senin eşin de suçlu demesi lazim neden engelliyorki cvp yazmiyor.

Allah sana en dogru yolu gostrsin selamet versin insallah herseyden once cocuklarinin yuzune baksin rabbim evet buda bi sinav ama fvri davranma arkadasim insallah bi cikis yolu bulursun kolay degil
Allah razı olsun bana dokunan ben suçluymuşum gibi eşimin bana küsmesi suçu yoksa açıklama yapsin o kadinin kocası da engelledi neler olduğunu anlatmadi.İste gercekten bir çıkış yolu bulamadim.

Keşke adama attığın mesajda karın o... Diyene kadar bak kardeşim böyle bir olay var muhtemelen sen de şüpheleniyorsundur gel bereber bunları takip edelim kanıtı alıp ikimiz de insan gibi boşanalım bu pislikler de ne b'k yiyorsa yesin deseydin. Belki mantıklı gelip kabul ederdi. Adam kendi gözüyle görmediği şeye inanmamış haklı olarak. Kadında da iyi cesaretmiş polis eşi aldatmak. Sonuç olarak da iki taraf da boşanmalı çünkü bugün o kadın veya adamla yarın başkasıyla,aldatan değişmez diyorum.

Keşke adama attığın mesajda karın o... Diyene kadar bak kardeşim böyle bir olay var muhtemelen sen de şüpheleniyorsundur gel bereber bunları takip edelim kanıtı alıp ikimiz de insan gibi boşanalım bu pislikler de ne b'k yiyorsa yesin deseydin. Belki mantıklı gelip kabul ederdi. Adam kendi gözüyle görmediği şeye inanmamış haklı olarak. Kadında da iyi cesaretmiş polis eşi aldatmak. Sonuç olarak da iki taraf da boşanmalı çünkü bugün o kadın veya adamla yarın başkasıyla,aldatan değişmez diyorum.
Ben zaten adama ekran görüntüsü attım düzgünce anlattim kocasi ben gerekeni yapacagim dedi önce kadin annem yazdi demiş.Hem eşinle konuşacağım yuzlestirecegim dedi kocasi.Sonra beni engelledi neler olup bittigini anlatmadi eşim de anlatmiyor küsüyor.Gercekten görüşüyorlar miydi? Suçlu mu eşim bilmiyorum.

Ben zaten adama ekran görüntüsü attım düzgünce anlattim kocasi ben gerekeni yapacagim dedi önce kadin annem yazdi demiş.Hem eşinle konuşacağım yuzlestirecegim dedi kocasi.Sonra beni engelledi neler olup bittigini anlatmadi eşim de anlatmiyor küsüyor.Gercekten görüşüyorlar miydi? Suçlu mu eşim bilmiyorum.
Tabi ki görüşüyorlardı hala bunu soruyorsunuz?

Burda tek suçlu kocanız.Ayrılın gitsin bu kekodan.

Bir şey diyim mi kadınlar hisseder sen durup dururken telefonu alıp kocanın facesine bakmamışsındır. Öyle olsa bile bence Allah çıkarıyor insanın karşısına bu zamana kadar şahsen bana öyle oldu. O yüzden lütfen inkar etmeyi ve eşini haklı çıkarmayı bırak. Kendini de suçlama. Eşin zaten işe yaramazmış. O ekran görüntülerini de kaybetme yedekle boşanırken lazım olacak.

Neden kadını mesajları diğer kadının kocasına attı diye linçlediniz ki?

Evli barklı kadın, elin adamına gecenin bir yarısı özledimli mesajlar atabiliyorsa can güvenliğini korumayı da göze almış olmalıdır.

Hiç acımıyorum bu tiplere...

Öfkenizi anlıyorumda neredeyse kadın cinayetine sebep olacakmışsınız. Hep böyle fevri misiniz?
Bende şu düşünceyi anlayamıyorum ya , hiç bi canlı öldürülmeyi haketmiyor kadın , erkek , hayvan , bitki bile de , abi adamın suçlu olduğu kadar , o kadın da suçlu , konu sahibi fevri ise evet o kadın da o ile başlayan bişey , canını düşünüyorsa Oda o…..luk yapmasın o zaman

Neden kadını mesajları diğer kadının kocasına attı diye linçlediniz ki?

Evli barklı kadın, elin adamına gecenin bir yarısı özledimli mesajlar atabiliyorsa can güvenliğini korumayı da göze almış olmalıdır.

Hiç acımıyorum bu tiplere...
Ay siz yazmışsınız ayakta alkışlıyorum sizi . Bende siz gibi düşünüyorum , resmen konu sahibi haksız adam ve kadını haklı çıkartacaklar resmen

Daha suçlu mu diye sorgulamayın sizde Allah aşkına apaçık ortada değil mi yA , hangi kadın tanımadığı erkeğe o mesajı atar

X