Kahramanmaras///46

evine giderse 400 yada 450 gelirse 500 yada 550 diyorlar.çokta araştırmdım.normalmi .sen ne kadar veriyorsun peki

ben 2 gün 13'e kadar,1 gün 16'ya,1 gün de 17'ye kadar gelmesine 440 veriyorum.Ev işi yapmıyor.Yaparsa veya tüm gün gelirse ya da 5 gün gelirse fiyat artar elbette.

$Fotoðraf0035.jpg

camdan bakma hastası benimki

anaaaam maşallah kereme burçin.nekadarda büyümüş maşallah..çokta yakışıklı aynı zamanda.walla yaşlanıyoruz bu sıplr büyüdükçe biz :KK43:

aynı burçn katiplik inşl.bakıcı olayı bir türlü olmadı .ne zor çocuk emanet etmek.ozaman bizde fiyatlar gayet normal :)

Kizlaaar ne kadar cok olmus yine girmeyeli...herkes iyi sukur. Doruk sevimli sey masallah. Valla bi tek gozlerini benzetmistm facede biliyosun. Butune bakinca babasi gercekten:) neyse huyu guzel olsun boyle benzetmeler isin eglencesi. Kereme masallah burcin. Cam yakisiklisi bebis:) sana benzettim ben bayagi. Abiye de benziyor tabi. Cok sirin olmus gormeyeli:)

Disler geliyo demek kizlar. Gulcum valla dedigine katiliyorum. Cocuk bakmak bana gore de degil sanki.cok anac bi yapim olmadigimdan. Sen de oylesin sanirim. Zorlaniyorum hele hadta olduklarinda. Aksam eve gelince uzanmk istiyorum ama nille oynamak istiyorm gucum kalmiyor. Baxen cok sinirleniyorum ufak yaramazliklarina. Tahammul seviyem azaldi cok.siz de boyle misiniz. Normal mi? :KK43:((

Goknurcum hayirli olsun ise basliycam demissin.bakici konusunda kolayliklar diliyorum. Ben 4 gun evine birakiyorum. Sabah 8 aksam 3-4 toplanti olursa 5 arasi. 400 veriyoru. Fikir olur belki. Cok da memnunum.nil cok sosyallesti.bakicinin cocuklari onlarin arkadaslari derken cevresinde cok cocuk var.paylasimci oldu. Eve gelmek istemiyor aksamustu. :)

Gul ingilizce yine dusuk...sana ceza vermeliyim:) olur gider canim insallah takiliyorum ben.

Goknurcum doruk a gecmis olsun.nil de pisik olmustu. Dr un verdigi merhemler ise yaramadi. Cokca yikadim poposunu o donem Ve sebamed pisik kremi kullandim abimin tavsiyesiyle. Surdugum gecenin sabahina yuzde 70 gecmisti.cok sevinmistim.iyilestirici ozelligi de var.hala onu kullaniyoruz. Z.yagi en dogali tabi.denemedim ama eminim ise yariyordur. Iyilesmediyse diye yazdim.insallah iyilesmistir ...

günaydın kızlar...

ayşegül,o sinirlenme hepimizde oluyor.Ben de bazen sinirleniyorum.Küçüğe değil tabii,onun aklı ermiyor da büyüğe.Sonra da üzülüyorum.

aysegulcüm vella tahammülüm cok az benimde kızıyorum suyla çok oynuyor balkonu açıyor artık kaçıyor. aklım çıkıyor demirlerden sığabilir diye dışarıyı izlemeyi seviyor yemek yerken sıkıntı çıkarıyor... uuff sorun çok tatlı sorun diyelim. e günlük streslerle birleşince yansıtıyorsun. artık alıştı cevap da veriyor ya. eşim diyor yüz göz oldunuz bagırma diye:) anne ya , anne 1 dk ... arka arkaya bagırıyor bunları... ufff diyor. kv. diyor aynı senin hareketlerin:) e gördüğünü yapıo haklı galiba...

bu arada ayşegül bizimkiler yasıt sayılır tuvalet alışkanlıgını ne zaman düşünüyorsun. benimki kaka burda diye bezini gözteriyor sonra bi köseye gidip yapıo. lazımlık almıştım gecen yaz. istemiyor denedim bi iki kez.gecen yaz kabız oldugunda oturtmustuk sanırım kötü izlenim bıraktı. erken tuvalet eğitimi zararlı diyorlar ama bilemedim söylüyor sonuçta bu yaz bıraksa iyi olur..

ingilizce ... ah ah sorma hayallerimi erteledi hep. görümcem doktoraya geçicek. ben lisansı bitirene kadar o yar. doç. olur. oda diyor öğretim gör. ol diyor. imkansız değil ama işin içinde ing. var... yoksa ales filan dert değil. şu sınavı da kalmadan geçeyim yeter herhalde...
40 - 50 yani.:):KK3:

Mrb kızlar kandilinizi kutluyorum. Cnm herkesin haftasonları planları var. Bi benim için fark etmio galiba..

Ben de sasirdim bak simdi. Goknur yok:) iyilerdir insallah...burcincim kizmakta haklisin valla.

Gulcum nil konusamiyo daha. O yuzden bu yaz atamayiz biz bezi. Cis diyo sadece o da ben cis yapmissin alalim falan derken.dedirtmeye calisiyorm ama yok daha öğrenemez benimki. Seninkibayagi konusuyo o zaman. Iki yastan once baslamayin diyolar ama sen bilirsin. Lazimliga oturmak istemiyosa hele hic zorlama artik.nilin herseyi gec oldu.istemedikce bisey yapmiyo onu biliyorum. Seneye yaza ogrenir benimki:) ama surekli soyluyorum bikmadan napim...kakayi hic soylemedi. Belli basli kelimeleri soyluyo daha:KK66:

bizimkiyle ilgilenen konuşan cok olunca cocuk çenesiz oldu:) acayip konusuyor derdini anlatamayıncada ellerini kaldırıp bağırarak anlatıyor en son da vurarak anlatıyor. kaka çiş diyor yaparken ama bende erken diyorum bu yaz bıraksa sevincem cok. hala dayı teyze gül derya anneanne babanne dede baba gunaydın mrb, gitti geldi düştühadi hoppa kedi mıyav hadi ya allah allah gibi şeyler söylüyor.. bazen susturamıyorum. masallah daha 1 tane azı dişi çıktı perisan oldu yavrum. azıcık ucundan:) hayırlısı aysegul benimkinınde dişi geç oldu.. bu arada sınav haftam bana sans dileyinyogunum hoscakalın. kızlar.

Kimse yok...
Goknurdan msj aldim babasinin vefat ettigine dair. Cok sasirdim ne oldu acaba ilk gunden tlfn derdine dusmez elbette . Yarin ariycam off:KK43:((

ah hadi ya çok üzüldüm cnm ya bası sogolsun görüstünmü yaz cnm merak ederim. çok zor allah sabır versin inş.

X