Saç Kesim Şekilleri Kahkül Pişmanlık Mıdır?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Elisya

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
3.545
3.064
Merhaba herkese.. Kahkül kestirmek istiyorum, bazı kadınlara çok yakışıyor ama bende nasıl durur emin olamıyorum.. Kahkül kestiren birçok kişinin pişman olduğunu bildiğimden, kahkül pişmanlık mıdır sormak istiyorum:) denemeye değer mi.. yakışıp yakışmayacağını nasıl anlarız.. hazır kahküller satılıyor ama benim istediğim modelde değil hiçbiri o yüzden onları deneyemem.. bir de eğer yakışmazsa tel tokayla filan durum idare edilebiliyor mu.. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Merhaba herkese.. Kahkül kestirmek istiyorum, bazı kadınlara çok yakışıyor ama bende nasıl durur emin olamıyorum.. Kahkül kestiren birçok kişinin pişman olduğunu bildiğimden, kahkül pişmanlık mıdır sormak istiyorum:) denemeye değer mi.. yakışıp yakışmayacağını nasıl anlarız.. hazır kahküller satılıyor ama benim istediğim modelde değil hiçbiri o yüzden onları deneyemem.. bir de eğer yakışmazsa tel tokayla filan durum idare edilebiliyor mu.. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim..
Bence değil
Yüz tipinize uygun olup olmayacağını saçınızı kesen kişi bilir zaten :)

Ben genelde kışın kahkul kullanmayı tercih ediyorum
Yaz sıcağında pek kullanışlı değil bence..

Aa böyle bi konu açmıştım dimi :KK70: 10 gün önce filan gittim kestirdim kahkül, pişman değilim, beğendim güzel oldu aslında ama çok azıcık uzayınca daha iyi olacak gibi.. Bu arada kullanmak istemezsek tel tokayla idare ediliyor mu diye sormuşum, eh, idare ediliyor sayılır:)

Aa böyle bi konu açmıştım dimi :KK70: 10 gün önce filan gittim kestirdim kahkül, pişman değilim, beğendim güzel oldu aslında ama çok azıcık uzayınca daha iyi olacak gibi.. Bu arada kullanmak istemezsek tel tokayla idare ediliyor mu diye sormuşum, eh, idare ediliyor sayılır:)
Haahaahaa evet açmışsın... Güle güle kullan öyleyse :nazar:

Kullanması çok güzel , seviyorum .
Amaaaaa olaki saçlarınız dalgalı ben gibi ve ola ki elektrikler kesildi :KK53:
Bir de uykudan kalkmışsın yeni .
Aaaaynı bi horoz ibiği :KK53::KK53::KK53:

bnm alnım geniş o yuzden kapamak için ii duruo herkeste yakıstırıo
ama ii bi kuaföre nası bişi istediğini ii anlatambilmek anahtar kelime
bi de uzatmaya karar verirsen cok kotu uzayana kadar ne toplanıo gozunun ıcıne ıcıne girio
ama ben seviom baya kullandım bi donem sonra yine dusunuom

Biraz gec bi cevap olcak benim ki ama. Alin yapina bagli aslinda. Benm alnin acik oldugundam kahkul herseyim onlarsiz ciplagim mesela. Denemekte fayda var. Begenmezsende aynen tel tokalarla durum kurtarilabilir bencee

Alnım açık benim de ama yüzüm ince ve dalgalı saçlarım. Sizce düşünmeli miyim?

Biraz gec bi cevap olcak benim ki ama. Alin yapina bagli aslinda. Benm alnin acik oldugundam kahkul herseyim onlarsiz ciplagim mesela. Denemekte fayda var. Begenmezsende aynen tel tokalarla durum kurtarilabilir bencee

Kestirdim canım uzadı bile ama memnun kaldım.. Teşekkürler cevabın için:)

X