KAFAYI YİYORUM

glcsbl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
36
16
27
Merhabalar 2 yıldır evliyim. Eşimin işinden dolayı 20 günlük bir kurs için şehir dışına çıktık beni de annemlere bıraktı başka bi ile. Ama iller arası yakın mesafe. Haftasonlarında izinli. Bu haftasonu arkadı ile (yakın arkadaşı ile aynı kursa denk geldiler)arkadaşının memleketine bi araba konusu için gittiler buraya kadar sorun yok. Arkadaşının ailesinin evinde kalacağını söylediler ama evde ablası da var. Ben pansiyonda kalmasını evde ablası varken orda kalmasını istemediğimi söyledim ama benim saçmaladığımı daraltıp bunalttığımı söyledi dünden beri de konuşmuyoruz. Ne yapmam gerekiyor? Beni resmen hiç umursamadı. Aynı konuda kendisi olsa bana izinveröezdi ki daha öncesinde de vermedi. Akıl verin nasıl davranayım ?

Arkadasi ile kac senedir tanisiyorlar? ablasının da orada olduğunu size kim söyledi ?

ya o deegılde gercekten ablası oldugu ıcın degıl
arkadasının evınde nıye kalıyor ya
ben bırılerının evınde kalmayı falan dogru bulmuyorum hıc
Liseliler gibi 🤷‍♀️evli düzeni olan insan ve yakın mesafelerdeyiz diyo aksi durum olur acil birsey olur tabii ki ama biraz keyfi gibi geldi adamın yaklaşımı sanki 🤷‍♀️

Merhabalar 2 yıldır evliyim. Eşimin işinden dolayı 20 günlük bir kurs için şehir dışına çıktık beni de annemlere bıraktı başka bi ile. Ama iller arası yakın mesafe. Haftasonlarında izinli. Bu haftasonu arkadı ile (yakın arkadaşı ile aynı kursa denk geldiler)arkadaşının memleketine bi araba konusu için gittiler buraya kadar sorun yok. Arkadaşının ailesinin evinde kalacağını söylediler ama evde ablası da var. Ben pansiyonda kalmasını evde ablası varken orda kalmasını istemediğimi söyledim ama benim saçmaladığımı daraltıp bunalttığımı söyledi dünden beri de konuşmuyoruz. Ne yapmam gerekiyor? Beni resmen hiç umursamadı. Aynı konuda kendisi olsa bana izinveröezdi ki daha öncesinde de vermedi. Akıl verin nasıl davranayım ?
kocanız sapık mı? ablasına mı yürüyecek? güveniniz yok mu? "ayy ablan var ben pansiyonda kalmalıyım" mı diyecek arkadaşına? Veya ablası çok mu azgın bir kadın kocanın üstüne atlayacak. Güveniniz yoksa birbirinize de hayatı zindan etmeyin.

Ya hemen neden konu açanların ustune yürünüyor anlamış değilim

Kim ne kadar laf sokarsa yarışı var sanki .

İnsanlar karakterlerini hayata bakışlarını değiştirmek için konu açmıyor

Kendince düşünebilen empati yapabilen kişilerden kendine yakın akıl ve bir yol istiyor
Farklı düşünebilen var mi bana yeni bir bakış açısı verir mi vs diye

Garip ....

Ya hemen neden konu açanların ustune yürünüyor anlamış değilim

Kim ne kadar laf sokarsa yarışı var sanki .

İnsanlar karakterleri hayata bakışlarını değiştirmek için konu açmıyor

Kendince düşünebilen empati yapabilen kişilerden kendine yakın akıl ve bir yol istiyor
Farklı düşünebilen var mi bana yeni bir bakış açısı verir mi vs diye

Garip ....
erkek ve kadını her şartta normal insan gibi değil de karşı cins olarak değerlendirmek garip bence de

X