Kafayı yiyecegim lütfen yardım edin!

breh breh... suçu kendinde arıyormuş aferin sana.
yavrum sen toplumdaki algı mısın? sen bakıyor musun yakışıklı erkeklere?anlık bir bakıp geçmeden bahsetmiyorsun ki konunda zaten sırf bakışmadan ibaret değil başka şeylerde var mesela en yakın kız arkadaşına saman altından yürümesi gibi..bak bunun gibi bi tip zamanında sevgilimde oldu şeytan tüyü vardı namussuzda hem ikizler burcu hemde narsistti.
haybeden konuşmuyoruz burda kimsneinde konuştugunu zannetmiyorum. bana şunların cevabını ver;
1) cinsel birleşme olmuyorsa o seni nasıl tatmin ediyor?
2)sen yakışıklı erkeklere bakıp totonu başını ayrı oynatıyomusun cevap evetse bu dürzünün tepkisi noluyor?

canım bak, sinirlendiğim için kırıcı olmamak adına bu son mesajım.
sen bu adamı bırakmayacaksın, bildiğin aldatıla aldatıla devam edeceksin. sen kendini suçladığını muhtemelen ona da belli ettin daha onun sırtı yere gelmez. bahanesi hazır yakalansa da. senin yüzünden... dedi mi bitti bu iş..
zamanı gelince o seni terkedecek.
buraya boşuna konu açtın çünkü onu bırakmayacağını en sonuna yazmışsın. vicdanını susturmak için bu konuyu açtın ama şu aşamada sana bir faydası olmaz.

Cinselligi evlenmeden yaşamayı düşünmüyorum.Bu tarz şeylere karşı degilim ama evlenmeden istemedigimi en başından söyledim.
Bir kere küçük bir olay olmuştu.Sinemada arka kısımda filmi izlerken,yan tarafımızda bulunan çocukların bakıp bakmadıgını merak edip bakmıştım.Bu arada aklınıza kötü bir şey gelmesin,ben başka kızlar gibi degilim sadece sarılmıştık ve filmi izlemekti tek amacımız.Sonra bir anda kıyameti koparttı,neredeyse kalkıp milletin içerisinde filmi terk edecekti.
Dedim sen ne saçmalıyorsun,ben öyle bir kız mıyım,benim bakma sebebim buydu ve ben inkar etmedim onun gibi bakmadım ya da ben her yere bakıyorum zaten demedim.Direk sebebini söyledim.Ondan sonra sakinleşti...
Neredeyse ayrılıyordu benden o derece çıldırdı.

Tekrar yap bu hareketi ve çıldırsın terketsin. Çünkü senin yapacağın yok.

Canım bana bu akşam çok yardımcı oldun öncelikle yorumların için teşekkür ederim.
Hayır çok büyük bir ihtimalle bırakacagım gibi görünüyor.Çünkü bu kadar kişi yanılıyor olamaz.Ben sadece hangi çağda yaşıyorum,bunlar olabilir,arkadaşımı insan olarak çok sevmiştir,ondan soruyordur diye kendimi kandırıyordum.
Ya da işte yanımda güzel kızları çaktırmadan kestiginde,olabilir insan dogası bu güzele yatkınız herkes bakıyor diye rasyonalize ediyordum ama artık ne kadar saçmaladıgımın ve bu insanı nasıl takıntı haline getirdigime az da olsa emin oldum

sana cinsellik yaşayıp yaşamayacagını sormuyorum.oradaki inceyi anlamadın heralde...diyorsun ya hani onu tatmin edemiyor muyum cinsellik yaşatmadığım için falan diye.. peki sen nasıl tatmin oluyorsun ondan??anlatabildim mi?
tipik bezemenk.. kendi bakar, pis pis şeyler düşünür.sen bakınca kişi kendinden bilir işi hesabı ayrılmaya kalkar.
valla kızım senin çekeceğin var kusura bakma yoruldum yazmaktan. kendi tercihin

Güzele bakmak sevapmıs madem bir kere baksa neyse ney hadi hoş görelim bildiğin dibine düşecek gibi devamlıysa ve yanında ki insanın duygularını, hissettiklerini umursamıyor bir de takmayıp "yok canım sen abartıyorsun" diyen kişi bence asıl paranoyak ve saygısız birisi...
Size değer verse ona göre hal ve hareketlerine dikkat eder sizi de kuşkuya düşürmezdi.
Özgüveniniz mafolur sonra hep kendinizi sorgularsınız acaba ben mi abartıyorum , yok ya yanlış anlamışımdır diye diye hep karşı tarafı haklı çıkarırsınız.
Yol yakın karar sizin...

Tamam şimdi anladım.Aynen ya ben bunu düşünmedim! tamam ben onu tatmin etmiyorum da,oda beni tatmin etmiyor! ben neden gidip dışarıda aramıyorum bunun çaresini de bekliyorum.Ya da neden başkalarını onun gibi kesmiyorum?

Gerçekten çok aptalım ya,şu anda hüngür hüngür aglıyorum kızlar,gerçekten çok kötüyüm.Ondan tek istedigim beni sahiplenmesi,sevmesi,sadık olması.Onun kokusu,sıcaklıgı bile bana yetiyordu.Ne diyeyim benim gibi bir insanın ahını aldı ya,yanına hiçbir şekilde kar kalmasın.Benim bütün psikolojimi mahvetti. çok kötüyüm ((

öncelikle bir erkeğin daha önce hiç sevgilisi olmamış diye onun temiz oldugu anlamına geldiğini unutun :) ve biraz paranoyak gibi hissettim seni sadece o da benden hoşlanıyor kısmı hariç

Yaşın kaç acaba ? Özgüven eksikliğin var ve her şeyin bu adama mi bağlı senin ?

24 yaşındayım ben.Evet özgüven eksikligim oldugunu düşünüyorum.Ben bu kadar kısa bir süre de nasıl bu kadar baglanabildim böyle bir insana! sadece 5 ay ya sadece 5 ayda bana bunca şeyi yaşattı.İnsanların yıllarca sevgili olupta yaşamadıgı şeyleri yaşattı.İşimi etkiledi,sosyal çevremi etkiledi.Artık korkudan hiçbir şekilde çevremdeki insanlarla tanıştırmıyorum.Acaba arada bir elektriklenme olur mu yine diye.Böyle bir saçmalık olabilir mi? Hep kendime şunu dedim,ya bu çocuk sıcak kanlı,ya bu çocuk aslında çok iyi niyetli vs...
Bana hatta bir gün şöyle bir cümle kurdu" Benim senin arkadaşını sormamda bir art niyet arama.Benim eskiden beri hayalimdi,sevgilimin kız arkadaşlarıyla kanka gibi olmak ve hep birlikte takılmak".Sizce bir insan neden böyle bir hayal kurar?

feci derecede tanıdığım birini anımsattı
tek bir soru soracağım sana ve söz başka deşmeyeceğim, sevgilin doğma büyüme türkiyeli mi?
cevap verirsen sevinirim

öncelikle bir erkeğin daha önce hiç sevgilisi olmamış diye onun temiz oldugu anlamına geldiğini unutun :) ve biraz paranoyak gibi hissettim seni sadece o da benden hoşlanıyor kısmı hariç

Beni neden paranoyak hissettiniz acaba? Bir sürü insan benim sonuna kadar haklı oldugumu söyledi,siz ilk defa paranoyak oldugumu söylediniz,bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Ana konu başlıgı hariç,olaylar ile ilgili yazdıklarımı okudunuz mu?

Bu arada benimde adam akıllı ilk sevgilimdi.

Yok doktoru gözleri arıyormuş falan bu kısım paranoyak hissettirdi onun dışında dediğim gibi benden hoslandığını biliyordum demesi tuhaf demişim insan gibi yorumumu yapmışım eleştiriye de açık ol bir zahmet yorum istiyorsan

Evet
Neden sordunuz ki? Siz de mi benzer şeyler yaşadınız?

yok hayır. kaşı gözü oynayan bi sağlık çalışanı tanıyorum da bahsettiğin yaşlarda.
bir an içime şüphe düştü acaba o mu diye
ama o başka ülkede doğmuş biri. demek ki değil.

umarım tez zamanda kurtulursun bu sorunlu adamdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…