Kafam karma karışık yardım lütfen..

Ben de biliyorum gitmeyi boşanmayı ama sabır ediyorum önce biraz para biriktirmem lazim bir de iş bulmam.Şayet benle beraber 3 cocukta gelecek.Onlara hayat kurmam lazim.
İyi ne güzel biliyorsunuz boşanacağınızı o zaman ne diye umrunda? Sen planını yap, boşan, aldatmadan dava açıp, affetmiş sayılmadan dava açmalısın, eşya araba ev vs aldatan taraf ortak mallardan yararlanamaz ve tazminat hakkın var, nafaka bağlat yani para yapacaksın zaten geriye kalan iş bulmak ben akıl verdim gerisi seni bağlar.

İyi ne güzel biliyorsunuz boşanacağınızı o zaman ne diye umrunda? Sen planını yap, boşan, aldatmadan dava açıp, affetmiş sayılmadan dava açmalısın, eşya araba ev vs aldatan taraf ortak mallardan yararlanamaz ve tazminat hakkın var, nafaka bağlat yani para yapacaksın zaten geriye kalan iş bulmak ben akıl verdim gerisi seni bağlar.
Oglakcim yorulma boşa çünkü bosanmayan her türlü affeden bir kaç küçük trip bir iki kriz sonra bir bebe yola devam.kocanin ilk marifeti değilmiş bu pavyon ve dayak da varmış.

Evet af dileyen yok neyi affedecek. Hatta ahhh ağzından bir özür çıksa da affediversem diye yanıp tutuşuyor konu sahibi ama nafile. Adam küsmüş. Hem aldatıyor, hem küsüyor adamdaki lükse bak. 😀 Konu sahibi özür dilesin olmazsa, başka türlü olmayacak gibi.
Sadakatsiz volkani da geçmiş valla ki konu sahibi derini sollamis 🤌

Eşimin işyeri restorant facesine gece 12 de bir bayan "Ben seni çok özledim.2 dk görsem mi" diye msj yazdi.Elim ayağım titredi."Özledim derken" yazdim "Neyse..." yazdi.Sonra ben panikle ben eşiyim ne demek bu je özlemesi yazinca faceyi tamamen kapatti.Eşime aradim sordum tanimiyorum diyor.Beni taniyan tel nomu bilir watsaptan yazar tel açar neden burdan yazsin diyor.Eşini buldum faceden msj yazdim.Kariniz araniyor herhalde kariniz orosb mu yazdim.Üstelik kadinin 2 çocuğu var.Eşi görmüş aradi adamda şok olmuş eli ayağı titremis.Eşi de polis çıktı.Yüzlestircem dedi eşimin tel nosunu bulmuş.Gece nöbet usulü çalışıyormuş kocasi.Bir gün sabaha kadar nöbet 2 gün evde oluyormuş.Eşim önce naparsan yap dedi sonra bana tavir ayri yatiyor benle konuşmuyor.Bana neler olduğunu anlatmadi.Kadinin kocasi da söylemedi msj yazdim engelledi.Kadin kocasina annem yazmistir demiş.Kafam karışık kocamin suçu var mi bilmiyorum görüşüyorlar miydi? Öyle olsa kadinin kocasinin senin eşin de suçlu demesi lazim neden engelliyorki cvp yazmiyor.
Kocanız leş biri. Boşanmaya kaç kere karar verip var gelmişsiniz. Bu adamı bu kadar vazgeçilmez kılan nedir?
Konularınız zaten kocanızın iğrençlikleriyle dolu ama siz kocamı nasıl eve bağlarım. Kocam nasıl değişir diye konular açıyorsunuz. Ben üzülürüm de o 3 çocuğa üzülürüm

Ben de biliyorum gitmeyi boşanmayı ama sabır ediyorum önce biraz para biriktirmem lazim bir de iş bulmam.Şayet benle beraber 3 cocukta gelecek.Onlara hayat kurmam lazim.
alper tunga öldü mü
esiz ajun kaldı mı
ödlek öçün aldı mı
emdi yürek yırtılır….

Oglakcim yorulma boşa çünkü bosanmayan her türlü affeden bir kaç küçük trip bir iki kriz sonra bir bebe yola devam.kocanin ilk marifeti değilmiş bu pavyon ve dayak da varmış.
İlk krizi mi adam ..önde gideni. Karısı da hala kadınları suçluyor. Adam alkolik pavyondan bardan çıkmayan biri. Bunu bile bile 3 tane çocuk yapmış ki adam eve bağlansın artık eve bağlamak için çocuk yapmaktan var geçse keşke

Kocanızla o yatağı ayırmasa aynı yatakta yatmaya, aynı evde kalmaya devam ama elalemin evliliğini yıkacaksınız bilmeden etmeden. Kalkıp kocasına karınız aranıyor mu, karınız orospu mu yazmak nasıl bir seviyesizliktir aklım almıyor. Size karşı sorumlu olan kişi kendi kocanız. Daha ne olduğunu bile bilmiyorsunuz şüpheleniriniz var, çok düşüncesizce davranmışsınız. Velev ki kadını kocası çekti vurdu, hiç mi ben ne yapıyorum sonuçlarını ne olur demediniz kendinize?
Kadini kocasi bi sinirle vursa öldürse olaN kadina olcak adam.hapse gircek cocuklar olacak ama bu kocam beni aldatiyrmu diyen hatun evliligine devam edecek

İlk krizi mi adam ..önde gideni. Karısı da hala kadınları suçluyor. Adam alkolik pavyondan bardan çıkmayan biri. Bunu bile bile 3 tane çocuk yapmış ki adam eve bağlansın artık eve bağlamak için çocuk yapmaktan var geçse keşke
Aaa olurmu 4 çocukla ben nere giderim irezil olurum bahanesi daha ikna edici 3 çocuktan 🙄

Kadini kocasi bi sinirle vursa öldürse olaN kadina olcak adam.hapse gircek cocuklar olacak ama bu kocam beni aldatiyrmu diyen hatun evliligine devam edecek
Aynisi müge de çıktı ev sahibi kiracisindan süpheleniyor kocasini arıyor Karin namusuna laf getiriyor galiba diyor . O karaktersizde pazar yaptığı bir gün eşini bir yerde buluşmaya çağırıyor kadın çocuklarına babaniza gidiyorum diyip çıkıyor.

Kocası tarlaya goturup cinsel organi dahil 45 yerinden bicakliyor .

Ve oraya gomuyor eve gelip cocuklar anneniz bir adama kaçtı diyor ve o çocuk yani Barış bir kadın düşmani olarak buyuyor annesinden yillarca nefretle bahsediyor neden bir dedikoducu ev sahibi bir aileyi talan ediyor ve o baba yengesiyle evleniyor düşünün ölen kardeşinin karisini aliyor.

Oyle serefsiz ki hersey kendisine hak kadina haram kilmis .

Ve konu sahibi o..rpu olan senin kocan karaktersiz olan da otur düşün kim acaba bunca rezalete ragmen kocasini affetmeye bahane arayandir benim gozumde.

GELSIN BAN BILDIGI GIBI.

Hayatı nasıl kuruyorsunuz? Milletin karısına facetime’dan o.spu diyerek mi?
Sizin boşanmaya niyetiniz olsa kapıyı vurur çıkarsınız.
Önceki konularınızı bilmiyorum ama benzer başlıklar açtığınızı daha çok görürüz.

Herkes kendi namusundan onurundan gururundan sorumludur once kendi kapimizin onunü supurelim sanki erkegin ari namusu yok hemen kadina yapistir yaftayi oohhh ne ala her kotü söz kadina yapisti kaldi bu nasil dünya nasil zihniyet kadina o...pu diyince hersey düzelmedi hanim arkadasim kahpe icerde olunca kapi kilit tutmazmiş

Üzülmüyorum beni lincleyin isterseniz ama boylr kedinlara üzülmüyorum birde ust uste dogurup cocuklari rezil ediyorsunuz 35 yasimdayim bir tane oglum war esimin israrina ragmen tekrar cocuk yapmiyorum 4yildir cunku esimin ofke kontrol problemi war esim.duzelir diye bitane dahami yapayim.simdi ben evet cocuk.guzeldir ama o yuvada huzur warsa olunabiliyorsa sadakat saygi sevgi war.ise veee Allah rizasi icin sunu bi anlayin cocuk.bakmak dogurup doyurmak degil iyi bir cocukluk verebilecekseniz kari.koca birbirinize merhamet duyabiliuir saygi gösterebiliyor muhabbet duyuyorsaniz cocuklariniza.vakit ayirabiliyirsaniz yapin su cocuklari

Ah konu sahibi bıraksanız keşke şu pavyon sevdalısı eşinizi, ne hali varsa görse. Es demeye bile şahit zaten her konuda.

Kadının eşine kadar mesaj yazmak çok ciddi şeyler ayrıca bu kadar düşünmeden hareket etmeyin.
hem dövüyor hem pavyondan çıkmıyor mu adam ?

Herkes kendi namusundan onurundan gururundan sorumludur once kendi kapimizin onunü supurelim sanki erkegin ari namusu yok hemen kadina yapistir yaftayi oohhh ne ala her kotü söz kadina yapisti kaldi bu nasil dünya nasil zihniyet kadina o...pu diyince hersey düzelmedi hanim arkadasim kahpe icerde olunca kapi kilit tutmazm

Herkes kendi namusundan onurundan gururundan sorumludur once kendi kapimizin onunü supurelim sanki erkegin ari namusu yok hemen kadina yapistir yaftayi oohhh ne ala her kotü söz kadina yapisti kaldi bu nasil dünya nasil zihniyet kadina o...pu diyince hersey düzelmedi hanim arkadasim kahpe icerde olunca kapi kilit tutmazmiş
Ben eşime hesap sormaz miyim bu kadin bu cesareti nasil buluyor dedim.Eşim tanimiyorum dedi ben de bu konunun üzerine gidecegim kapatmayacagim dedim.Kadin faceyi hemen kapatti korktu.Ben de eşini buldum 2 çocuğu var gece 12 de görmeye gelmek istiyormuş söyledim.Sizin başınıza böyle birsey gelmediği icin anlayamazsiniz insan o an nasil oluyor.

Ben eşime hesap sormaz miyim bu kadin bu cesareti nasil buluyor dedim.Eşim tanimiyorum dedi ben de bu konunun üzerine gidecegim kapatmayacagim dedim.Kadin faceyi hemen kapatti korktu.Ben de eşini buldum 2 çocuğu var gece 12 de görmeye gelmek istiyormuş söyledim.Sizin başınıza böyle birsey gelmediği icin anlayamazsiniz insan o an nasil oluyor.
Eeee?

Üzülmüyorum beni lincleyin isterseniz ama boylr kedinlara üzülmüyorum birde ust uste dogurup cocuklari rezil ediyorsunuz 35 yasimdayim bir tane oglum war esimin israrina ragmen tekrar cocuk yapmiyorum 4yildir cunku esimin ofke kontrol problemi war esim.duzelir diye bitane dahami yapayim.simdi ben evet cocuk.guzeldir ama o yuvada huzur warsa olunabiliyorsa sadakat saygi sevgi war.ise veee Allah rizasi icin sunu bi anlayin cocuk.bakmak dogurup doyurmak degil iyi bir cocukluk verebilecekseniz kari.koca birbirinize merhamet duyabiliuir saygi gösterebiliyor muhabbet duyuyorsaniz cocuklariniza.vakit ayirabiliyirsaniz yapin su cocuklari
Valla ben hiç cocuklarimdan pişman değilim iyiki de varlar.Ben onlarla yeterince ilgileniyorum vakit geciriyorum.Babasiyla da cocuklarin yaninda kavga etmiyoruz herhalde.Haftada 1 gün kahvaltiya disariya gideri ailecik ben Suriyeliler gibi dogurup sokaga atmiyorum.Kendi aile yapinizla kiyaslamayin lütfen.Bakmiyacak olsam dogurmazdim.Ustelik hepsi büyüdüler.

Hayatı nasıl kuruyorsunuz? Milletin karısına facetime’dan o.spu diyerek mi?
Sizin boşanmaya niyetiniz olsa kapıyı vurur çıkarsınız.
Önceki konularınızı bilmiyorum ama benzer başlıklar açtığınızı daha çok görürüz.
Siz disarida adam avcisi ne kadar kadin var bilmiyorsunuz herhalde.Bana eşim ben tanimiyorum ne yaparsan yap dedi ben öyle yazdim.Herkesin hayati 4&4 luk degil elbet sizin de sorununuz vardir.Oyle hemen çekip gitmek kolay olmuyor bekara kari boşalması kolay tabiri caizse.Onemli olan kalip mücadele etmek.Zira bu dünya imtihan dünyası sorunun biri biter biri başlar.

Siz disarida adam avcisi ne kadar kadin var bilmiyorsunuz herhalde.Bana eşim ben tanimiyorum ne yaparsan yap dedi ben öyle yazdim.Herkesin hayati 4&4 luk degil elbet sizin de sorununuz vardir.Oyle hemen çekip gitmek kolay olmuyor bekara kari boşalması kolay tabiri caizse.Onemli olan kalip mücadele etmek.Zira bu dünya imtihan dünyası sorunun biri biter biri başlar.
Kocalarınızın aklı yok mu? Avlanmasınlar.

Böyle herifin neyi ile mücadele edeceksin yapma.

X