Kağıthane Derindere Hastanesi

Aaa süper :KK70: coki coki ben 5 bin küsurlu bir fiyata yaptımıştım demir 2 can sağlık sigortası silver paketi içinde 8 muayene tahliller görüntüler ikili test normal doğum sezeryan doğum bir de bebiş doğduğunda ilk tetkikleri karşılıyor
Merhaba ❤️Canım sen çok önceden yaptırmışsındır benim doğum ocakta artık karşılamaz 😂

Merhaba ❤️Canım sen çok önceden yaptırmışsındır benim doğum ocakta artık karşılamaz 😂
Yok canım ben yeni yaptırdım 2 ay falan oluyor. Ocakta olsa da karşılar süresiz çünkü istediğin zaman yaptırabiliyorsun ama fiyat farkı çıkar mı onu bilemiyorum 😂

Doktor önemli canım oda çok da mühim değil güvende hissetmek çok mühim 😍
ben bir daha kesinlikle gitmem ya 15 gün önce 17cm olan çocuğa 13cm diyo ultrason cihazı desen iğrençti hiçbir şey belli olmuyor detaylıya falan gerek yok diyor nasıl gerek yok yani
çekti mi bu çocuk 2 ay önce 12 cm di 18+5im 13 cm mi çocuk
bana asla güven vermedi doktor ya umarım siz beğenirsiniz

ben bir daha kesinlikle gitmem ya 15 gün önce 17cm olan çocuğa 13cm diyo ultrason cihazı desen iğrençti hiçbir şey belli olmuyor detaylıya falan gerek yok diyor nasıl gerek yok yani
çekti mi bu çocuk 2 ay önce 12 cm di 18+5im 13 cm mi çocuk
bana asla güven vermedi doktor ya umarım siz beğenirsiniz
Canım sen yanlış hatırlıyor olabilirsin çünkü 19 haftalık bebek zaten 13 cm ile 15 cm arası olur. İstersen internetten araştır.

Canım sen yanlış hatırlıyor olabilirsin çünkü 19 haftalık bebek zaten 13 cm ile 15 cm arası olur. İstersen internetten araştır.
valla baktım sende bir yanlışlık var heralde. banu çiftçi videolarından da takip ediyorum. grubumuzda her çocuk 20cm küsürlerde benimki mi 13cm 1.5 ay önce 9cmdi, 2 hafta önce 16 17ydi de
enfeksiyon için test istedim gerek yok dedi ısrar ettim ve sonuç yoğun enfeksiyon çıktı antibiyotik kullanıcam iyi ki yapmışız diyo dinleyip gitsem kalıcam öyle
ben eski doktoruma dönücem yani ultrason kalitesi de çok kötüydü
sen memnun kalırsın inş benim beklentimi ve önceki gittiği hastanelerdeki kalitenin yanından geçmedi

Bak görselde boyuna 15.3 cm yazıyor canım boşa moralini bozma beğenmediysen bir daha gitmezsin.
A1A67669-1D9D-4826-8903-3DC96F112DF3.jpeg

Bak görselde boyuna 15.3 cm yazıyor canım boşa moralini bozma beğenmediysen bir daha gitmezsin.Eki Görüntüle 2934825
Bak yarın 20. Haftaya dönünce daha da değişecek bana normal gelmedi
Detaylı falanda önermiyorum gerek yok dedi
İyice soğudum aynen gitmem içime de kurtlar düşürüp bıraktı keşke hiç gitmeseydim

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-16-21-34-59-027_istanbul.codify.opdrbanuciftci.png
    Screenshot_2021-10-16-21-34-59-027_istanbul.codify.opdrbanuciftci.png
    213,5 KB · Görüntüleme: 21
Bak yarın 20. Haftaya dönünce daha da değişecek bana normal gelmedi
Detaylı falanda önermiyorum gerek yok dedi
İyice soğudum aynen gitmem içime de kurtlar düşürüp bıraktı keşke hiç gitmeseydim
Detaylıya muhakkak git Bezmialemde Mehmet Serdar Kütük alanında 10 numara ben çok memnun kaldım canım. Moralini bozma. Her doktorla enerji tutmayabilir. Başka doktora devam et.

Bak görselde boyuna 15.3 cm yazıyor canım boşa moralini bozma beğenmediysen bir daha gitmezsin.Eki Görüntüle 2934825
Canım imza da boyu değil crl si yazıyor baştan popoya yani bacak uzunluğu hariç o yüzden bugün gittiği doktorun dediği çok saçma çocuğun komple boyuna 13 cm demiş internette de direkt arattığın zaman crl olarak ortalaması çıkıyor, aşağılara doğru inersen Z zahrada haftasına göre 20 cmler de olması gerekiyor bacak dahil

Canım imza da boyu değil crl si yazıyor baştan popoya yani bacak uzunluğu hariç o yüzden bugün gittiği doktorun dediği çok saçma çocuğun komple boyuna 13 cm demiş internette de direkt arattığın zaman crl olarak ortalaması çıkıyor, aşağılara doğru inersen Z zahrada haftasına göre 20 cmler de olması gerekiyor bacak dahil
Canım Belli bir haftaya kadar crl baş popoya kadar ölçer belli bir haftadan sonra baş topuk arasını ölçmeye başlar benim ölçüme bakarsan baş topuk yazar mesela.

Canım Belli bir haftaya kadar crl baş popoya kadar ölçer belli bir haftadan sonra baş topuk arasını ölçmeye başlar benim ölçüme bakarsan baş topuk yazar mesela.
Evet senin ölçümün öyle ama doktor Z zahrada ya baş topuk arası tahmini ölçüm söylemiş crl değil. Bir önce ki gittiği doktor baş topuk 17 cm diyor bu gittiği doktor ise baş topuk 13 cm diyor benim demek istediğim bu. Bizim imzalar da yazan da crl zaten internete de bu haftalar için yazınca crl ortalama boy söylüyor.

Dr Hüseyin kılıç a bende doğumumu yaptırdım gebeliğin başından beri takipli gittim çok Güler yüzlü her telefon açışımda beni hep bilgilendirdi destek verdi sağolsun doktor çok iyi ben çok memnun kaldım özellikle de samimiyetinden

Ultrason ölçümleri zaten çok objektif veriler değil tamamen tahmini veriler önemli olan haftası ile uyumlu gitmesi sonuçta bu kişiden kişiye ultrason cihazından cihaza değişiyor kilo bile gramı gramına tutmuyor sonuçta tartı değil bu benim diğer gebeliğimde kilosu çok farklı çıkmıştı başka doktora gidiyordum araştırdım karanlık yerde ölçümün tahmini olduğunu söylüyordu adam iyi yani hala da kontrollere Hüseyin kılıça gidiyorum

Dr Hüseyin kılıç a bende doğumumu yaptırdım gebeliğin başından beri takipli gittim çok Güler yüzlü her telefon açışımda beni hep bilgilendirdi destek verdi sağolsun doktor çok iyi ben çok memnun kaldım özellikle de samimiyetinden
Merhaba normal doğum mu yaptınız acaba?

X